тен за 3 дни, юхуууу!

  • 5 642
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз преди 5 дена ходих в "Дивна медик" и си правих тропически тен.Това е почти като да се намажеш с автобронзант но там те пръскат с помпичка и няма никакъв риск да станеш на петна.Ефектът беше невероятен,почернях веднага и след това жсички ме питаха дали не сам ходила на солариум.Даже сега още ми седи тена но казват че държи около 1 седмица.Струва 25лв.Препоръчвам ви го горещо!
А къде е това "Дивна медик" newsm78 Embarassed

# 76
  • Мнения: 811
Дивна Медик. София,ул."Иван Асен" 1; www.divnamedik.hit.bg



добре,след като това е лосион с малко автобронзант дали може да си смеся автобронзанта(купих го по-рано и не съм очарована)  с лосион и да се клепам? Mr. Green newsm78

# 77
  • Мнения: 36 026
добре,след като това е лосион с малко автобронзант дали може да си смеся автобронзанта(купих го по-рано и не съм очарована)  с лосион и да се клепам? Mr. Green newsm78

няма нужда да ги смесваш - когато нанесеш първо лосиона за тяло, а след това бронзанта, резултатът е по-добър - кожата ти е по-равномерно овлажнена от лосиона и тенът е по-равномерен

# 78
  • Мнения: 811
бубанке ще пробвам така Peace

обаче коленете ми са по-тъмни от останалата кожа,направо са кафяви а иначе съм си беличка още:sick:-втори път се мажа  newsm78

ама си ходя с панталон до коляното де,не съм се много притеснила:mrgreen:

# 79
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз да питам друго.Интересува ме като си слагате  дневния крем,почиствате грима с лосион,променя ли се тена,измива ли се?

# 80
  • Мнения: 36 026
Аз да питам друго.Интересува ме като си слагате  дневния крем,почиствате грима с лосион,променя ли се тена,измива ли се?

да, поизмива се  Mr. Green

все пак с тези действия сваляш най-горния слой клетки, т. е. "тена"  Sick

# 81
  • Мнения: 58
Добре де а какво се случва като отидем на море newsm78И аз се мажа с този на Дав вече седмица и съм супер довална ама като се пусна по плажа трябва ли да се изшкуркам преди това?А бронзатите падат от кола маска,за бръсненето на краката незнам но миналата година ми падна тена от това.Сега се епилирам.

# 82
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хе хе, хайде и аз да се включа!

току що си купих Johnson, намазах се, и сега попивам!

Иначе съм ползвала и преди, първо е един нещо от сорта на Селфкеър, после Nivea. От Nivea останах очарована!

# 83
  • София
  • Мнения: 639
здравейте и от мен Simple Smile
и аз да попитам по нагоре някой попита че като се била намазала и после минало с епилатова нещата хич не станали хубави. та има ли такова нещто и как да го избегна
мерси и целувки  Heart Eyes

# 84
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз през 4-5 дена се минавам с епилатора, няма проблеми  Peace. Ползвам този на Dove.

# 85
  • София
  • Мнения: 639
КиФла а този на Дав използваш ли го на лицето или има отделен за лице Simple Smile
мерси за бързия отговор  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт