колко са майкте ,които чакат второ или трет&#

  • 2 099
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 154
Цитат на: juji
Здравеите,
И аз сам бременна с второ детенце.Имам си едно момченце Simple Smile  и много ще се радвам ако сега си имаме момиченце.
Лека бременност на всички мами Stuck Out Tongue


И аз така имам едно момченце на 3г. и много се надявам на 08.07.2005г  Wink  да е момиченце, а бъдещият батко един ден иска сестричка, а друг ден братче така, че  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Bezhy
Благодаря Ви за пожеланията Simple Smile

Твоя термин кога е Туфи?

12.04.2005-маааалко съм по-напред.... Grinning

# 17
  • Мнения: 1 041
Като майка с 10год. син си мислех, че с второто ще съм по-спокойна и уверена, но пак се притеснявам за много неща. Явно си е до натура. Финансово се справяме до момента. до миналия месец получавах болнични. От този месец съм на 120 лв., та още не съм усетила разлика в това отношение, но то и до сега в къщи разчитаме предимно на тати. Е, криво ще ми е, че  всичко той ще плаща. НО НАЙ- ГОЛМИЯТ МИ ПРОБЛЕм е, че отделям МНОГО ПО-МАЛКО внимание на баткото. Всеки ден си казвам, че вечерта след училище ще отделя време и за него, но почва къпане, хленчене, приспиване на бебчо, пране и т.н. и накрая съм капнала!

# 18
  • Мнения: 53
Здравейте и от мен.И аз съм бременна за второ детенце.Първото ми е момиче което е на 10 г.От видеозона се видя че второто ще е момче дано да е вярно.

# 19
Здравейте и от мен! Stuck Out Tongue И аз очаквам второто си дете надявам се дя е момче ,защото имам дъщеря на 6 години.Аз имам чувството , че съм много по-притеснена отколкото с първата бременост.Въпросите от всякакво естество ,които са ме вълнували първия път сега са в двоен размер.Но се моля  Praynig всичко да бъде наред,а и аз вярвам ,че всичко се нарежда от само себе си!

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте, аз имам дъщеря на 10 години и бебче момченце на 2 месеца.
 Допреди година и половина бях твърдо убедена ,че няма никога да се реша да имам второ дете, но ето ме сега -  със съвсем съзнателно планиран бебок. Оказва се,че предварителните страхове,които толкова години ме спираха - за финасите,за отглеждането,за професията ми,за фигурата - са  доста преувеличени и изобщо не е толкова страшно.

Единствено и мен ме тормози това,че не мога да обръщам на дъщеря си толкова време,колкото преди, но се старая в никакъв случай да не се чувства пренебрегната и ощетена откъм внимание.

# 21
  • Мнения: 212
Цитат на: flavi
Здравейте, аз имам дъщеря на 10 години и бебче момченце на 2 месеца.
 Допреди година и половина бях твърдо убедена ,че няма никога да се реша да имам второ дете, но ето ме сега -  със съвсем съзнателно планиран бебок. Оказва се,че предварителните страхове,които толкова години ме спираха - за финасите,за отглеждането,за професията ми,за фигурата - са  доста преувеличени и изобщо не е толкова страшно.

Единствено и мен ме тормози това,че не мога да обръщам на дъщеря си толкова време,колкото преди, но се старая в никакъв случай да не се чувства пренебрегната и ощетена откъм внимание.
Доста успокояващо ми подействаха думите ти,благодаря. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 10:15 от Аурелия

# 22
  • София
  • Мнения: 3 664
Здравейте и от мен,
аз също чакам второто си детенце. Притеснения естествено има, още повече че втория път имах проблеми със задържането на плода. Но да чукам на дърво всичко се оправи и сега вече с нетърпение чакаме всички в къщи и най-вече баткото появата на новото човече.

Поздрави на коремчетата ви Grinning

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: Bezhy
И аз днес разбрах, че ще съм мама и на още едно бебче Simple Smile

Честито!

# 24
  • София
  • Мнения: 438
И аз да се разпиша  Simple Smile Кристиян е на 2год и 10мес... Появи се когато почти бяхме изгубили надежда, че някога ще имаме детенце- той е най-хубавото нещо, което ни се случи, най-големия дар, който получихме... Сега отново съм бременна, но този път беше голяма изненада. Дори не съм мислила за второ дете... След броени дни ще чакаме появата на втория ни син (тайно се надявах да е момиченце  Embarassed , но явно ми е писано да съм мъжка майка)

# 25
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте и от мен.
Аз също чакам второ бебче. От начало ужасно се притесних, защото стана съвсем неочаквано за разлика от първия път, когато всичко беше изчислено. Сега обаче вече съм щастлива, защото дъщеря ми стана на 8, аз на 33 и кой знае кога щях да се реша за второ, а времето си тече.  При това по предварителни изчисления се очаква да е момче, но кой знае, важното е да е живо и здраво.

# 26
  • Мнения: 11
Май аз поставям началото на отчитащите се с "Ние чакаме трето бебе". Изненадата беше наистина пълна, попринцип сме си говорили ,че някога , след време ще си направим още едно бебече, но толкова скоро... , но това е хубавото на живота винаги има начин да си кажещ това още не съм го преживявал. Като видях двете чертички на теста миналата седмица ми стана смешно, ама много и определено няколко минути се позабавлявах.  Веднага се обадих на таткото - той е сега е на няколко хиляди км далече от нас, но новината бързо го настигна. Първата  му реакция беше еуфорична "Ама нямаш проблем - аз какво...", но на другия ден  - на другия ден таткото се поуплаши. "Помисли добре, каквото решиш изцяло те подкрепям, но все пак основната тежест ще е върху теб. Помисли разумно, не емоционално и...." - бла-бла. Какво да направиш "хем му се иска , хем не му стиска". А аз съм изумително спокойна и определено в добро разположение на духа. каката вече е голяма през октомври навърши 5 години - с нея можеш да си общуваш като с голям човек, пък и тя вече преживя шока,че ще дели мама и тати с още някой. Малката в неделя ще направи годинка, с нея още се кърмим, та тя ще израсне с малкото човече. Разликата им ще е живот и здраве година и 8. Верно,че отговорностите ни вече ще са повече, но ако човек иска нещо намира начин. Живеем в двустайно жилище - детска и хол-спалня,  топло и не чак толкова малко за отглеждане на малки деца жилище, а понататък..понататък ще го мислим - дали ще го сменим след 2 или след 4 години има ли значение, кадърни сме и ще се справим..та така..просто вече не го мисля инстинкта ми подсказва, че тази изненада е за добро.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Евала, Деяна!  Grinning Аз не мисля, че ще имам твоята смелост - три деца, при това с тази малка разлика!  Rolling Eyes Но наистина - браво!  Wink Да са ви живи и здрави, наистина ще ви е трудно, но затова пък - весело!  Laughing

# 28
  • Мнения: 8 769
deyana, мога да кажа само БРАВО! newsm10 И аз искам три дечица, но ще изчакам да родя второто преди това........ Wink

# 29
  • Мнения: 2 258
Чакай и тук да те поздравя още веднъж!Много се радвам за вас и пожелавам една лека бременност,изпълнена с щастливи мигове!Целувки от мен и Деничка!

Общи условия

Активация на акаунт