На зъболекар, в понеделник

  • 2 376
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
  Браво на Вас! Много Ви е спокойно детето.
 Моята щерка на зъболекар е ходила само за вадене на зъбки(вече 5 бр), но така подробно разпитва зъболекарката(и въобще всички лекари) какво ще й прави, че жената се почувства като на изпит Laughing
  А колективното водене на зъболекар си имаше доста хубави страни, поне се забелязваха нещата в начален стадий.
 На другите все им казваха нещо, а на мен Б.О., много се ядосвах защо не ми казват нещо различно. Сега си се чудя на акъла. За протокола имам вече две пломби(първата направена на 30 год)

# 16
  • София
  • Мнения: 39 766
Етиа мога само да ти завиждам.
Ани скутера не е за нас. По-точно тоз, за който говоря в случая. Но пък има други, който... хммм... ако трябва от зъболекарския стол няма да ставам Simple Smile

Днес пак мина успешно. Продължава се с лечението. В петък се надявам вече да затворят зъбчето.

# 17
  • Мнения: 1 413

Ани скутера не е за нас. По-точно тоз, за който говоря в случая. Но пък има други, който... хммм... ако трябва от зъболекарския стол няма да ставам Simple Smile


 LaughingАха! И аз това имах предвид Laughing Пломбирахте ли в петък зъбчето? А ти ми беше обещала да ми пишеш като отидете при логопедката - извинявам се че оспамих темата, но пак е в дофтурското направление!

# 18
  • София
  • Мнения: 39 766
Уф, Ани, забравила съм... ЕГН Simple Smile Ходих, от септември ще я запиша, и започваме посещения.
Надявам се днес да пломбират зъбчето.

# 19
  • Мнения: 1 413
Ех, кратка като винаги, отпусни малко, опиши - какво каза докторката кои звукове ще "поправя", симпатична ли е, заплаща ли се ходенето и къде точно се ходи? Тенк ю!

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
Ми не знам дали се плаща. При положение, че няма логопед в градината... Но пък няма да се откажа.
Логопедката е много готина, но Дияна не можа да се отпусне. Представяш ли си? Simple Smile Поотпусна се чак като дойде следващото дете, тогаз почна доста свободно да си бъбри, в нейн стил, но трябваше да тръгваме.
Дано успея да я вредя през септември. Мисля си, че и "Л"то и "Р"то ще се оправи, имало надежда. Аз поне останах доволна от посещението при логопедката.

А четвъртък е големия ден - за пломба.

Общи условия

Активация на акаунт