Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 594
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 385
  • Мнения: 6 742
Мъжът ми обича животни, но не може да живее с тях.Той е малко Монк относно чистотата.Ако го поставя пред свършен факт ще трябва или той или кучето/котето да изчезне, или аз с кучето/котето Joy

# 5 386
  • Мнения: X
Да котето. Незнам дали му е ок само. Аз моята котка я оставях при нашите когато ходех на почивка. Винаги си мислих че няма да се чувства добре само. Дори и да идва някой веднъж на ден да го храни.
От опита с моята котка, когато преди 100 години имах котка, мога да кажа, че никак не им е добре без стопаните. Когато за пръв път оставихме Нейно Величество Маца сама за две седмици, платих на една съседка пенсионерка да идва сутрин и вечер, да я храни и да почиства тоалетната ѝ. Когато се върнахме, направо се потресох от вида на Маца- пършива, мръсна, отказвала да хапне каквото и да било. Много жалка гледка беше. После пощуря от радост и започна да нагъва като невидяла.

# 5 387
  • Мнения: 22 535
Имали сме доста време котка, за повече от 3дни сама не е оставала в апартамента. Но  пак молехме съседи да я наглеждат.

Кучета в хотели не обичам, особено големи породи, колкото и да обясняват как са кротки и т.н.
Децата ми се притесняват и ни се е налагало да търсим друго място за хранене, където няма животни.

# 5 388
  • Мнения: 3 371
На мен лично никъде не ми пречат кучета, които са със стопаните си, винаги ме надушват, че имам животинки и ми се радват. Не харесвам само агресивни улични, големи кучета. Хората обаче са прави, че не биха желали кучета в хотел, и аз лично само веднъж с мъжа ми съм водила пекинезката ни/голямата/. Моята не лае изобщо, мъкнехме я навсякъде/мрази да стои сама/, освен това е 3 килограма, малка, пухкава и много добричка.
Срещу нас съседите имат котка, но работата им е такава, че си идват само събота и неделя, бедното животно мяука толкова жално, че ми се къса сърцето. Не бих причинила това на кучетата си, майка ги поема с отглеждането, или децата, зависи от случая.
---------

Ако трябва да съм честна, аз и деца не искам в хотел, ако отида. Сега бях на морето и с ужас констатирах, че в хотела, в който имах резервация е дошла голяма група русначета на възраст 10-12 години. Вдигаха шум като за половин армия/бивша офицерска съпруга съм и знам колко шум е това Mr. Green/. Отказах настаняване и намерихме друг хотел. Не бих си причинила за нищо на света подобен шум Sunglasses. Ако искам такъв, имам собствени деца.

# 5 389
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Да ви върна малко рязко към темата-

Наръчник за истински кифли- http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=94604

# 5 390
  • Мнения: 46 643
Ако някой мен ме постави пред свършен факт, аз ще го поставя пред такъв още на първото му излизане от дома.
Израсла съм с животно и съм наясно с + и -. Не желая животно в моя дом и реакцията ми би била доста крайна.

# 5 391
  • Мнения: 30 802
Няма никой в темата, явно всички са заети с 15-степенен корейски режим. Тук грижата за уел-биинг по форумските стандарти надминава и Goop.

# 5 392
  • Мнения: 2 016
Какъв е  този режим? Имаме ли нужда от него? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 393
  • Мнения: X
Темата се поизчерпа. Обсъдени бяха мъжете, домашните любимци, космите, чужденците и още какво ли не. Laughing

# 5 394
  • Мнения: 2 592
Силен, лято е. Май повечето сме на плажа.

# 5 395
  • Мнения: 2 016
Авторката на първо място, Цвети, поправи се Hug

# 5 396
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма никой в темата, явно всички са заети с 15-степенен корейски режим. Тук грижата за уел-биинг по форумските стандарти надминава и Goop.

Просто кучетата и котките не са толкова интересни за широката публика. Няма интрига. Само трябва да охкаш и да ахкаш колко са сладки. Да, сладки са, и аз ги харесвам. И какво след това?

Сега е ред на списъците и снимките по бански. Нещо като римейк на Покажи се или конкурс "глиган или кифла".Innocent

# 5 397
  • Мнения: 30 802
А, аз вече не ахкам по кученца. Особено ме кефи, когато девойките си завъждат такива заместители на бебета и им говорят като на деца...иначе си мисля, че са леко гаднички, космати топки с лиги и миришкат.

# 5 398
  • Мнения: 2 016
По бански се показвам само аз, какви списъци,  Андариел, да си видяла друг  :Imp
И на мене ми се искаше да  погледам хубави съфорумски тела,  но...  срам ги е, крият ги зад мониторите. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 399
  • Мнения: 3 371
Ами всички на плажа кифлеят по глигански или глиганеят кифленски.

Сирен, аз им говоря на моите, но съм си имала и бебета, та ми е простено Mr. Green. Като се замисля, аз на кучетата си говоря и ме разбират/за разлика от много хора/, но има такива, които на теменужките си говорят, а някой изтрещели  - дори на водата Mr. Green
-----------


И на мене ми се искаше да  погледам хубави съфорумски тела,  мониторите. ........Stuck Out Tongue Winking Eye
Това много странно звучи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт