Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 63

  • 108 159
  • 751
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 20 449
Сутрешен или следобеден час беше? Rolling Eyes

# 376
  • Мнения: 101
Вчера закъсня час . 12:40 ми беше часа

# 377
  • Мнения: 874
Сутрешен или следобеден час беше? Rolling Eyes
Следобеден

# 378
  • Мнения: 20 449
Благодаря, момичета  bouquet

# 379
  • Мнения: 156
Здравейте на всички момичета,

Аз съм нова тук и не знам дали това е точната тема, моля за извинение,  ако не е. До преди няколко месеца само четях всички теми относно проблемно забременяване, клиники, прични, добри д-ри и т.н., познати до болка на всички вас тук и днес получих надежда, която ме накара да се включа в темата, за да мога и аз да помагам с информация. Вече мина 1 година от неуспешните ни опити за бебе. Преди месец попълних онлайн формуляра на сайта на Надежда , като не очаквах обаждане в близките 5,6 месеца. Нооо, днес ми се обадиха и ми дадоха час за 7 Ноември  при д-р Персенска.
Ако има нейни пациентки в темата, моля да ми споделите мнение.

Благодаря от сърце предварително,

# 380
  • Мнения: 6 722
Втората най-добра! Първи е Стаменов, разбира се Simple Smile
Бързичко са дали час, браво! Успех, дано да ти е на късмет Перси.

# 381
  • Мнения: 1 040
Момичета, в коя седмица ви спряха естрофема? Аз съм в осма, не можах да стигна до Стаменов преди отпуската и се чудя какво да правя..Ба спешния дали ще ми кажат?

# 382
  • Мнения: X
Питай на спешния, кажи, че си пациентка на д-р Стаменов.

# 383
  • Мнения: 1 849
Момичета, в коя седмица ви спряха естрофема? Аз съм в осма, не можах да стигна до Стаменов преди отпуската и се чудя какво да правя..Ба спешния дали ще ми кажат?
На мен в 8+1 ден, на някои още в 6-7 г.с. На спешния ще ти кажат.

# 384
  • Мнения: 1 040
Изобщо не искаха да се ангажират на спешния. Слава Богу си издействах час за петък за док! И дотогава май ще ги пия, въпреки че съм 8+3 г.с. Благодаря, че се включихте 😚🤗😇

# 385
  • Мнения: X
Как така не искаха да се ангажиратна спешния?
Ккак може пък такова отношение. Пита ли с кой говориш да му напишеш името тук, та целия форум да го знае как се излага.

# 386
  • София
  • Мнения: 9 435
Аз имам чувството, че санитарките вдигат спешния. Колкото пъти съм звъняла никога не са ми помогнали, едно мънкане всеки път. Аз май и друг път съм се оплаквала от спешния, но единия път бях толкова паникьосана и шашната, а те ми казаха, не можем да ви помогнем. А отговора беше елементарен, това после го разбрах де.

# 387
  • София
  • Мнения: 23 415
акушерките от манипулционната вдигат спешния през деня.
и съвсем правилно са отказали да спират лекарства.
има ли лекар, който преценява и това е добре да стане след преглед, а не по телефона.

# 388
  • София
  • Мнения: 10 642
Дори и друг лекар да е, не е редно да спира лекарства. Това се прави от лекуващия и както е казала бамба след преглед

# 389
  • Мнения: 4 292
Винаги като съм звъняла на спешния, са реагирали адекватно. Но рядко се ангажират да кажат да се спре лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт