Желанията, като подредим - към гнездото с надежда ще летим.

  • 105 927
  • 808
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 160
Дали в някой сайт е качен така наречения "Преразказ за отличен" върху частта от "Войната на таралежите"?
   Може би тук 

# 151
  • Мнения: 30
Здравейте и късмет на всички дечица с кандидастването! Интересуваме задължително ли е детето да присъства при подаване на заявление за второ класиране и при записването в училището, в което е прието. Става въпрос за София.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 9 751
Малко по- напред по страниците има отговор на този въпрос.

# 153
  • Мнения: 1 143
Амбър благодарности за темата bouquet.
Аз ще ви следя и когато ни приемат на желаното място ще напиша.

# 154
  • Мнения: 176
Мога ли да попитам подалите документ, в кои гнезда в София копират заявлението и ти го дават? Моя позната в петък подаде в Техникума по телекомуникации, но не са и копирали заявлението. Дали са и само номер.

# 155
  • столицата
  • Мнения: 3 846
Мама Вили, благодаря! bouquet

# 156
  • Мнения: 199
Barboranka, аз подадох в ПГО 'Княгиня Мария-Луиза' рано сутринта в петък , не са ми копирали заявлението. Само номер ми дадоха  и все още не е въведено в профила на дъщеря ми.

# 157
  • Мнения: 128
При кандидатстването за градини системата позволява промени до 17 часа на деня преди класирането. Това определено е пропуск тук.
дано го коригират това като проблем в бъдеще. Хубаво би било да можем няколко дни да си дописваме или махаме желания.

# 158
  • Мнения: 2 361
  Ох, едвам ви догоних. Ние сколасахме със списъка. Сега като ви чета просто ме напъва да допълним още поне 2 училища.
  За училища като НГДЕК няма онлайн подаване, така ли?

# 159
  • Мнения: 199
 Ох, едвам ви догоних. Ние сколасахме със списъка. Сега като ви чета просто ме напъва да допълним още поне 2 училища.
  За училища като НГДЕК няма онлайн подаване, така ли?
НГДЕК е с отделен изпит и самостоятелен прием. Изпитът мина , сега тече подаване на документи за класиране  Peace

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 22:33 от mama vili

# 160
  • Мнения: 2 361
  Знам, че има, Вили, благодаря! Просто се питах дали има и онлайн записване Peace

# 161
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Едва изсмуках 13 желания...
И подадох успешно.

# 162
  • sofia
  • Мнения: 1 190
  Знам, че има, Вили, благодаря! Просто се питах дали има и онлайн записване Peace
Няма, само на място в училището е подаването на документи.

# 163
  • България
  • Мнения: 2 164
Подадох онлайн. Забелязах, че след първите две желания на младежа водеща беше логистиката Simple Smile.

# 164
  • София
  • Мнения: 4 887
Аз подадох заявлението онлайн, от кухнята вкъщи. Това е. Сега ще чакаме второ класиране, защото на първо нямаме никакъв шанс. Написахме 52 желания. Успех на децата!

Общи условия

Активация на акаунт