Звездни компромати - 327 част

  • 118 044
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 740
Мен повече ме дразни постоянното хващане за ръце на Радеви. Като ученици - сакън да не се изпуснат. Много инфантилно . Мелания нали все биеше Тръмп през ръцете да не я води. Ами по-адекватно изглеждат като двойка!

# 736
  • София
  • Мнения: 12 792
1800 лв без намалението
след него 1300
Че то за тези пари всяка втора абитуриентка си позволи рокля,вие какво се чудите за президентшата.
Ако е с костюм за 400 лв пак ще я оплюете

Бедна страна сме и президентшата всеки ден има някакви изяви. Направи тотала на тоалетите и за месеца и кажи, че си ок да плащаме това. Аз не съм. Това само например, за да е ясно защо се обръща внимание. А президентшата е като съдията на футболен мач, ако всички говорят за него, явно не става. Функцията на Радева е да бъде една крачка зад мъжа си за протоколни изяви, а не да бъде център на внимание. Поне да беше Мелания, а то всеки ден блесва с нова тъпотия.

# 737
  • Мнения: 39 739
Обамови как се водиха през двата мандата? Според мен наще хора се напъват да изглеждат лежерно и непринудено, ама не им се получава.

# 738
  • София
  • Мнения: 14 871
1800 лв без намалението
след него 1300
Че то за тези пари всяка втора абитуриентка си позволи рокля,вие какво се чудите за президентшата.
Ако е с костюм за 400 лв пак ще я оплюете

Бедна страна сме и президентшата всеки ден има някакви изяви. Направи тотала на тоалетите и за месеца и кажи, че си ок да плащаме това. Аз не съм. Това само например, за да е ясно защо се обръща внимание. А президентшата е като съдията на футболен мач, ако всички говорят за него, явно не става. Функцията на Радева е да бъде една крачка зад мъжа си за протоколни изяви, а не да бъде център на внимание. Поне да беше Мелания, а то всеки ден блесва с нова тъпотия.
Е, Бояна...в предизборната нощ я разкостиха за евтиното, нелепо костюмче, сега е пък скъпо. Все трабва да се облича жената някак, посещава представителни мероприятия.
А и аз продължавам да съм убедена, че такива показни дрехи се взимат временно от магазина и се връщат след събитието. 

# 739
  • София
  • Мнения: 12 792

Е, Бояна...в предизборната нощ я разкостиха за евтиното, нелепо костюмче, сега е пък скъпо. Все трабва да се облича жената някак, посещава представителни мероприятия.
А и аз продължавам да съм убедена, че такива показни дрехи се взимат временно от магазина и се връщат след събитието. 
Не беше за евтиното, а за късата пола и нелепия модел.
Сега коментираме онова, което плащаме. Ако ще плащам Макс Мара предпочитам да го нося аз, за нея не искам да плащам, съжалявам. Да дадат тези пари, с които издържат специалния и кабинет и персонал за лечението на деца, за възрастни хора, за каквото и да е, но да не е за този резил.

Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 8 570
1800 лв без намалението
след него 1300
Че то за тези пари всяка втора абитуриентка си позволи рокля,вие какво се чудите за президентшата.
Ако е с костюм за 400 лв пак ще я оплюете

Бедна страна сме и президентшата всеки ден има някакви изяви. Направи тотала на тоалетите и за месеца и кажи, че си ок да плащаме това. Аз не съм. Това само например, за да е ясно защо се обръща внимание. А президентшата е като съдията на футболен мач, ако всички говорят за него, явно не става. Функцията на Радева е да бъде една крачка зад мъжа си за протоколни изяви, а не да бъде център на внимание. Поне да беше Мелания, а то всеки ден блесва с нова тъпотия.
Щом Лилето с министерска заплата носи Шанел,що пък Радева да не носи Макс Мара.Ок съм!
Не сме бедна държава имат пари за лъскави автомобили,които ги сменят на 2 годинии всякакви други екстри,що пък Радева да ходи с басмени рокли

# 741
  • София
  • Мнения: 3 729
Аз не харесвам у нея това, че се изказва в стил "ало, вие там долу" (а и така гледа бтв). И това непрекъснато вмятане на армията, хората с пагони и пр., дето аз ок, имам уважение, но не съм им в средата и сори, но не мога да я почувствам близка тази общност. Външният й вид ми е най-малкият проблем. Но ето, започва да става интересен преходът от ламеното костюмче и съвсем нормално се обсъжда.

# 742
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
А защо мислиш, че ние плащаме за тоалета ѝ?  Rolling Eyes За какви неща се кахъриш, те масово окрадоха всичко. Повечето са с офшорки с милиони с нашите пари вие за едни 1000 лв, дето сигурно не ги е и плащала, а ѝ е дадена дрехата да се покаже с нея  Twisted Evil

# 743
  • София
  • Мнения: 12 792

Щом Лилето с министерска заплата носи Шанел,що пък Радева да не носи Макс Мара.Ок съм!
Не сме бедна държава имат пари за лъскави автомобили,които ги сменят на 2 годинии всякакви други екстри,що пък Радева да ходи с басмени рокли
На Лилето мъжа и е бизнесмен, не военен на заплата, тя има откъде и скъпи чанти да има. Макар, че беше резил, че не стана ясно и за тях менте ли са, или не са.

Но тази дама, която не е първа, а само протоколна, може да ходи просто нормално облечена и да се държи нормално. Зорка Първанова, като пример.
А защо мислиш. че ние плащаме за тоалета ѝ?  Rolling Eyes За какви неща се кахъриш, те масово окрадоха всичко  Twisted Evil
Има собствен кабинет в Президенството, екип, защо мислиш, че някой друг плаща тези неща, а не ние?
И ако крадат си е за тяхната съвест, но когато нещо официално се плаща от нас... Хайде поне да не ни резилят ако може.

# 744
  • София
  • Мнения: 14 871
Погледната така отпред дрехата е ужасен ужаснон. Mr. Green
Съгласна съм с коментара за излишните разходи, но явно има предвиден бюджет за представително облекло и дали ще е Деса, Пенка, Драганка все ще трябва да ги обличат за мероприятия и да се дават пари за дрехи.

# 745
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
 Rolling Eyes   че то всичко е официално отразено за това или онова, но си го поприбират.. Значи е ок да крадат, ама да не ни го показват  ooooh! Евала!

И кой е мъжът на Лилето?

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Това не може да е шивашки гаф  Naughty,баш провокация си е  Crossing Arms.Хем се е видяла Радка,хем се е е одобрила, облякла и изпъчила. Бижу,ще се пенявя, пък  Crossing Arms.Аха-аха да я харесам...и тя вземе, та се изяви пак.
Хиляда и кусур лева за президенски тоалет ми се струва приемлива цена. Невена ми ши сватбената рокля, преди амнайсе години, още не беше толкова популярна и скъповата. И по-старателна беше,определено  Peace

# 747
  • София
  • Мнения: 12 792
Rolling Eyes   че то всичко е официално отразено за това или онова, но си го поприбират.. Значи е ок да крадат, ама да не ни го показват  ooooh! Евала!

Казах, че това е друг въпрос, а не че е ок. Този въпрос е криминален с кражбите, да ги хванат и да ги съдят или поне не ги избирайте пак. А да ни показват ужаси и резили, които официално са с нашите пари е нахалство, да.

# 748
  • Мнения: 13 539
да не залитаме в сиромахилство, все пак трябва да е добре облечена, бързо напредва, ако стои и малко по встрани и не държи да е център на внимание, което явно и се иска имайк ипредвид активността и по социалните мрежи.
Като и се работи да си хване там нещо да си човърка, да си подкрепя мъжа, да не излага държавата, ама да се въздържа от разни спорни прояви, така мисля аз поне.
А че си е взела макс мара въобще не ми боде очите.
Добрия външен вид все пак има някаква цена, добро впечатление би направило например ако избери българска марка,  Simple Smileне че се сещам за такава с това качество , но тъй подкрепете българското.

# 749
  • На топло
  • Мнения: 4 130
По тази логика трябва да се спре да се плаща на бившите президенти - офис, охрана, специална пенсия, сътрудници и всякакви други глезотии.
Защото и това е от вашите пари. Направо да се махне президента, всичко струва много скъпо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт