КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС С РИСУВАНЕ 2-ра част

  • 66 518
  • 883
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 74
И какво сега, никой ли от форума няма да се похвали?
Ами... ние сме приети! На първо класиране, първо желание моден дизайн! Simple Smile

# 841
  • Мнения: 1 037
Нашата специалност я няма, но днес помолих да ми проверят на място.
Приета е!
Хваля се, детето ми има талант според учителката.
Някой да знае с какви документи се записва?

# 842
  • софия
  • Мнения: 4 985
И какво сега, никой ли от форума няма да се похвали?
Ами... ние сме приети! На първо класиране, първо желание моден дизайн! Simple Smile
ехеееее, ама защо не си казваш бе човек!!! Браво! Честито! С много желание и радост да си измине годините в новото училище!!! Поздравявам ви от сърце!

# 843
  • софия
  • Мнения: 4 985
Нашата специалност я няма, но днес помолих да ми проверят на място.
Приета е!
Хваля се, детето ми има талант според учителката.
Някой да знае с какви документи се записва?
Браво и на вас! Честито! Коя специалност?  И на вас пожелавам същото като на andibet, с много мерак и  радост да и мине училището!
Разказвайте бе хора, гордейте се с децата си! Хвалете ги! поощрявайте ги, разказвайте за успехите им Simple Smile Страхотно е чувството да си се справил! Браво!

# 844
  • София
  • Мнения: 266
Честито на приетите!
Ние изобщо нямаме шанс с нашия резултат,макар че не ми се виждат много високи оценките.Ще борим другите две училища,дано да е по-успешно.

# 845
  • Мнения: 74
И какво сега, никой ли от форума няма да се похвали?
Ами... ние сме приети! На първо класиране, първо желание моден дизайн! Simple Smile
ехеееее, ама защо не си казваш бе човек!!! Браво! Честито! С много желание и радост да си измине годините в новото училище!!! Поздравявам ви от сърце!

Благодарим от сърце за прекрасните пожелания! Много много мерси за подкрепата и информацията, за всичко! Нека всички да бъдат приети където са мечтали! Blush

# 846
  • Мнения: 31
И ние сме приети по п'рво желание, Детски играчки! Но ще се бориме за Художествената:)

# 847
  • София
  • Мнения: 625
Благодаря много и аз за снимките! И дъщеря ми е приета моден дизайн. И ние продължаваме към художествената!

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 20:14 от anya

# 848
  • София
  • Мнения: 14 708
Честито, колежки на щерката в модата 😁 Няма да се отчайвайте, ще се разпределят децата по трите училища, за всеки ще се намери място.

# 849
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честито на успелите!  bouquet
И стискаме палци на останалите за второ класиране!  Hug Вярвам, че всяко дете ще си намери мястото (барабар с моето неориентираното)!  Grinning

# 850
  • софия
  • Мнения: 4 985
Nataly, anya, Честито и на вас! Много много успехи и радост на децата!

# 851
  • СОФИЯ
  • Мнения: 39
Аз нещо не разбирам...при условие че сме прието трето желание, защо сме под чертата на четвърто желание? При второ класиране нали може да се придвижваме напред в желанията, не назад?

# 852
  • софия
  • Мнения: 4 985
https://ngpisvetiluka.com/_notes/priem_I_klasirane_gotovo_bez_imena.pdf

Хайде, официално! Честито на приетите!

# 853
  • София
  • Мнения: 625
Благодаря много Амели! И аз се надявам всеко дете да го приемат, където му е желанието и да няма разочаровани!

# 854
  • София
  • Мнения: 14 708
Аз нещо не разбирам...при условие че сме прието трето желание, защо сме под чертата на четвърто желание? При второ класиране нали може да се придвижваме напред в желанията, не назад?
Само напред може да минете - по второ или първо желание. По четвърто ви показва къде е мястото ви в тази специалност.

Общи условия

Активация на акаунт