Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 406
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ако имаш нужда от ХК в скулите  за обем и повдигане, това с плазмата няма да стане. Тя се прави за подобряване качеството на кожата, еластичността й. Подробно е писано в другата тема. Прилага се и с коктейл от ХК, витамини, минерали и т.н. Т.е. има плазма+добавки вкл.ХК.

Можеш да направиш консултация с лекар, който ще те види на живо и може да перцени кое би те задоволило за постигане на желания от теб ефект  Peace

# 391
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, специално се регистрирах за да попитам в темата според вас кой е най-добрият лекар или клиника за поставяне на филъри в България. В неделя летя за България и понеже времето е малко ограничено трябва бързо да избера някой и да се запиша възможно най- скоро. Отдавна съм решила за филъри под очите, защото имам дълбоко разположени очи и отдолу са като хлътнали ями. Грима помага за синьото, но остава една лека сянка, която на снимки си личи особено силно и ме състарява с 20 години. Бях на 21 когато един приятел каза че изглеждам на 35. И оттогава това ми остана като комплекс. Мога или в София или във Варна да си поставя филърите и тъй като ми предстои лазерна корекция на зрението исках да попитам дали има значение филърите преди или след корекцията ще се слагат? Слагала съм досега два пъти филър в устните, доволна съм, въпреки че вече почти се разгради, за момента не обмислям трета процедура там. И се чудех някой има ли волева брадичка като мен и пробвал ли е да запълни дупчицата там? За филъри под очите проучвах и Teosyal Redensity мисля са най-добрият вариант. Не исках същата руска козметичка която ми слага в устните да ми прави и под очите, защото трябваше да сложи Juviderm според предварителната уговорка и вече като заплащах разбрах че се "объркала" и ми имжектирала някаква абсолютно неизвестна марка неодобрена все още по международните стандарти. Нямах проблеми, но ми стана неприятно. За да избегнем ненужна реклама във темата може на лично да ми кажете коя клиника ви се вижда подходяща. Благодаря на всички! Извинявам се за дългия пост.

# 392
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
Алена, благодаря за отговора! И аз така мисля. Насочвам се към филър Ellanse, защото уж е дълготраен. Избягвам много убождания, тъй като кожата ми е тънка и ми остават спукани капиляри и то завинаги.Frowning1
А при плазмо и мезотерапията убожданията са много.
Исках да си изясня самата аз какво искам. Лично аз съм супер доволна от ботокса в челото, в момента нямам, но кожата ми е в много по добро състояние там отпреди. Тази плазмотерапия в един салон ми я представиха едва ли не като панацея, а то не  е е така...

# 393
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Според мен, като те чета, имаш нужда от радикална промяна сега. А не от серия процедури, през които да се взираш в огледалото и да се взираш с чудене: "Има ли промяна и дали не си дадох парите на вятъра?!"

Плазмотерапията е за хора, които не очакват моментален ефект и имат философията да се грижат за кожата, да поддържат нейното състояние - да бъде здрава и отвътре, еластична, с добра стуктура. С плазмата инжектираш живот, нужно му е време да се разгърне и го няма ефекта "хайде-хоп" Simple Smile

С филърите има моментален видим ефект, ставаш и си тръгваш доволен, без колебания за ефекта. Липсва онази грижа. Философията е друга.

Аз не отричам и двата метода, всеки има своето място и роля. Затова е хубаво човек да прави информиран избор Simple Smile

Бисквитка 92, в София препоръчвам Ванеска в Хил клиник

# 394
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
Ехеее, Алена, точно така! Страхотна си!
Кожата си ми е ок за възрастта, благодарение на Филорга и постоянни грижи, вкл. и никакво излагане на пряко слънце и висок фактор целогодишно.
Но мен и характера ми е такъв- искам ефекта веднага и на място, когато правя нещо. Blush

# 395
  • Мнения: 1 715
 На мен явно ми се налага да правя оперативен лифтинг, ХК не се задържа в лицето ми, а точно по този въпрос няма мнения от личен опит. Или поне не намирам.Цените са от 6-8-10 хил лв.   Confused
Обаче има един д-р Живко Кънев, при който цената е 1800 евро за фейслифтинг. Някой да е чувал нещо за този човек?

# 396
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
Миланда, имаше тема за оперативен лифтинг в Тялото.Много добре помисли и проучи, аз лично ако правя такова нещо ще искам да видя резултат на живо.Този лекар не съм го чувала и нямам и познати, които да са правили такова нещо...Мислила ли си за вариант мезоконци?

# 397
  • Мнения: 1 715
  Правила съм мезоконци, 750лв. за около два и половина месеца ефект. Правих Жуведерм Волит, за контура, прекрасен резултат, за около месец и половина!
Четох в Тялото, мненията са за ринопластика и гърди.
 То и аз искам да видя резултат на живо, ама кой да ми покаже? Thinking
 Сега, през лятото отслабнах с около пет кг и в тяло съм супер, но лицето не искам да го видя. Даже не искам да излизам...
Иначе си имам ботокс на челото и ХК в зоната на мустачките, там е ОК.

# 398
# 399
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Има и друг вид филъри -не е задължително да са само със ХК.Аз разглеждах до скоро за да мога да добия представа за  дермалните  филъри  които са подходящи за назолабиални бръчки .Тези филъри мисля че не са със ХК но не знам и дали са подходящи за нуждите на твоята кожа.
http://hillclinic.com/unikalen-dermalen-filar-i-biostimulator-ellanse/
http://hillclinic.com/bio-implant-algeness/
Сигурно има и доста други,които не са на базата на ХК.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 13:39 от Kaisia

# 400
  • Мнения: 442
vanymany, абсолютно е така. Със сигурност има много интервенции и за нейните близо 40 години, изглежда перфектно. Със сигурност е важна помощта на специалистите, но аз смятам, че тя има прекрасно отношение към себе си.

Напълно  съм съгласна, пуснах на майка ми клипове с Никол и тя вика разбирам го Гришо, тази жена излъчва сексапил.
Обаче не  може да разчитаме само  на даденостите, трябва и да се поддържаме.
Някой виждал ли е как  изглежда Никол преди  бюста?

a.l.e.n.a,  много добре си го обяснила, същото е  и с мезотерапията, отплаща се  във времето.

# 401
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
Аз за себе си на този етап реших - Елансе М в Естетик клуб - Варна. Да видим лекарката дали ще е на моето мнение. Цената е 640 лв. за милилитър.

# 402
  • Мнения: 663
karmacoma, малко скъпичко ми  се  вижда  newsm78

# 403
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
На другите места е още по-скъпо.Надявам се да си струва...

# 404
  • Мнения: 300
 karmacoma, ти какво търсиш като ефект. Само от 1мл няма да е достатъчен да компенсира загуба на обем и да попълните бръчки. Според мен терапиите трябва да се комбинират за да бъде пълноценен ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт