Математическите паралелки от 5 клас в 125 СУ и 107 ОУ, София

  • 49 428
  • 488
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 393
Някой има ли идея колко деца трябва да не се запишат, че да има второ класиране? Моето дете е с точка само по-малко от последното прието дете.

# 316
  • София
  • Мнения: 135
Някой има ли идея колко деца трябва да не се запишат, че да има второ класиране? Моето дете е с точка само по-малко от последното прието дете.
може би е добре да им звъннете и да питате.  Виждам че едната паралелка е 30 деца , а другата 27, при предварително обявени 2*26...

# 317
  • Мнения: X
Много деца ще се запишат, но после ще се откажат, защото чакат класиранията за СМГ или 107-мо. Ако сте точно след последното прието дете, значи почти сигурно ще ви приемат.

# 318
  • Мнения: 2 687
В СМГ излеЗе. Може да сравните имената и да прецените. В СМГ са на китайски;), но все е ориентир.

Мин.год. пробните бяха тотално непотребни, беше скандално различно с истинския,но не ми се занимаваше с писмени оплаквания. Тази г не знам как е, но реално сборници няма - пробните са начинът, ако са истински пробни, т.е. като финалния.

# 319
  • Мнения: 4 393
Тя е с 10 т. по-малко от пробния.
Тази година класирането в СМГ е преди 125-ти и затова не знам дали да тая надежда. В 107-мо кога е класирането?

# 320
  • София
  • Мнения: 982
В 107 ОУ класирането е на 8-9 юли.

# 321
  • София
  • Мнения: 7 063
В 107 мо е излязъл рейтинга. Можете да си направите класирането сами! Nerd

# 322
  • София
  • Мнения: 982
Тази година не, нямаме точки от НВО и кое дете е с адрес. Както се видя от класирането в СМГ резултатите от матурите влияят много.

# 323
  • София
  • Мнения: 7 673
В 107 мо е излязъл рейтинга. Можете да си направите класирането сами! Nerd
Бъркам ли нещо, или за класирането липсват резултатите от НВО и от Еврика, които са 95 % от балообразуването /без да броим бонуса за деца с братя/сестри и с адрес в района/?

# 324
  • Мнения: 4 393
Не успявам да се ориентирам в рейтинга на 107-мо. Някоя добра душа да ми помогне?

# 325
  • София
  • Мнения: 7 063
Ирина, права си. Мернах М.С. Евр... и реших, че е Еврика, то кенгурото  било.

# 326
  • София
  • Мнения: 982
Не успявам да се ориентирам в рейтинга на 107-мо. Някоя добра душа да ми помогне?
Еврика и състезанията дават 100 точки+ 400 точки максимално от НВО+ точки от адрес+точки при брат/сестра. Някъде към 550 е максималният бал.

# 327
  • София
  • Мнения: 1 397
Някой има ли идея колко деца трябва да не се запишат, че да има второ класиране? Моето дете е с точка само по-малко от последното прието дете.

На практика не правят второ класиране, а виждат колко свободни места са останали след изтичане на срока за записване и звънят по телефона на следващите в класирането с покана да се запишат до запълване на местата. В годината, която синът ми кандидатства приеха до около 90ти номер.

# 328
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, права си. Мернах М.С. Евр... и реших, че е Еврика, то кенгурото  било.
Така или иначе, тази година над 70 % от общия рейтинг зависи от НВО. Което е ужасно недомислено. Язък за хубавото състезание Еврика. Вече няма никаква стойност и тежест.  Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 4 255
Догодина пък отпада НВО по ЧО и ЧП.Остава Математика и БЕЛ, няма да е толкова зле положението.

Общи условия

Активация на акаунт