кестенява или руса /нова снимка/

  • 4 192
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само червена досега не съм била  Grinning, в училищните ми години бях яко черна  Party

Лейди, то от анкета май няма смисъл, като гледам резултата е само в полза на мъжа ми, един глас няма за русо  Joy, но все пак ще пусна  newsm80

# 16
# 17
  • Мнения: 324
кестенява, но задължително с кичури, лято идва все пак, вкарай нещо интересно, но близко до основния цвят, че големия контраст не бил модерен

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Кестенява ми харесваш много повече. Можеш да го съчетаеш с кичури. Или ако е русо, да не е много светло.

# 19
  • Мнения: 5 299
Определено кестенява bowuu Русото те прави много безлична Blush

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Това кафявото ти стои много по-добре. Peace

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И мен ще ме черпи мъжът ти!   bouquet

# 22
  • Мнения: 379
Мисля ,че кестенявото ти стои по- добре, но ако сложиш и малко кичури ще изглеждаш дабре, така ще комбинираш кестеняво и русо Wink

# 23
  • Мнения: 1 290
не ти отива русо Naughty

# 24
  • Мнения: 1 202
И на мен ми харесваш повече КЕСТЕНЯВА!Но ако толкова искаш да си руса направи си кичури! Peace

# 25
  • Мнения: 513
Вникакъв случай русо  Naughty не че нещо ама не ти ходи хич , определено брюнетка си  сладур  Peace
П.п: Имам чувството ,че това са снимки на две различни личности.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Вникакъв случай русо  Naughty не че нещо ама не ти ходи хич , определено брюнетка си  сладур  Peace
П.п: Имам чувството ,че това са снимки на две различни личности.


Ааа, не, просто едната е правена преди 3 години /с русата коса/, а тази с кестенявата е правена преди около 2-3 месеца, а снимки с руса коса също имам отпреди 1г, но не са качени в компа

# 27
  • Мнения: 298
Определено кестенява повече ти отива, а ако искаш промяна, направи си кичури  Peace

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Преснимах една снимка като руса, която е по-нова

# 29
  • Мнения: 388
Гласувах за кестенява,според мен също ти отива повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт