ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 82 963
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 077
Добро утро,  момичета! Hug

Добре дошъл,


Нов ден, нов месец - да посрещнем август с пожелание за много усмивки,
положителни емоции и добри новини! Grinning Heart Eyes Hug





....Започваме го с прекрасни снимки... Party Party

Наде,  Hug багодаря за новите снимки на Бергита! Heart Eyes Flowers Rose

И от мен.. Party Party










Пожелавам ви красив, вълнуващ и усмихнат ден и още по-успешно начало на
месец Август, приятели..
Бъдете здрави,...бъдете усмихнати,...бъдете просто щастливи  Grinning Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover


Скрит текст:

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 08:55 от HELEN60

# 676
  • Мнения: 11 116
Привет!
Благодаря за новите снимки! Hug Hug
Даааа, не останахме като цяло без снимки и това лято...Малко с Халит и Али, малко с Берг, някой друг купон, с някой друг фен....Да живеят папараците и феновете! bouquet Laughing



Каква сладка приказка са си спретнали!  Heart Eyes По женски. Браво на тях! Винаги намират време за себе си.

Хубаво телце...



Усмихнат ден на всички! Hug

# 677
  • Мнения: 23 356
Привет на всички!

Влизам само за едно дзак. 😀
Пожелавам ви приятни емоции през най - отпускарския месец.

Прекрасни са снимките с Берг. ❤Гюзелик, както казват турците. 😄

Щракнали са я в Paradiso Beach в Чешме. Халит имал работни ангажименти в Истанбул, в следващите дни щял да се върне в Чешме.

Надявам се скоро да бъда отново с вас. 😉

# 678
  • Мнения: 7 077
Варна,  Hug приятни емоции и на теб!🥀🌹☺❤

 



                                         ....................................

            

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 23:52 от HELEN60

# 679
  • Мнения: 11 116
Варна,  Hug Hug  bouquet!
И на теб много хубави емоции и много усмивки през следващите дни!Събирай прохлада, ще ти трябва за тук! Grinning Hug

Малко муцунки от мен! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 11:41 от Mydream

# 680
  • Мнения: 5 689
Здравейте!  Hug

Нашето момиче е чок, чок гюзел! Heart Eyes
Изглежда прекрасно!



Варна,  Hug приятна почивка!
Скрит текст:
Цитат
ВГ, докъде стигна с дизи маратона? Laughing Hug
Каквото изгледах, изгледах...Засега. Започвам  след малко "Копелето на Истанбул" на Елиф Шафак, не съм я чела, но за разлика от другите и книги, които трудно прочетох, тази ме зариби още от първата страница.
Mydream,  Hug много малко време ми остава за гледане, ама е хубаво,че има какво да погледам когато мога. Grinning "Копелето на Истанбул" е хубава книга. На мене от нейните книги ми е любима "Любов".

Хубав ден, момичета! Hug

# 681
  • Мнения: 7 077
             Grinning Grinning

            

                                              =================  



                                                       ========



Август е...

Скрит текст:
Август е...
Август е листче от календара с моето име.
Август е в топлите лъчи, събуждайки ме сутрин.
Август рисува морски брегове. Събира мидички. Чертае нови хоризонти.
Август е в аромата на нещо сладко, вкусно и приятно. Нещо разливащо се – като узрял плод. И в мириса на прясно изпечен малинов пай.
Август е нежното огънче в очите ми. В лудешкия танц на лятото. В горещите дни и нощи.
Август е в кубчетата лед, подрънкващи в чашка "Мохито". В солените капчици по тялото ми. В чадърчето от ледено-студеният коктейл.
Август е в красивите морски залези. В дългите разговори под пълното със звезди небе. В замечтаната Луна. И в мъничките светулки.
Август е в тихата радост, закичила душата ми. И в усмивката на дете.
Август е в синият цвят на небето. В синьото на морето. И на нощта.
Август е в страстният танц на дните.
Август всъщност е Любов.
.

Насладете му се!!!

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 23:06 от HELEN60

# 682
  • Мнения: 5 689
 wavey Минавам да ви пожелая лека нощ и сладки сънища! Hug  smile3524

Нека да е лято.....! sun  sport027

# 683
  • Мнения: 7 077
                Един слънчев ден, едно чудесно утро.

                              Здравейте, момичета! Hug

           Бъдете щастливи, усмихнати и с добро настроение! Grinning Heart Eyes


          

Малко синева и прохлада, че днес ще са ни доста необходими . Grinning  Nature Sunny sport027

     

                    ...............................................................




                   ................................................................



Прекрасен и много усмихнат летен ден, приятели! Heart Eyes Grinning Hug

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 10:42 от HELEN60

# 684
  • Мнения: 11 116
Привет!

И от мен нещо лятно!  Heart Eyes Hug



И нещо различно, на което момичето ми прилича на Мирай, но тя ли е, не е ли... Grinning Grinning



А така гледа Халит към вчерашните статии в медиите  Joy Joy Joy Joy



Тази сутрин погледнах интервюто, което беше взето от Халит и Берг на снимачната площадка, там ясно е записано, че няма да ги видим заедно дълго време, за да не се разваля магията Азизе и Джевдет. Но ние другата магия я харесваме също толкова, тя е много по-важна, защото е завинаги! Heart Eyes Heart Eyes

Плажната вълна ще продължи още най-много седмица, две и тези, които имат проекти ще се приберат към Истанбул...

Чудесен ден ви пожелавам! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 15 391
Девойки  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes

ми аз така като гледам, май не съм ви казала, че вчера е пуснат и 23 епизод на ватанчето с бг превод  Blush Blush Blush Дано не сте разчитали на мен, а знаете къде да следите и гледате.  Praynig Още малко ще съм в нередовност и после ще компенсирам  Peace

# 686
  • Мнения: 7 077
Следобеден привет, момичета! Hug Hug

Ето го и Халит - вече е в Чешме / 02,08,2017г. Heart Eyes  Hug




                                                       **

          

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 16:37 от HELEN60

# 687
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Девойки  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes

ми аз така като гледам, май не съм ви казала, че вчера е пуснат и 23 епизод на ватанчето с бг превод  Blush Blush Blush Дано не сте разчитали на мен, а знаете къде да следите и гледате.  Praynig Още малко ще съм в нередовност и после ще компенсирам  Peace

Браво Гале, златни сте.. newsm51

Халитко е номер едно. Бергита номер две. Как пък не можаха да фотнат Али в цял ръст и близък план, т.е. номер три. Какви папараци са не знам...

# 688
  • Мнения: 11 116
Галенце, благодаря за хубавата новина! Purple HeartPurple Heart На целия екип - специални благодарности! Flowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry Blossom

Хел, чок татлъ следобеден привет! Purple HeartPurple HeartPurple Heart

Ако не участваха в сериала заедно, със сигурност щяха да се появят двамата заедно, напук на папарашките писания и заглавия! Но просто няма да им отговорят на предизвикателството. Не и сега.

Халитджим така хубаво си е починал, до семейството си, до приятелите си, до тъщата близо! People Couple With HeartPeople CouplekissSwimmerWine GlassPizzaIcecreamNature Sunny

Да живеят феновете!

# 689
  • Мнения: 2 411
Не може да се оплачем,все пак ги видяхме по бански.Heart Eyes Липсва ми само една хубава снимчица на Аличко от близо.
Варничка поразгледа забележителностите на Лондон и само за малко се размина с наш Халитко.Чакаме  я да се върне,но със сигурност не си е отпочинала.
Възможно ли е да си починеш в такъв мегаполис? Толкова интересни неща има за гледане.
Много харесвам Лондон.
Галка👍😘

Общи условия

Активация на акаунт