Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 450
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 5 532
Както кажеш,кикамора Simple Smile

Йонииско море от миналата година
https://www.instagram.com/p/BKklQFjDa9P/?taken-by=marthina.i

# 2 701
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

И корем няма да покажа никога като видях този на Мохини  Crossing Arms


Въй, това беше мъжът ми.  Grinning

И аз реших, че е твоето  Joy Joy Joy

Ха ха и аз така !  #Crazy

# 2 702
  • Мнения: 2 016
Какво четеш, Сирен? Защо де?   Sunglasses

# 2 703
  • Мнения: 30 802
Ми книга, тогава бях на 19-20, таман започвах да си тъпча вагона книги в главата. А вече много мразя исторически романи...

# 2 704
  • Мнения: 7 519
Както кажеш,кикамора Simple Smile

Йонииско море от миналата година
https://www.instagram.com/p/BKklQFjDa9P/?taken-by=marthina.i
Виж сега, знам че това е форум и всеки има право да пише каквото си иска и където си иска, но предполагам че ако бяхме на живо, едва ли щеше да се пънеш толкова да обясняваш на жени над 40 ( повечето тук можем да ти бъдем майки), кое как било ...  Peace...пък и едва ли някой би те взел на сериозно, камо ли да те изслуша Wink.

# 2 705
  • Мнения: 5 532
Аз не мога да разбера защо вземате толкова на сериозно всичко,което се пише. Включила съм се в темата,изказала съм си мнението,всеки има право да мисли,пише,коментира каквото си иска.Като някой не иска да ме чете,просто подминава и туй то. bouquet

# 2 706
  • София
  • Мнения: 12 374
Не четете ли на плажа? Аз влача и киндъл-а и хартиени книги на почивките, обожавам да се излегна с фрапе и книга в ръка. Точно сега съм в чуденка както да си сваля от амазон за почивката през юли.

Любимият ми плаж на остров Самос:
http://www.img-share.eu/f/images/383/11811384_10206868812661742_ … 6165_np11TcFm.jpg

# 2 707
  • Мнения: 7 519
Аз не мога да разбера защо вземате толкова на сериозно всичко,което се пише. Включила съм се в темата,изказала съм си мнението,всеки има право да мисли,пише,коментира каквото си иска.Като някой не иска да ме чете,просто подминава и туй то. bouquet
Никой не се сърди, просто ти обяснявам, че на живо едва ли щеше да се буташ при зрели жени да им обясняваш, неща които те отдавна знаят, а ти дори не си минала половината път, който те са минали Wink.

# 2 708
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Таис много красиво, размечтах се  Heart Eyes

# 2 709
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ето ви една наша  отпреди почти 10 години



Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 12:37 от her_76

# 2 710
  • Мнения: X
Чета на плажа. Много и с кеф. В една тема обясняваха, че четенето на плажа било поза/демонстрация на (псевдо)интелектуалки. На мен четенето и снимането са ми основните дейности на плаж.

Глиганите... що не се показвате бре?

# 2 711
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мартина,
забравих да те похваля за снимката на Велека - любими места от детството ми - Велека , Резовска и Ропотамо ....  Heart Eyes

Таис,
 страхотен плаж  Peace

Даун ,
 ето Глиган на Глиганите  Hug ( но щастлив )

# 2 712
  • Мнения: 22 508
Аз не чета на плаж, шумно ми е, писъци, крясъци, децата които трябва да наблюдавам все пак.
Предпочитам като се прибера в хотела на хладно. Simple Smile

# 2 713
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз не чета на плаж, шумно ми е, писъци, крясъци, децата които трябва да наблюдавам все пак.
Предпочитам като се прибера в хотела на хладно. Simple Smile
Зависи от плажа - някои са изключително тихи. Други са по-шумни, да. Зависи от локацията. Чак писъци и крясъци..освен на Тасос, където бяхме ''само'' с още 67849 софиянци, последните десетина години не ми се е случвало да търпя.

За детето се редуваме с мъжа ми: горе-долу да може всеки да си почине, да помързелува. Забелязала съм друго: когато сме двамата с него, тя изисква от нас повече внимание, просто я виждам как на моменти прекалява и трябва да я строяваме. Когато е на море само с мен, е дисциплинирана и самостоятелна. Нито я гоня по палубите на корабите, нито я търся из плажове. Голямо облекчение е.

# 2 714
  • Мнения: 2 016
Сигурен знак, че остаряваш е да започнеш да обясняваш на младите колко са зелени,  как ще дойдат на твоята и колко си вряла и кипял.
Оставете момичето да си стигне сама до своите истини, плюс това изобщо не е сигурно, щом при някой нещата са се стекли по определен начин, то задължително ще се случат по същия начин и при друг.
Абе въобще,  по-малко акъли, повече веселба Grinning

Общи условия

Активация на акаунт