ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 635
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

По всичко личи, че Сарп, ще си отиде.....при Ангелчето  married те, за това я убиха преди 9 седмици, да подготви "райската' им къщичка, за вечена почивка  newsm48
За утре, имам питане; с какъв дрескод трябва да бъдем 4470
Хубава вечер,  прекрасни Hug[/;i]


Много ме натъжавате бе момичета.  Cry

# 331
  • Мнения: 13 291
За утре, имам питане; с какъв дрескод трябва да бъдем 4470

Фристайл!  Flutter Мое се наредиме - полицай, мафиот.  bowuu Язе съм готова с аутфита на Давут.  Wink С фесче.

# 332
# 333
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

   Crossing Arms Преведох си само - Ах Йълмаз братя ах..... умряхте newsm78 Whistling Whistling  Whistling  Joy

# 334
  • Мнения: X

 Grinning Grinning Grinning

Е сега вече ни уби... единия брат Joy Казах ли ви че е на бръснар Joy

А този фен го видях, игра гардиан и на Киво и Туба в сериала  Grinning Grinning

ПП Да не гледаме в края на краищата производството на Сарп от Академията Joy Тъкмо клетвата я имаме преведена... като помня Лили Hug колко се мъчи с нея... поне да я повторим Joy

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 23:19 от Анонимен

# 335
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

 Grinning Grinning Grinning

Е сега вече ни уби... единия брат Joy Казах ли ви че е на бръснар Joy

А този фен го видях, игра гардиан и на Киво и Туба в сериала  Grinning Grinning

ПП Да не гледаме в края на краищата производството на Сарп от Академията Joy Тъкмо клетвата я имаме преведена... като помня Лили Hug колко се мъчи с нея... поне да я повторим Joy


   Shocked Shocked Shocked hahaha hahaha hahaha hahaha

 Тоз момък май беше и в първите промо снимки за сериала newsm78

# 336
  • Мнения: X
Тоз момък май беше и в първите промо снимки за сериала newsm78
Искре, той има повече човекодни на снимачната площадка от Чачи   Mr. Green


сладури



# 337
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Тоз момък май беше и в първите промо снимки за сериала newsm78
Искре, той има повече човекодни на снимачната площадка от Чачи   Mr. Green


сладури





 Лу Hug Heart Eyes ти нали пожела лека нощ Flutter Joy Joy

 
Скрит текст:
Аз гледам 73 на Севдата,ама сакън и тук да не изпусна нещо hahaha

# 338
  • Мнения: 258
https://www.instagram.com/p/BVfm6NlA8m2/ Боже мой #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Какво е това нещо ooooh! ooooh!Няма заспиване сега #Crazy

# 339
  • Мнения: X
Лу Hug Heart Eyes ти нали пожела лека нощ Flutter Joy Joy
Joy Joy Joy

Виж, Искре, Чачи как нападна неприкосновените запаси в кабинета на Юсуф мюдюр  hahaha hahaha



 Drunk

Фенка  Grinning Grinning 

# 340
  • Мнения: 258
Не разбирам аз защо Чачо никъде го няма по снимките.Все другите се снимат и качват.Нямам против де,но да видим и нашия красавец  Laughing Heart Eyes А за Челото просто останах с зяпнала уста #Crazy #Crazy

# 341
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Muci,  Peace
Скрит текст:
чува се, че от ноември/декември ще започне снимки за историко, магично, фантастичен сериал за интернет платформата "Нетфликс" с продуцент арабската мегакомпания О3, имаща клон в Истанбул. Говори се за 20 серии по 40 или 60 мин. нещо подобно беше... ще се излъчва по И-нет от септември 2018. Чаатай ще се въплати в ролята на човек, който открива, че има способността да сърфира във времето, така ще попада в различни епохи, включително и на султан Фатих, за когото същата продуцентска компания скоро стартира снимки на отделен филм с Кенан Имирзалъоолу и Мерием Узерли, като снимките на Чачовия сериал ще протичат в исторически и архитектурни обекти като Топ капъ и т.н. Героят на Чачо ще спаси Истанбул и света от гибел...


Скрит текст:
Кенан и Мерием ще си партнират не във филм за Фатих, а във филм по романа на Пейами Сафа за Джингьоз Реджай (Cingöz Recai). Героят е нещо като Арсен Люпен. Мерием ще бъде любимата му Жале Meryem Uzerli: Kenan İmirzalıoğlu'nu seviyorum!

А за Фатих ще се снима сериал, макар, че вчера прочетох, че имало конфликт с възраста на Кенан, защото султана бил на 21 год., когато завладял Константинопол, а Кенен бил на 43 Fatih'te yaş krizi!  hahaha hahaha hahaha Ми те сега ли се сетиха   Peace


https://www.instagram.com/p/BVfm6NlA8m2/ Боже мой #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Какво е това нещо ooooh! ooooh!Няма заспиване сега #Crazy

Аз не разбирам какво странно има в тези снимки  newsm78 "Сема" и "Рижавиа" с човек от продукцията,,,

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 00:24 от tara_lezhka

# 342
  • Мнения: X
А, ето това чаках  Crazy Crazy Grinning Heart Eyes



 Party Party Party Party


Тара, благодаря ти  Peace Grinning Grinning
Скрит текст:
Обърках ли му ролите на Кенан  Laughing Laughing Днес, аз пък четох, че канили Туба да партнира на Кенан И ...

# 343
  • Мнения: 258

Muci,  Peace
Скрит текст:
чува се, че от ноември/декември ще започне снимки за историко, магично, фантастичен сериал за интернет платформата "Нетфликс" с продуцент арабската мегакомпания О3, имаща клон в Истанбул. Говори се за 20 серии по 40 или 60 мин. нещо подобно беше... ще се излъчва по И-нет от септември 2018. Чаатай ще се въплати в ролята на човек, който открива, че има способността да сърфира във времето, така ще попада в различни епохи, включително и на султан Фатих, за когото същата продуцентска компания скоро стартира снимки на отделен филм с Кенан Имирзалъоолу и Мерием Узерли, като снимките на Чачовия сериал ще протичат в исторически и архитектурни обекти като Топ капъ и т.н. Героят на Чачо ще спаси Истанбул и света от гибел...


Скрит текст:
Кенан и Мерием ще си партнират не във филм за Фатих, а във филм по романа на Пейами Сафа за Джингьоз Реджай (Cingöz Recai). Героят е нещо като Арсен Люпен. Мерием ще бъде любимата му Жале Meryem Uzerli: Kenan İmirzalıoğlu'nu seviyorum!

А за Фатих ще се снима сериал, макар, че вчера прочетох, че имало конфликт с възраста на Кенан, защото султана бил на 21 год., когато завладял Константинопол, а Кенен бил на 43 Fatih'te yaş krizi!  hahaha hahaha hahaha Ми те сега ли се сетиха   Peace


https://www.instagram.com/p/BVfm6NlA8m2/ Боже мой #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Какво е това нещо ooooh! ooooh!Няма заспиване сега #Crazy

Аз не разбирам какво странно има в тези снимки  newsm78 "Сема" и "Рижавиа" с човек от продукцията,,,
Просто снимката на Дуйгу е ужасно грозна.Цялото и чело е открито,като кон се е озъбила,не ми харесва никак това момиче,а тази снимка ме довърши изцяло #Crazy #Crazy 

# 344
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Просто снимката на Дуйгу е ужасно грозна.Цялото и чело е открито,като кон се е озъбила,не ми харесва никак това момиче,а тази снимка ме довърши изцяло #Crazy #Crazy 
smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт