Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 222

  • 111 684
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug Hug
Злати, Данче, Боби,  Hug Hug Hug
Благодаря ви за всички новини, снимки, колажи и красиви пожелания, които сте поместили в темата.  newsm51 newsm51 newsm51
Данче, красиви колажи си направила както винаги!  smile3525
Благодаря за обажданията и съобщенията.  newsm51 Благодаря и на момичетата, които не пишат, но четат темата и са ми писали.  smile3525 Надявам се скоро да нямам такива "забежки"!  Peace
Много новини и нови снимки сме имали през последните 45 дни!  Peace  Туба се е разходила до Париж, Мурат до Мека и САЩ, "Дръзки и красиви" е успял в Сеул, "Айла" ще се представя на Оскарите. Майя и Топрак са пораснали, Туба е първа сред 100-те най-красиви жени в Турция, Мурат отново раздава милиони, новини има и за останалите актьори от каста на Аси. Много се радва за Нур Сюрер.  Peace  "Аси" започва в нови страни.  newsm74
Очакваме премиерата на "Първа целувка" и представянето на "Червеният Истанбул" на "Синелибре" в България. Оставам с впечатление, че организаторите обръщат повече внимание на другите филми, които ще бъдат показани.  Thinking
Честита нова учебна година на всички учители и ученици! Да е успешна и по-малко стресираща!  Peace
Честита ни и есен!  Hug


Приятна вечер на всички!  Hug


# 271
  • Мнения: 41 695
              Добро утро! Hug

     

Ринка Hug,много се радвам, че си наминала! Hug Hug
Скрит текст:
Дано всичко е останало в миналото! Praynig Praynig











Приятен ден и успешна нова седмица! bouquet

# 272
  • Мнения: 41 695
                      Добро утро! Hug

             

нова снимка от фотосесия от преди(фотограф Мерве Хасман)


тук са събрани и другите от тази фотосесия.....






Приятен ден! bouquet

# 273
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



нова-Туба с фенка...






Хубав ден! Hug

# 274
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Злати, прекрасна фотосесия на Туба е направила Мерве Хасман. Дано има още непоказани снимки! Пък и нова фотосесия да направи ще е чудесно!  Peace
На Мурат му е приятно да води предаването и да раздава награди. За сериали няма време.

"Червеният Истанбул" ще има 3 прожекции по време на фестивала CineLibre


и номинация за най-добър филм на Червеният Истанбул.

 







Приятна вечер!  Hug

# 275
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Ринка Hug,благодаря за инфото и колажите! bouquet







Честит Международен ден на учителя!

Ринка HugБоби Hug,честит празник! newsm51 newsm51



Приятен ден на всички! bouquet

# 276
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Вчера Туба се е явила в съда като свидетел по делото с Умут Е.! Peace


Скрит текст:
Сегодня утром состоялся повторный суд, над ресторатором, где присутствовала Туба Буйукустун в качестве свидетеля. После ее показаний, Умут Эвирген вместе со своим сотрудником, были оправданы.
По итогам суда: Умут Эвирген не участвовал в вооруженном нападении против журналистов газеты Hurriyet.
Туба Буйукустун дала следующие показания: Я знаю обвиняемого, Умута, он мой друг. В тот день, мы вместе обедали.После этого, я пошла домой. Из дома, я узнала о происходящем из прессы. Я позвонила Умуту. Он тоже был очень удивлен. Не был в курсе происходящего. Мы в тот день, сидели вместе. Умут, всегда был рядом со мной.
Суд оправдал Умута Эвирген и его охранника Ахмета Фатиха Балтаки, поскольку не было доказано состава преступленя.. Подсудимый Доган Акбаш получил 1 год и 8 месяцев за угрозу оружием, его наказание отложили.
https://vk.com/clubtuba507





Хубав петък на всички! bouquet

# 277
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



нова....




#new-Стамбул




Приятна събота! bouquet

# 278
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте на всички!
Извинете ме, че отдавна не съм писала, но реших да си дам малко почивка от форуми и сериали. Емоционално да се успокоя, че бая напрежение ми се струпа тази година.Head Band
Обаче сега реших да напомня за себе си, първо, защото видях, че ЗлатиInnocentKissing Heart е останала сама на поста и рискува някой да я санкционира и второ, защото съм учудена от новата визия на Туба.Rolling Eyes



Понеже напоследък съм много натоварена и не следя много много кой за какви проекти се готви, та да попитам: Туба за нов проект ли се готви с тази визия, или е нейно хрумване?
Аз по принцип не коментирам външния вид на актьорите извън даден сериал, но сега не можах да се въздържа. Ако е за нов проект - ОК, но ако е нейна идея - що за идея е...? Въобще не ми харесва.Flushed При такава хубава коса, която има. На нея и стои еднакво добре както дълга коса, така и къса, и има страхотни фотосесии. А сега с тази черта и с този бретон.......Pensive Ето казах си мнението, че да ми олекне, защото много си я кльопам Туба, а няма как лично да ѝ го кажа...Simple Smile

А на вас лека вечер и приятни почивни дни ви желая!:kissing_heart:


 

# 279
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Мимее Hug,добре си наминала,джанъм! Heart Eyes love001 Относно Туба и новата и прическа,подразбрах че била модерна в момента!Колкото до нов проект се подучу,че ще сменя Ай Япъм и ще снима от януари,а за партньор се спряга Енгин Йозтюрк(игра във КВФ,ВВ,Спомни си Гьонюл и миналата година в летния сериал-Висше общество;гледала съм ги всичките  Simple Smile)!Колко е вярно ще видим! Peace

нови на Туба с Илкин Тюфекчи


нови-ефир 07.10.2017








Прекрасна неделя на всички! bouquet

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!  Hug



Злати, Мами, Рина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви за новините и снимките!
Новата прическа на Туба ще и стои добре, когато косата и стане по дълга.
Хубав ден!

# 281
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Данче Hug,чудесен есенен колаж за началото на деня! Heart Eyes







#MuratYıldırım & #AamirKhan






Приятен ден и лека нова седмица! bouquet

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!



Злати  Hug

Хубав ден!

# 283
  • Мнения: 41 695
Добро късно утро! Hug Hug Hug



Данче Hug

Късно наминавам,но започнахме ремонт на една от стаите! Laughing



Туба и Умут....


ефир  09.10.2017


12/10/2017 состоится пресс конференция с актерами фильма "Первый поцелуй".




Приятен ден! bouquet

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!  Hug
Злати  Heart Eyes



Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт