кестенява или руса /нова снимка/

  • 4 198
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Кестенява или на кичури.
Peace

# 91
  • Мнения: 7 430

Ето това е и моя отговор Peace

# 92
  • Мнения: 2 255
БРЮНЕТКА  thumbsup

# 93
  • Мнения: 1 403
Кестенява  Peace

# 94
  • Мнения: 1 195
определено кестенява или на руси кичури но не много гъсти  Grinning

# 95
  • Мнения: 328
Мисля,че ако си направиш кичури много ще ти отива.Руса изобщо не ми хареса,състарява те според мен.Прав е мъжът ти да те харесва кестенява.
Хайде марш на фризьор и да се покажеш после!

# 96
  • Мнения: 1 446
Знеш ,че те харесвах с руса коса и всеки път ти казвах да я матерш малко. Та сега си направи кичури  , но колкото се може повече и пи - тънки. Целувки!  bouquet

# 97
  • Мнения: 4 068
Определено кестенява. Ако направиш и малко кичури ще стои много свежарско. Тамън за сезона.

# 98
  • Мнения: 258
с две ръце гладувам,че с кестенява си много по-добре-много ти отива Flutter
но може да си направиш кичури,но не руси,а по-скоро златисти...

# 99
  • Мнения: 328
Донибони,какво стана,имаш ли вече нов цвят и прическа?

# 100
  • Мнения: 4 458
Те май повечето са за кестенява, но аз мисля че русо ти отива. Трябва обаче да се гримираш!!! Ако не обичаш да ползваш грим или все нямаш време за него по-добре кестенява.

Аз мога да ти предложа и друго - светло кестеняво или тъмнно русо - подобие на лешник.

Зависи от грима - определено!!!! 

Малко подсказване - оправи веждите! Нали не се обиждаш?

# 101
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Кестенява или на кичури.
Naughty

# 102
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Донибони,какво стана,имаш ли вече нов цвят и прическа?


Нямам все още  Rolling Eyes, няма кой да гледа малкия през седмицата за да отида, може би в събота когато мъжа ми почива  Grinning, но сигурно ще си остана с този си цвят, без кичури, поне за сега така мисля  Grinning


Те май повечето са за кестенява, но аз мисля че русо ти отива. Трябва обаче да се гримираш!!! Ако не обичаш да ползваш грим или все нямаш време за него по-добре кестенява.

Аз мога да ти предложа и друго - светло кестеняво или тъмнно русо - подобие на лешник.

Зависи от грима - определено!!!! 

Малко подсказване - оправи веждите! Нали не се обиждаш?



Какво по-точно да им оправям на веждите ? Аз толкова съм ги истанила, че то няма на къде повече, дори не подлежат на оформяне   Mr. Green

# 103
  • Мнения: 1 290
Донибони,какво стана,имаш ли вече нов цвят и прическа?


Нямам все още  Rolling Eyes, няма кой да гледа малкия през седмицата за да отида, може би в събота когато мъжа ми почива  Grinning, но сигурно ще си остана с този си цвят, без кичури, поне за сега така мисля  Grinning


Те май повечето са за кестенява, но аз мисля че русо ти отива. Трябва обаче да се гримираш!!! Ако не обичаш да ползваш грим или все нямаш време за него по-добре кестенява.

Аз мога да ти предложа и друго - светло кестеняво или тъмнно русо - подобие на лешник.

Зависи от грима - определено!!!! 

Малко подсказване - оправи веждите! Нали не се обиждаш?



Какво по-точно да им оправям на веждите ? Аз толкова съм ги истанила, че то няма на къде повече, дори не подлежат на оформяне   Mr. Green


вероятно иска да ти каже да ги оставиш малко по-дебели и да ги оформиш по-добре,което е и моят съвет Peace

# 104
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

вероятно иска да ти каже да ги оставиш малко по-дебели и да ги оформиш по-добре,което е и моят съвет Peace



Не става, вече не растат равномерно след толкова скубане, пък и аз така си ги харесвам, тънки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт