За сенките

  • 4 736
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 006
Тук имам някакви на боржоа,но не са ползвани от 100 години #Silly За момента не ползвам Grinning

# 31
  • Мнения: 704
Ползвам сухите на Буржоа - в момента имам 2 комплекта : в синята гама и в зелената гама. Сенките в кръгла кутийка, като във всяка от тях има по три цвята от гамата, т.е. три различни оттенъка на синьо и зелено.  newsm03

# 32
  • Мнения: 3 200
Сухи и стик, няма такъв отговор и гласувах сухи

# 33
  • Мнения: 2 323
Цитат на: nad_tab
Цитат на: kopche
А не ти ли се ръсят по лицето, когато ги нанасяш с апликатора?
Щото мен този ефект от праховите леко ме дразни. Thinking

Чесно казано се ръсят.... не е е болка за умиране, защото минавам после с ръка с малко кремче на нея и обирам. Струва си, повтарям, не съм попадала на други сенки, които след 5-6часа да не са се натрупали в гънката на очите!


защо не пробваш с четка за пудра да махнеш прашинките! Thinking  по-лесно е, пък и от крема може да се размажат.... а пудрата и фон дьо тена не ти ли се зацапват.... 4470

# 34
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Никакви... Confused

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Цитат на: renci
.... ефекта на опушените очи.


Ренци, би ли ми описала какво точно е това?

# 36
  • Мнения: 4 068
Уф, Малко ще ми е трудно, но.... ще пробвам.
Аз го постигам с пръст. Смесвам два близки нюанса на един цвят и ги правя леко да се преливат. Това сега е много модерно уж. Доколкото знам ги наричат опушени защото предимно в светло и тъмно сиво се правеха в началото.
Окото придобива невероятен вид. Сенки се слагат почти до веждата и малко под окото за акцент.
Знам, че хич не стана ясно, ама не може да ми текне как да го обясня по-разбираемо.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
а, разбрах, мерси!  Grinning  Аз съм го правила, но не знаех, че така се казва.

# 38
  • Мнения: 9 093
Помните ли едно време имаше едни много сполучливи сенки дуо на Орифлейм-едни такива мънички,два цвята,аз използвах розовко и синичко-бебешки цветове бяха,ама страшно стоят!! Сухи са.За съжаление май от доста време не ги виждам по каталозите-и без това рядко ги гледам де-но тия сенки бяха дъ бест Wink Гледам горе има една Нова Мама дето май е дистрибутор-може ли да ми каже дали ги има тия сенки още? А може ли да се поръчват продукти онлайн Embarassed  Embarassed  Embarassed Тва последното прозвуча много мързеливо Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: new_mama

защо не пробваш с четка за пудра да махнеш прашинките! Thinking  по-лесно е, пък и от крема може да се размажат.... а пудрата и фон дьо тена не ти ли се зацапват.... 4470


Ами аз дори на сватбата си отказах да ми сложат пудра и фон дьо тен, а сенки ми сложиха, естествено на Cifelli  Laughing  Laughing  Laughing ето и резултата
e... лъщя малко ама щях да се чуствам много неудобно с грим с който не съм свикнала, сложих си и дълготрайното червило на Max Faktor и нямах грижи с грима цяла вечер....

# 40
  • Мнения: 2 323
Цитат на: Stefanie
Помните ли едно време имаше едни много сполучливи сенки дуо на Орифлейм-едни такива мънички,два цвята,аз използвах розовко и синичко-бебешки цветове бяха,ама страшно стоят!! Сухи са.За съжаление май от доста време не ги виждам по каталозите-и без това рядко ги гледам де-но тия сенки бяха дъ бест Wink Гледам горе има една Нова Мама дето май е дистрибутор-може ли да ми каже дали ги има тия сенки още? А може ли да се поръчват продукти онлайн Embarassed  Embarassed  Embarassed Тва последното прозвуча много мързеливо Embarassed

здрасти стефани,
има сега розовичко с бледо виолетово
влез ми в сайта-там има форма за поръчки Grinning аз ще идвам до пловдив и ще се видим #Milti
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetail.jhtml?PRODID=2 … p;CATID=mkVisions - това е линк към сенките-сега са в оферта
чао и до скоро, надявам се, виждане

# 41
  • Мнения: 2 323
Цитат на: nad_tab
Цитат на: new_mama

защо не пробваш с четка за пудра да махнеш прашинките! Thinking  по-лесно е, пък и от крема може да се размажат.... а пудрата и фон дьо тена не ти ли се зацапват.... 4470


Ами аз дори на сватбата си отказах да ми сложат пудра и фон дьо тен, а сенки ми сложиха, естествено на Cifelli  Laughing  Laughing  Laughing ето и резултата
e... лъщя малко ама щях да се чуствам много неудобно с грим с който не съм свикнала, сложих си и дълготрайното червило на Max Faktor и нямах грижи с грима цяла вечер....

пудра и фон дьо тена са със задача да ти направят основа за грима-т.е. да не попива в порите на кожата останалия макияж/представи си на мазна кожа с едри пори руж, оцветил порите/, но още по-важното е на не допуска вредните вещества и механични замърсители - прах, цигарен дим, канцерогени и катрани от колите...
така като те гледам на сватбената снимка, имаш доста добра кожа Blush /не те четкам, но рядко се случва/
ако искаш, пробвай цялостен грим - от теб сока, от мен пробата. тъкмо ще видя слънчицето ти Stuck Out Tongue
поздрави и до скоро!

# 42
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Сухи на Max Factor.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: new_mama
пудра и фон дьо тена са със задача да ти направят основа за грима-т.е. да не попива в порите на кожата останалия макияж/представи си на мазна кожа с едри пори руж, оцветил порите/, но още по-важното е на не допуска вредните вещества и механични замърсители - прах, цигарен дим, канцерогени и катрани от колите...
така като те гледам на сватбената снимка, имаш доста добра кожа Blush /не те четкам, но рядко се случва/
ако искаш, пробвай цялостен грим - от теб сока, от мен пробата. тъкмо ще видя слънчицето ти Stuck Out Tongue
поздрави и до скоро!


Благодаря за предложениет, ама не съм фен на пудрата и фон дьо тена. Голяма играчка, а пък ефекта е спорен(ако си го слагам аз де  Wink ) Но това не пречи сокчето да е от мен  Wink

# 44
  • Мнения: 2 323
Цитат на: nad_tab
Цитат на: new_mama
пудра и фон дьо тена са със задача да ти направят основа за грима-т.е. да не попива в порите на кожата останалия макияж/представи си на мазна кожа с едри пори руж, оцветил порите/, но още по-важното е на не допуска вредните вещества и механични замърсители - прах, цигарен дим, канцерогени и катрани от колите...
така като те гледам на сватбената снимка, имаш доста добра кожа Blush /не те четкам, но рядко се случва/
ако искаш, пробвай цялостен грим - от теб сока, от мен пробата. тъкмо ще видя слънчицето ти Stuck Out Tongue
поздрави и до скоро!


Благодаря за предложениет, ама не съм фен на пудрата и фон дьо тена. Голяма играчка, а пък ефекта е спорен(ако си го слагам аз де  Wink ) Но това не пречи сокчето да е от мен  Wink

ми хайде де!пък ще видим дали ефекта ще е лош Laughing
утре даже ще имаме интересно мероприятие в офиса на Орифлейм! промоция на новите продукти, грим, томбола за подаръци на гостите!
ако и на другите мами им е интересно - поканата важи за всички! на входа да питате за мен - Агата! Grinning
събота 12-14ч. офисът се намира на ул. Г.М.Димитров №1
за повече инфо-на лс

Общи условия

Активация на акаунт