Бързи здравословни въпроси и отговори – 7

  • 70 834
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Недейте така, приятел на баща ми почина от тетанус, в страшни мъки. И то защото не поискал да му сложат ваксина. Едно стъкло го порязало, голяма работа. Остави две деца сираци.

# 211
  • София
  • Мнения: 12 489
Ужас  Shocked

# 212
  • Мнения: 7 174
Ох, ле-ле, наплашихте ме. Shocked Аз къде ли не съм се порязвала през годините - стъкла, тенекии, железа - досега не са ми били инжекции за каквото и да било.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 46 971
Недейте така, приятел на баща ми почина от тетанус, в страшни мъки. И то защото не поискал да му сложат ваксина. Едно стъкло го порязало, голяма работа. Остави две деца сираци.
айде сега...излишна паника вкара.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Недейте така, приятел на баща ми почина от тетанус, в страшни мъки. И то защото не поискал да му сложат ваксина. Едно стъкло го порязало, голяма работа. Остави две деца сираци.
айде сега...излишна паника вкара.

За съжаление се случват и такива неща  Tired

# 215
  • Мнения: X
Не искам да вкарвам паника, но това да се случи в края на 20 век си беше чиста доза глупост. Така, че момичета, заради едното боцкане, не отказвайте. Лекарите си знаят работата. Като ви кажат, че трябва да ви се сложи тетануст, не си намирайте извинение.

# 216
  • Мнения: 64 930
Няма място за паника, но да се подценява тетанус е много безотговорно.

Anneth, според мен ти е ОК секрета.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Няма място за паника, но да се подценява тетанус е много безотговорно.

Anneth, според мен ти е ОК секрета.

Не,не говорим за подценяване, а за безмислено биене.Някой беше казал, че се одраскъл на пластмасова броня на кола били му тетанус,порежеш се на порцеланова чаша -тетанус, преди години за кърлеж не биеха сякаш тетанус  newsm78

# 218
  • Мнения: 7 525
Момичета, има ли разлика между аеробни и анаеробни микроорганизми и какво точно включват те?
Благодаря Ви!


Анаероб-който може да живее при отсъствие на кислород
Аероб- са организмите, които могат да живеят само в присъствие на свободен кислород

Това е основната разлика.Какво точно те интерисува?

   +1

# 219
  • Мнения: 64 930
Няма място за паника, но да се подценява тетанус е много безотговорно.

Anneth, според мен ти е ОК секрета.

Не,не говорим за подценяване, а за безмислено биене.Някой беше казал, че се одраскъл на пластмасова броня на кола били му тетанус,порежеш се на порцеланова чаша -тетанус, преди години за кърлеж не биеха сякаш тетанус  newsm78

Нее, нямам предвид хипохондрици. Simple Smile Mr. Green
Исках да кажа, че не е болка за умиране ваксината, когато е нужна. Peace

# 220
  • Мнения: 1 822
Има ли тема за тези странни образувания и тяхното премахване http://i.imgur.com/s23UOhD.jpg

на вътрешна част на бедро.

пробвайте с друг браузер, а не с тоя с който сте в бг-мама!

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 17:21 от Hulk1

# 221
  • Мнения: 7 174
Снимката не е достъпна.

Иначе, по въпроса ти - толкова специализирана тема мисля, че няма, но нищо не пречи да си отвориш нова. Peace

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 30 654
Има ли тема за тези странни образувания и тяхното премахване http://i.imgur.com/s23UOhD.jpg

на вътрешна част на бедро.
Прилича на голяма брадавица.Какъв размер е,меко ли е?
Вчера гледах по ТЛС за подобно образувание и казаха,че е киста,не било опасно.
Има тема за липоми.

# 223
  • Мнения: 1 822
Меко и голямо (ако знам какво е голямо в случая). Какво се прави с такова?

# 224
  • Мнения: 2 414
Посещава се дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт