Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 12

  • 82 766
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 849
Кристи, чул те Господ  Praynig
Дриймс, събирааам  Hug
Знам, че за бебета ползват козметика на Биодерма, но опитните ще дадат подробности  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 5 456
Ех, дръпнах дявола за опашката. Трябва да заведа бебка на лекар, после ще пиша отзиви Sad
Еххх,дано е нещо незначително.Пиши после как е бебка.
На Биодерма нищо не съм ползвала за бебето,освен мицеларна вода.Първо почнах с Веледа,сега минах на Мустела и съм доволна,май няма да експериментирам повече.
В Майчин дом ги къпеха и мажеха с Тео бебе,не я продължих,макар и детето ми да не е имало проблем с марката докато е било там,но аз съм предубедена към козметиката им.

С какво АМ ги хранят в Надежда?

# 47
  • Мнения: X
С Хип Комбиотик.

Не стигнах до Надежда, така че няма да спамя. Има pseudomonas aeruginosa след 2 курса АБ лечение на стафилококи. На 4 месеца е. Няма общо с Надежда- подчертано я изписаха с чиста МБ и после пак беше чиста с проба на друго място. Идея нямам къде хваща вътрешноболнични инфекции, когато сме вкъщи жена идваше да чисти всеки ден! Ох, няма да спамя повече- извинете!
По темата- моята бебка се върна към Хип мляко и съм доволна, Биодерма нещата също, но смених серията с Атодерм. Ще получите подаръчни мостри при изписването с точно това, с което ги мажат. Шишетата са Авент (1-2 текат и ми скъсаха нервите), бибите са на NUK серията за недоносени/новородени. Бях купила същата и ги познах.

# 48
  • Мнения: 19 687
Dreams, благодаря за прашеца Hug
Ния, много странно  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 5 456
Бързо да й минават всички неразположения на малката бебка.
Иначе и аз давам Хип комбиотик и съм доволна,преди това Бебо беше на Фризо,с него го започнаха в болницата и хич не му понасяше.
Извинявам се за спама,спирам!

# 50
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Информацията ми е от октомври месец:
АМ - Хип комбиотик 1
Пелени - Пуфис (доволна съм от тях за разлика от Памперс премиум)
Козметика - Биодерма
Шишета, помпи за кърма и биберони - залъгалки - Авент

Информацията за педиатричния кабинет е полезна, ни дано все пак децата ни да са здрави и да не се налага на никого да го посещава.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря ви момичета за информацията!  bouquet

# 52
  • Мнения: 6 537
Вълкова наистина е много мила, при нея се роди моето момче. Въпреки че беше дехидратитан ми го подържа до главата няколко минути, защото всичко останало му беше наред, а тя видя, че бях разстроена. После пък ми разрешаваше да ходя да си го виждам извън часовете за свиждане, явно й беше жал, че не мога да си го взема в стаята Simple Smile

Таренце, дано е бил пророчески съня ти Hug

Ниа, да се оправя бебка по-скоро, че й планирам среща Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: X
Благодаря Електра, тя също за Кайо и готината му раничка разпитваше тези дни!

# 54
  • Мнения: 6 537
Хихи, милата сладурка Heart Eyes
Извинявам се за спама Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 659
Запис от мене и мерси за темата  bouquet
Относно подаръците ми прави впечатление, че около бюрото на Стаменов, а и зад вратата е пълно с подаръци в чанти. Добре е подаръкът да е придружен със снимка, че като има време и ги гледа да ги свърже с благодарното семейство. Аз лично бих му подарила нещо нематериално.

# 56
  • Мнения: 19 687
Какво например, Ина?

# 57
  • Мнения: 1 659
Какво например, Ина?
Билети за концерт, театър /може и детски в неделя за цялото семейство, не знам колко са големи децата му/, спортно мероприятие, масажи, езда, скок с парашут, карта за спорт и т.н.

# 58
  • Мнения: 19 687
Аз съм си го мислила, но той няма грам свободно време. Или поне преди нямаше  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 1 659
Да така е, няма време докторът. Аз съм подобен тип работохолик и го отчитам за голяма грешка. Няма да я свърша цялата работа, а времето лети, но когато ме поканят някъде гледам да отида.

Общи условия

Активация на акаунт