Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 558
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 415
  • Мнения: 9 578
И аз това се чудя ? ? ? Mr. Green
От хола до кухнята като движи не ги е засичала Joy Сирен, шегувам се, кажи къде излизаш и  там няма дебели хора Grinning

# 5 416
  • Мнения: 30 802
Нормалните места като за сегашния ми стил на живот, плюс спортни зали, планини, навън сред природата. Нормално е при тоя стил на живот повечето хора, с които се движа, да са във форма. Аз и тъпи приятели също нямам, между другото...

Едно е да "засичаш" хора, друго е да са ти в обкръжението. Ако са в обкръжението, имат същия стил на живот и е нормално да не са дебели.

# 5 417
  • София
  • Мнения: 62 595
е, как къде, в света на красивите и успешните! Сега ми изникна в ума как представят един сериал, не помня как секазва, но е от досадните реклами - живея там, където хората имат големи къщи и малки дупета. Направи ми впечатление само актрисата, която е оооогрооооомна.

# 5 418
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Интересно Сирен   newsm78


Из .... "Пътеписите на един глиган "











Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 18:01 от her_76

# 5 419
  • Мнения: 30 802
Andariel, съвсем сериозно съм от контингента на "красивите и умните", изключая идейно и че не ме хвана политическото пиянство по Да, България!. Но си е факт, има такъв свят, всеки си търси племето и на едно място се събират по-скоро еднакви хора.

Точно както повечето ми приятели са образовани, четящи, с по-скоро либерални убеждения. Нормално е, човек днес може както си иска да се капсулова и да избягва комуникация с хора, които не харесва. Звучи малко странно, но всъщност е приятно.

На това му викат inconspicuous consumption. Не е много евтино да си запазиш формата...

# 5 420
  • София
  • Мнения: 62 595
Обаче не си от високите! Wink

# 5 421
  • Мнения: 30 802
Височината е даденост, там не можеш нищо да направиш. Но не мога да не си призная, че много ми допада идеята на новото поколение- да се грижи за себе си, вместо да се раздаде и да се превърне в нещо неузнаваемо. Отстрани изглежда малко маниакално, но в крайна сметка не мисля, че може да се живее пълноценен живот без някакво ниво на грижа за себе си- а това включва и тегло, и форма, и нерви, наспиване, хормони и обща глезотия. Новото поколение не сме работохолици. И може би сме на прав път, тия, дето живеят по-здравословно. Много е разпространено, но все пак е обвързано със социо-икономическа позиция.

# 5 422
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ееее това е толкова ограничено,да определяш и съдиш хората по килограмите им.

# 5 423
  • Мнения: 30 802
Не по килограми, по лайфстайл. А иначе повече съдя по акъл, но това е друга тема.

# 5 424
  • Мнения: 22 036
Не по килограми, по лайфстайл. А иначе повече съдя по акъл, но това е друга тема.

За да съдиш по нещо, трябва поне от малко да го имаш или поне да имаш представа от него.

# 5 425
  • Мнения: 822
Височината е даденост, там не можеш нищо да направиш. Но не мога да не си призная, че много ми допада идеята на новото поколение- да се грижи за себе си, вместо да се раздаде и да се превърне в нещо неузнаваемо. Отстрани изглежда малко маниакално, но в крайна сметка не мисля, че може да се живее пълноценен живот без някакво ниво на грижа за себе си- а това включва и тегло, и форма, и нерви, наспиване, хормони и обща глезотия. Новото поколение не сме работохолици. И може би сме на прав път, тия, дето живеят по-здравословно. Много е разпространено, но все пак е обвързано със социо-икономическа позиция.

грижите за себе си са преди всичко милост към близките ти и децата ти, които в някакъв момент трябва да те поемат. грижа се за болен и не мога да спра да мисля, от какъв зор трябва аз да полагам толкова усилия за човек, който сам не си мърда пръста да си помогне и живее нездравословно цял живот. висш егоизъм е. но на някои хора така им е по-лесно. Ако човек не отслабне сам, ако не спре цигарите сам, природата го отслабва насила и му спира цигари в някакъв недалечен момент. Но  здравето не се връща.

# 5 426
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не по килограми, по лайфстайл. А иначе повече съдя по акъл, но това е друга тема.

Сирен ,
уверявам те и моят лайфстайл не е  много различен от твоя- имам 3 годишен фитнес абонамент , обичам природата и съм навън всеки уикенд, обичам суши , годжи берис , киноа , стейк,  йога , да чета , да научавам нови неща или умения  .... Но съм Глиган .

И като такъв се научих да чета хората beyond  фасадата

Peace

Бодибиутифул ,
 аз пушех от 16 годишна , редовно и по 20+ на ден .. До 10 Август 2005 година , когато казах КРАЙ ! Без дъвки , без лепенки , без никакви помагала , просто казах , дотук с цигарите .
Но за съжаление никак не ми се получава  с отслабването , една крачка напред - две назад .....


# 5 427
  • София
  • Мнения: 62 595
Не сте работохолици, защото живеете с посланията за "ти си си важен" и подобни, а това мислене идва от това, че сте хванали напоследък вълната на благополучието в световен мащаб. Обаче се задава следващата вълна - на свиване на благополучието.

# 5 428
  • Мнения: X
Вълна на свиване на благополучието не знам дали се задава, но вълната на голямото бачкане вече е факт. Много народ станахме на планетата и конкуренцията е жестока.

Сирен, ще ме умориш с лайфстайла си. Какъв лайфстайл между апартаментчето, детската площадка и някой баир?

# 5 429
  • Мнения: 9 578


И като такъв се научих да чета хората beyond  фасадата

Peace





По принцип да преценяваш хората основно по външния вид е доста повърхностно дори и да не си глиган.  Simple Smile За мен би било много затормозяващо и изкуствено да си избирам приятелите по калъп. Че да са високи, че красиви, че успешни.... Обикновено най-неочакваните ми приятелства, възникнали съвсем спонтанно се превръщат и в най-хубавите. Разбира се, че има някакъв естествен подбор по симпатия и интереси, но чак пък да трябва да покриват дълъг списък от изисквания и за физически данни. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт