KAKVO 6TE KAJETE ZA KOZMETIKATA NA NIVEA?????

  • 1 896
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Аз много харесвам козметиката на НИВЕА. И добре ми понася на кожата. За детето всичката козметика, която използвам още от раждането му е само НИВЕА. Никога не съм имала проблеми.
С две ръце за. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 596
Моето дете е  по-чувствителна кожа и от лосина, олиото и крема за подсечено дупе се изприщи. Naughty

# 17
  • Мнения: 577
и аз съм много доволна от техните продукти-миналата седмица си купих раничка пълна с кърпички,шампоан,олио и 2 кутии за 26 лева.Много съм доволна от покупката Peace

# 18
Съвсем обикновена козметика,ако се касае за нормална кожа става ,иначе трябва нещо по- добро

# 19
  • Мнения: 2 839
Съвсем обикновена козметика,ако се касае за нормална кожа става ,иначе трябва нещо по- добро
Това е и моето мнение.

# 20
  • Мнения: 1 170
Абе то явно си е до кожа, нали знаеш... Grinning . На мен ми действа алергезиращо, докато сестра ми, например, ползва само и единствено Нивеа (разбирай кремове, душ- гелове, лосиони за тяло и т.н.) Peace

# 21
на мен на нивеа са ми любимите неща, наравно с Дав
хем са евтини хем са много добри (не съм пробвала скъпи неща,сигурни са мн по добри ама...)
със сигурност по-добри и по-евтини от боклуците на ейвън
използвам почти всичко тяхно-балсами за коса,за устни,сапуни,кремове и пр.
синия крем е много хубав,страхотно овлажнява кожата но-много бавно попива.нивеа софт е перфектен- не е много по скъп (6,60 за 200мл) и чувството наистина е както го дават на рекламата като летен дъжд,много е лек направо е удоволствие да го слагам,и попива неусетно,идеален е за основа на фон дьо тен. Синия прави кожата по-мека наистина и е малко по-евтин но е и доста мазен.
За всеки е различно обаче,това са моите впечатления, дано са от полза за някого.

Чудя се дали някоя от вас има впечатления от Нивеа Визаж (ама не Q10 на 16 съм не ми трябва още)?    

# 22
  • Мнения: 2 159
наистина си зависи от кажата, на мен не ми харесва, мисля че в бг има много ментета с марка нивея

# 23
  • Мнения: 1 546
Само хубави неща ще кажа:) Но всичко зависи от типа кожа, от това да се избере най-подходящия продукт...

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 336
Миналата година си взех душгела с масажния диск и съм много доволна от него. Ползвах го в комбинация с антицелулитния гел. Действат ми страхотно. Гела попива бързо и оставя кожата гладка. Обаче незнам дали мога сега да си купя само пълнител, на който да сложа диска. Само да уточня, че бяха с етикет на немски  и допълнително залепен такъв с превод.  Вярно е обаче,че всичко е индивидуално, според типа кожа  и коса.

# 25
  • Мнения: 8 917
Не е толкова зле, но по-добре Бюбхен Peace Peace

# 26
  • Мнения: 439
за тази марка мога да кажа само хубави думи,но определено всичко си е до кожа.Цялата ми  козметика е на NIVEA Peace newsm74,но сестра ми не е доволна.На малкия му взех олио,кремче,сапунче,пудра,за кърпичките Naughty,за сега и на него му понася добре

# 27
  • София
  • Мнения: 142
Аз доста време ползвам различни продукти на Нивея и нямам никакви оплаквания досега.

# 28
  • Мнения: 834
Като изключа шампоаните за коса (за мен), от всичко друго съм доволна. МъжО също. Малката от както се е родила я клепам само с Нивеа и досега не съм имала проблеми Laughing

# 29
  • Мнения: 2 197
Аз съм доволна от плажните масла.
Кремовете и шампоаните им на мен не ми понасят. А най-стария крем (този в синята кутия) ми е супер неприятен и като миризма и като попиване. От деодоранта също съм недоволна, защото мирише на крем Нивеа.
Ползвала съм крема Гуд Бай Целулит - попива добре и мирише приятно, естествено няма никакъв ефект върху целулита, но  при мен без спорт и строга диета така и не се очакваше.
За малката съм ползвала бебешко олио, нямам оплаквания. От влажните кърпички обаче (по-специално Тоддис в кутийката) съм супер доволна, защото са по-малки от другите и не са толкова силно ароматизирани като другите марки.

Общи условия

Активация на акаунт