Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 139
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 970
  • Мнения: 7 690
Нищо близнашко няма в Ша, моля ви се! Айде някой Марс или евентуално 3-ти дом да е в близнаци. Меркурий определено не й е.

# 5 971
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Няма нужда да НИ се молиш, аз си казах, че не разбирам.😀

# 5 972
  • Мнения: X
Няма нужда да НИ се молиш, аз си казах, че не разбирам.😀

 А като не разбираш от какво е продиктуван интересът и желанието да даваш предположения?

# 5 973
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сакън коза не е, щях да я подуша. Ние рогатите се познаваме.

# 5 974
  • Мнения: 7 690
Няма нужда да НИ се молиш, аз си казах, че не разбирам.😀

Няма нужда да си въобразяваш, че само за теб се говори. Катя също предположи Близнаци.

# 5 975
  • Мнения: 6 704
Няма нужда си въобразяваш, че само за теб се говори. Катя също предположи Близнаци.

Да и сгреших! Сори, Антигона Grinning
Ша е Телец.

# 5 976
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Няма нужда да НИ се молиш, аз си казах, че не разбирам.😀

 А като не разбираш от какво е продиктуван интересът и желанието да даваш предположения?

Не мога да отговоря на този въпрос. Да се намирам на приказка. Понякога на човек му става интересно нещо, от което не разбира. Или няма такъв вариант?

# 5 977
  • Мнения: 2 016
То кой какво излага Сбъдваща, е тема на различен прочит и гледна точка, аз чукам на дърво по сто пъти на ден заради този форум. Това честно.
А  аз винаги съм с тъпата глава, смятай.
Close
Сега балет ли, уфф.
М, какво има да се търпи, бръщолевения някакви целодневни и едни и същи .Нито погрознявам, нито поумнявам от тях.
Нещо като кервана си върви, кучетата си лаят.
А тея тук трябва да повярваш и че  са интелигентни,, това вече е по-трудна работа.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Ето в момента пак чукам по бюрото ( от африканско дърво е)  вие сериозно ли,  бе хора.Cold Sweat

# 5 978
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Няма нужда да НИ се молиш, аз си казах, че не разбирам.😀

Няма нужда да си въобразяваш, че само за теб се говори. Катя също предположи Близнаци.

Извинявай, моя грешка!

# 5 979
  • Мнения: 7 690
Няма нужда си въобразяваш, че само за теб се говори. Катя също предположи Близнаци.

Да и сгреших! Сори, Антигона Grinning
Ша е Телец.

Aма по ведическата или западната астрология? Smile

# 5 980
  • Мнения: X


Не мога да отговоря на този въпрос. Да се намирам на приказка. Понякога на човек му става интересно нещо, от което не разбира. Или няма такъв вариант?

 Разбира се, че има.  Peace

# 5 981
  • София
  • Мнения: 62 595
То кой какво излага Сбъдваща, е тема на различен прочит и гледна точка, аз чукам на дърво по сто пъти на ден заради този форум. Това честно.
А  аз винаги съм с тъпата глава, смятай.
Close
Сега балет ли, уфф.
М, какво има да се търпи, бръщолевения някакви целодневни и едни и същи .Нито погрознявам, нито поумнявам от тях.
Нещо като кервана си върви, кучетата си лаят.
А тея тук трябва да повярваш и че  са интелигентни,, това вече е по-трудна работа.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Ето в момента пак чукам по бюрото ( от африканско дърво е)  вие сериозно ли,  бе хора.Cold Sweat

шантала, балетът нещо много интелектуален или много изтъчен дойде за твоя вкус? какво взе да истерясваш сега, придържай се към лежерния образ! А щом тук толкова не ти е на нивото, що щеш във форума? Хиксчето е горе вдясно. Твоята работа е "сърби, боли, драго ми е".

# 5 982
  • Мнения: 6 704
Няма нужда си въобразяваш, че само за теб се говори. Катя също предположи Близнаци.

Да и сгреших! Сори, Антигона Grinning
Ша е Телец.

Aма по ведическата или западната астрология? Smile

Идея нямам, тя да каже Wink

# 5 983
  • Мнения: X
шантала, балетът нещо много интелектуален или много изтъчен дойде за твоя вкус? какво взе да истерясваш сега, придържай се към лежерния образ! А щом тук толкова не ти е на нивото, що щеш във форума? Хиксчето е горе вдясно. Твоята работа е "сърби, боли, драго ми е".

 Тя иска да се обсъждат простотии, да има лигавене, да се обръща внимание на циркаджийските и парцали.

# 5 984
  • Мнения: 2 016
Иде пролет, звучиш ми  като зима в темата нещо. Що тъй?
Ма Анди,  балет ли точно намер, какво му е лятното сега на тоя балет? Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт