♡~"Ateş Böceği" ♡~♡ "Светулката"~♡

  • 67 150
  • 368
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 64
От колко наше време започва филма

# 91
  • Мнения: 9 388
От колко наше време започва филма
В четвъртък от 20 часа. Ние с турците сега сме с едно и също време. Наесен те няма да си връщат часа най-вероятно и тогава ще ни се разминат часовете. Обикновено започват с резюме на предишния епизод за около половин час.

# 92
  • Мнения: 4 369
Може ли някой да даде линк на първи епизод, ако го има преведен на руски.
Благодаря предварително  bouquet

# 93
  • Мнения: 9 388
Може ли някой да даде линк на първи епизод, ако го има преведен на руски.
Благодаря предварително  bouquet
Заповядай! bouquet
https://vk.com/kivanctuba?z=video-129812063_456239667%2F69a8c01a … _-129812063_21819

# 94
  • Мнения: 154
Здравейте момичета а кой се е заел с превода на бг и кога да очакваме преведен 1-ви епизод

# 95
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Здравейте момичета а кой се е заел с превода на бг и кога да очакваме преведен 1-ви епизод
Здравей  Hug предполагам че Gerisezoni ще прави превода  Peace, в нейната страница в vbox мисля беше  newsm78 имаше преведени фраговете  Flutter. Аз също изгледах ързо 1 епизод на руски и ми хареса до колкото успях да разбера,  Blush и аз си чакам бг превод и се надявам да се прави  Praynig

# 96
  • Мнения: 9 540
Явно ще има и продължение на сцената  Whistling Whistling #Cussing out

# 97
  • Мнения: 9 388
Явно ще има и продължение на сцената  Whistling Whistling #Cussing out


Много ми хареса Сечкин в тази сцена. Много хубаво смеси страх, че Аслъ ще види Хакан с колата, и вълнение. Изобщо адвокатът наистина е много мил човек и не е надут и предубеден като повечето богаташи в подобен род сериали.

# 98
  • Мнения: 2 478
Явно ще има и продължение на сцената  Whistling Whistling #Cussing out



 Hug Hug

Напишете ми 2-3 реда за 2 серия, че кой знае кога ще я гледам!  Wink

# 99
  • Мнения: 558
Здравейте момичета, Благодаря за хубавата темичка с удоволствие се включвам да ви следя.
И така....До колкото разбрах от страницата на Гери тя лятото ще почива и няма да прави преводи,заявени са да се превеждат "пълнолуние" и "кръг"
Така,че май ще си гледаме с руски субтитри

# 100
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Здравейте момичета, Благодаря за хубавата темичка с удоволствие се включвам да ви следя.
И така....До колкото разбрах от страницата на Гери тя лятото ще почива и няма да прави преводи,заявени са да се превеждат "пълнолуние" и "кръг"
Така,че май ще си гледаме с руски субтитри

Привет  Hug Hug
Жалко  Tired аз разчитах основно на бг превод  Whistling

# 101
# 102
  • Мнения: 182

Напишете ми 2-3 реда за 2 серия, че кой знае кога ще я гледам!  Wink

Аз все още не съм гледала новата серия. Ако успея довечера, с удоволствие бих разказала. Hug


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 9 540
Фрагман  Crazy Crazy Crazy 

И любимата песен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



https://www.youtube.com/watch?v=W3NrYUiklLw

# 104

Общи условия

Активация на акаунт