ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 677
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 532

Но, аз ли не до виждам, или Дуйгу я няма  newsm78 newsm78 newsm78



Там беше, когато влизаха в залаата я видях - с бяла рокля като булка  Wink Laughing Laughing


Да не би да има сватба, по късно newsm78 newsm78
То и Чачи се пременил, като младоженец !! И се обръснал Thinking Thinking съвсем по традиция  Thinking Thinking

# 466
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Чаатай вика "Има нещо твърдо..." И "мама"- да не е  микрофона се размърда да го премести, а Чааатай продължава - "какви твърде бедра на тези години бе...вай вай..."

# 467
  • Мнения: 25 350

Четин бей май не ходи по такива събития  newsm78 ...и с карадайците не съм го виждала...

там е  Joy има и снимка, но не мога да я намеря  Peace

на всички, за последно, приятно гледане  Peace


че то пък мноУ хубава си е намерил, че да поливаш  Joy

# 468
  • Мнения: X
Абла  Hug Hug  Heart Eyes

Бойче  Hug Hug  Heart Eyes




 Heart Eyes Heart Eyes


Вярно, къде е дедо?  newsm78


Косеее,  Hug Laughing не настъпвай на котето опашката  hahaha hahaha hahaha И аз си помислих същото, мама му, че и първа мина, като най- важната диня в бостана...  #Cussing out

Отивам да си сипя нещо, че се изнервих  Close Close hahaha

# 469
  • Мнения: 12 152


Косеее,  Hug Laughing не настъпвай на котето опашката  hahaha hahaha hahaha И аз си помислих същото, мама му, че и първа мина, като най- важната диня в бостана...  #Cussing out


Абе знам си аз, че не се говори за въже в къщата на обесения  hahaha hahaha hahaha ама нали работата размина  Peace

....................


Чаатай вика "Има нещо твърдо..." И "мама"- да не е  микрофона се размърда да го премести, а Чааатай продължава - "какви твърде бедра на тези години бе...вай вай..."

 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Ох, от толкова хилене не мога да се настроя да гледам  Joy



# 470
  • Мнения: 2 532
Почва се....края  smile3508 smile3508

# 471
  • Мнения: 27 735
че то пък мноУ хубава си е намерил, че да поливаш  Joy

дреме ми, нали няма да има сватба  Joy Joy

# 472
  • Мнения: 25 350
Джелял: Смей се, смей се, но няма да можете да се наситите един на друг, няма да се нарадваш на майка си. Ще ви унишожа.
Молят се на Мерт да не убива Джелял. А Джошкун вика,ч е това бил точния момент да го гръмне хахаха

Джелял го предизивква.

Мерт: Помисли сеи, че ще те убия, а? Аз те познавам много добре, знам какво чувстваш. Ще гниеш в затвора до края на живота си.
Джелял: Тази сметка не се затвори тук. ще се вдим и с двама ви.

Сарп мислел, че Мерт наистина ще убие Джелял.

Джошкун щял да му ходи на свиждане.

# 473
  • Мнения: X


Чаатай вика "Има нещо твърдо..." И "мама"- да не е  микрофона се размърда да го премести, а Чааатай продължава - "какви твърде бедра на тези години бе...вай вай..."

 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Ох, от толкова хилене не мога да се настроя да гледам  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy




# 474
  • Мнения: 27 735
дистанцията е добра  Mr. Green Mr. Green






вие си гледайте, аз ще плювкам тук-там  Joy  и ще си чакам патъците  Joy

# 475
# 476
  • Мнения: 25 350
Й: Ти си виновен за да се случи така. не се страхувам вече от този поглед, ще разкажа всичко на полицията. Ще започна нов живот със сина си, ще му дам ново име, ще заживее нов живот.

Мустафа май каза, че не го познава.

Джелял: Всички, всички ще ви убия.

Сарп иска да говори с мюдюрума.

Получи Браво от него хахаха, ако не бил брат му, нямало да успее казва сарп, но мюдюрума казва, че няма да се размине пандиза на Мерт. Сарп казва,ч е знае и Мерт знаел и щял да се предаде.
Сарп иска няколко дни отсрочка за Мерт. После щял лично да го заведе в полицията.
мюдюрума се съгласява, но Мерт е поверен на Сарп.

дЕдо се заканва.

# 477
  • Мнения: X

 Grinning Grinning Heart Eyes

Някой има ли кадъра дето Арас стреляше с пръсти Joy Joy

Джадъ, ти кои патъци си избра? Ако сема я гътнат? Ща ги вземеш ли? Joy

# 478
  • Мнения: 25 350
Фюсун се сети, че познава Джошкун.
Пита дали той ги е събрал.
Мерт казва, че толкова добър човек бил Джошкун, че каквото и да направили з анего щяло да е малко.

Мерт иска да гледа как откарват Джелял.

Ръза дава заповед да действат. Това е единствената възможност да спасят Джелял. Можело да нямат друга възможност.

Умиране има, отказване няма.

# 479

Общи условия

Активация на акаунт