КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС С РИСУВАНЕ 2-ра част

  • 66 591
  • 883
  •   1
Отговори
# 660
  • софия
  • Мнения: 4 992
Успех на децата!

Иначе, вярно че повечето са странни птици, но се разбират и няма някакви безумни конфликти, поне в класа на моя. Пък и порастват вече!
Мисля, че в това се крие истината!
Иначе не си представяйте масово алкохолизиране, абе много може да се разказва по темата...
Има си всичко, но водещото е, че децата в тези училища са все в пак една идея по-различен свят. Таланта в тях, твореца в тях, съчетан с индивидуалността на всеки един, прави атмосферата много различна. Да не забравяме, че тук, в тези училища, много по-изявено се усеща "мерака да са под прожекторите". Имайте в предвид, че трудно се управлява дете индивидуалист, дете с талант, с характер.
сега си представете 50/100 такива деца на едно място.... Да, по-приемствени са един към друг, НО не приемайте училището като панацея някаква. Тук ще излязат други неща на преден план - идеята, личността, хъса, авторските търсения, състезанието ако щете...въпреки, че те не го осъзнават и не го използват пълноценно като двигател за развитие на креативността, твореца, успеха . Опитвам се да кажа, че тези деца в повечето случаи така имат нужда от прожектори и сцена, че с лекота започват да са още по-странни, бунтовни, out of the box мислещи и т.н.

С една дума - имате си артист вкъщи, а в неговия свят никога не е скучно!
Алкохол, трева, дрога и каквото там се опитват да ви сплашат далеч не са водещото.Или поне не само тук. Това са масовки в мисленето, клиширани етикети спрямо сектора. Мисля, че е по-скоро характеристика на годините и възрастта отколкото на училищата!

Моето дете не пие и не пуши!

# 661
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 53
    Успех на всички утре!

# 662
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Стискам палци на всички и утре вечер да се похвалите.

# 663
  • София
  • Мнения: 266
Успех на децата утре!Дано да успеят да влязат в желаните специалности!

# 664
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Сами ли ще идват вашите деца утре или ще ги водите?
Питам, защото ние ще дойдем тримата до училището - аз, мъжът ми и синът ни - с колата.
Обаче мъжът ми ще продължи с колата извън София, ще пътува.
А аз поне на първо време ще постоя малко из двора на гимназията или ще пия кафе в околността.
Та питането ми е ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ НЯКОЯ ОТ МАЙКИТЕ В ТЕМАТА да се види с мен утре сутринта, когато влязат децата на изпита?

# 665
  • софия
  • Мнения: 4 992
Сами ли ще идват вашите деца утре или ще ги водите?
Питам, защото ние ще дойдем тримата до училището - аз, мъжът ми и синът ни - с колата.
Обаче мъжът ми ще продължи с колата извън София, ще пътува.
А аз поне на първо време ще постоя малко из двора на гимназията или ще пия кафе в околността.
Та питането ми е ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ НЯКОЯ ОТ МАЙКИТЕ В ТЕМАТА да се види с мен утре сутринта, когато влязат децата на изпита?
Вихрогонче, страхотна си! Дано все повече виждам духа и изграждането на подкрепяща се общност, отколкото страха на конкуренцията!!! Браво! Поздравявам те!

# 666
  • Мнения: 62
Сами ли ще идват вашите деца утре или ще ги водите?
Питам, защото ние ще дойдем тримата до училището - аз, мъжът ми и синът ни - с колата.
Обаче мъжът ми ще продължи с колата извън София, ще пътува.
А аз поне на първо време ще постоя малко из двора на гимназията или ще пия кафе в околността.
Та питането ми е ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ НЯКОЯ ОТ МАЙКИТЕ В ТЕМАТА да се види с мен утре сутринта, когато влязат децата на изпита?
Аз съм навита, но ще трябва да съм бърза с кафенцето, защото имам още един малък юнак, който пък е певец и в 10.30 трябва да го заведа до филхармонията на репетиция 😂 При мен винаги е весело ... Ще имам обаче час, час и половина 😉 Ако си навита никакъв проблем! Даже ще ми е приятно 😊

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Хрисито, опитах се да ти напиша лично съобщение с телефонния си номер, но не успях.
Нищо. До утре! Ще се намерим Simple Smile

# 668
  • Мнения: 62
Хрисито, опитах се да ти напиша лично съобщение с телефонния си номер, но не успях.
Нищо. До утре! Ще се намерим Simple Smile
Ще се намерим сутринта. До утреее 😊

# 669
  • Мнения: 111
Забравих да ви питам, има ли някакво  предварително разпределение по зали както беше на изпита за проверка на способностите или им казват на място? Аз не видях някакъв подобен списък на сайта

Успех на децата днес!

# 670
  • Мнения: 62
Забравих да ви питам, има ли някакво  предварително разпределение по зали както беше на изпита за проверка на способностите или им казват на място? Аз не видях някакъв подобен списък на сайта

Успех на децата днес!

Май няма. Влизат един по един.

# 671
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
За приложното и изящните си теглят номерче в деня на изпита и според късмета стая и място. Успех и спокойствие!

# 672
  • София
  • Мнения: 650
Ами всъщност не е така, имаше във фоайето на Приложното днес списъци с разпределението по зали по входящ номер на заявлението за кандидатстване

# 673
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Теглят номерче за място около композицията.

# 674
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Силно стискам палци на всички рисуващи в момента, форумски деца!  Praynig

Аз имам един наистина глупав въпрос, ама какво да се прави, като това ни е важно - наистина ли, в Николай Райнов започват часовете в 9? Ако е така ни интересуват и мнения за училището, че до сега чета доста противоречиви такива. Simple Smile До момента го бяхме изключили защото е много далече, но ако започват по-късно може да привлекат млядежа.  Joy Тъй де, всеки с приоритетите си.

Общи условия

Активация на акаунт