Математическите паралелки от 5 клас в 125 СУ и 107 ОУ, София

  • 49 467
  • 488
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 539
Математика: Може да е Яница Димитрова - млад учител, миналата учебна година ѝ бе бойното кръщение - пое с нула опит 7 клас.
Виждам обаче още едно (непознато) име сред математиците.

А какви са отзивите за нея?
Може ли да кажете и кое е непознатото име?
Проблемът е, че днес трябва да решим (само днес е записването за първо класиране), а от училището не дават информация.
Благодаря предварително!

# 466
  • Мнения: 3
Да и ние също обмисляме как да процедираме 125-107. Моите предпочитания и откъм локация и от към математическа подготовка са за 125то. Единствено ме притеснява , доколкото само съм чувала отзиви за Христова . Някой има ли информация за учителя, който ще поеме петокласниците в паралелката ?

# 467
  • София
  • Мнения: 334
Здрвейте! Търся задачи от Математическо състезание "Еврика" за 4 клас от 2018г до 2021г (имам сборника до 2017г вкл.), дали има шанс да се намерят? Благодаря предварително.

# 468
  • София
  • Мнения: 8 285
До колкото знам не. Сборникът има едно издание.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 14:33 от Desem

# 469
  • Мнения: 4 266
Не се ли използва след за прием след 2,3 клас?

# 470
  • София
  • Мнения: 7 074
Миналата година се е ползвало.
http://www.107ou.com/prijem/prijem-vv-2-7-klas/

# 471
  • София
  • Мнения: 8 285
Моя грешка. (Ще коригирам да не подведат някой)
Бях останала с впечатлението, че се промени.

# 472
  • Мнения: 9 778
Имаше една година, в която приемът се осъществи на база първи кръг от олимпиадата май.

# 473
  • София
  • Мнения: 341
Здравейте! Ще може ли някой да сподели актуални впечатления от обучението в математическите паралелки в периода 5-7клас в 107 ОУ? Добро ли е нивото по български език и останалите предмети, освен математиката?

# 474
  • Мнения: 261
Математика: Може да е Яница Димитрова - млад учител, миналата учебна година ѝ бе бойното кръщение - пое с нула опит 7 клас.
Виждам обаче още едно (непознато) име сред математиците.
А какви са отзивите за нея?
Може ли да кажете и кое е непознатото име?
Проблемът е, че днес трябва да решим (само днес е записването за първо класиране), а от  училището не дават информация.
Благодаря предварително!

Няма да е Яница Димитрова, а ще е госпожа Павлова. Синът ми сега завършва при нея 7 клас. Тя е и класен на математическата паралелка. Много съм доволна от нея.

# 475
  • Мнения: X
Дали погледнахте по кое време се развива действието в коментарите, които сте цитирали?

# 476
  • Мнения: 261
Дали погледнахте по кое време се развива действието в коментарите, които сте цитирали?
[/quote

Честно казано Не. Сега да уточня, че пиша за 2022/2023 г.

# 477
  • Мнения: 355
Джанка, обучението по всички предмети от редовната програма е на ниво. Изискванията са високи, но не прекалени, по мое мнение. Синът ми ще е 6-ти клас и впечатленията ми са, че има баланс в обучението, т.е. математиката си е математика, но и на другите предмети се отдава подобаващо внимание. Успех!

# 478
  • Мнения: 29 712
Calm, за кое училище се отнася?

# 479
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
За 107 като гледам. Но и за 125 важи същото. И другите предмети са на ниво, даже някои учители прекаляват...

Общи условия

Активация на акаунт