Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 63

  • 99 186
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 642
3 до 5

# 31
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета Simple Smile Имам малко глупаво питане Thinking
След успешен трансфер съм, ЧХГ на 16 ден - 2041, на следващия видяхме шушулчица, но доктора каза, че е още рано, та ще ме гледа пак другата седмица. Каза да си пия лекарствата. Живея в Германия, трябваше да дойда да оправя болничен и т.н. Бях на лекар и той ми каза да спирам всякакви лекарства. Казах "Добре!", понеже ми трябваше болничния Simple Smile Естествено, няма да го слушам. Въпросът ми е, колко време след процедурата продължавахте приема на медикаменти? Четох в интернет, че естрофема се спира по време на бременност, но пък нали при нас е малко по-различно... А и доки си знае работата и аз напълно му вярвам (става дума за Цветков, не за немския). Освен това минала седмица при прегледа Цветков ми каза "5 г.с. и 4 дни", а днес немския ми каза "4г.с. и 5 дни", та не знам колко съм бременна... Благодаря на всички, които ме прочетоха до край. На тези, които не ме прочетоха - също Simple Smile Бъдете здрави, щастливи и мечтата ви да се сбъдне  newsm30 newsm30 newsm30

# 32
  • Мнения: 19 698
Цветков не ти ли даде схема за спиране?

# 33
  • Мнения: 76
Цветков не ти ли даде схема за спиране?
Не, каза да ги продължавам. Аз затова си мисля, че е рано. По принцип на 15.06 трябваше да е прегледа, но аз го изместих една седмица по-рано, заради пътуването.

# 34
  • Мнения: 19 698
А връзка с него имаш ли? Естрофемът по спомен го спирах средата на шеста седмица. Но най-добре да се чуеш с Цветков.

# 35
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Влизам да събирам розов прашец baby_neutral

# 36
  • Мнения: 76
А връзка с него имаш ли? Естрофемът по спомен го спирах средата на шеста седмица. Но най-добре да се чуеш с Цветков.
Не, на 20.06 имам час. Той знае, че пътувам и му казах кога имам възможност. Предполагам, че ще ми  каже  да го спра. Май тогава някъде е средата на 6-тата седмица? Благодаря ти, че се отзова, аз ще гледам да не се филмирам много до прегледа. Просто малко ме хвана шубето...

# 37
  • Мнения: 1 849
Момичета, ще оправя инфото за биопсиите в следващата тема, толкова гледах и пак не съм видяла  ooooh!
dream16, кървенето в ранни седмици се случва често и често завършва с успешна бременност  Wink
Дриймс, взимам си една розова прашинка  Heart Eyes
Розалинда87, на мен Цветков ми спря естрофема в 8 г.с, нищо не спирай на своя глава.

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 22:36 от та.ра

# 38
  • Мнения: 19 698
А връзка с него имаш ли? Естрофемът по спомен го спирах средата на шеста седмица. Но най-добре да се чуеш с Цветков.
Не, на 20.06 имам час. Той знае, че пътувам и му казах кога имам възможност. Предполагам, че ще ми  каже  да го спра. Май тогава някъде е средата на 6-тата седмица? Благодаря ти, че се отзова, аз ще гледам да не се филмирам много до прегледа. Просто малко ме хвана шубето...
Значи не остана Hug Стискай кълки и си пий всичко Simple Smile

# 39
  • Мнения: 76
Така ги стискам тези кълки... А и не слушам никой, освен Цветков... и вас Wink
 Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 928
Дано да е много късметлийска темата.

Розалина, при мен д-р Стаменов ми спря Естрофена след като видяхме двете туптящи сърчица, но предполагам, че когато д-р Цветков те прегледа ще даде точно и ясно насоки относно лекарствата.На своя глава не спирай и не започваи прием на лекарства. Относно разминаването при двамата доктори ( в г.с.(, по някога се случва. Пожелавам ти лека и спокойна бременност до термин.

# 41
  • Мнения: 61
Добро утро момичета,


искам да ви попитам колко време се чака да ви се обадят за първоначален преглед.

на 25.05 попълних и изпратих заявката за първоначален преглед и още не са ми се обадили да ми запишат час и не знам дали да им се обадя по телефона и да ги притеснявам

# 42
  • Мнения: 592
dream16, кървенето в ранни седмици се случва често и често завършва с успешна бременност  Wink
Благодаря ти та.ра., може би имах нужда точно това да чуя и от някоя от вас момичета. Сега всички у дома се молят нашето чудо да оцелее и януари да го гушкаме вече. Каквото зависи от мен правя го- почивка, на легло и вече каквото ни е писано.

# 43
  • Мнения: 77
Добро утро момичета,


искам да ви попитам колко време се чака да ви се обадят за първоначален преглед.

на 25.05 попълних и изпратих заявката за първоначален преглед и още не са ми се обадили да ми запишат час и не знам дали да им се обадя по телефона и да ги притеснявам

Аз подадох миналата година септември и ми се обадиха февруари за час през март Simple Smile Малко повече се чака.

# 44
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Да рвмс, колко дни преди трансфер се слага?   


РВМС се прави като се вземе кръв в деня на пункцията и след един ден. Слага се когато се вземе вторият път кръв. Изчаква се около 2 часа и се слага в кабинета на лекаря

Общи условия

Активация на акаунт