hapcheta za otslabvane

  • 30 177
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
аз имам вкъщи зарсена,но никога не съм я пила.срокът и е до юни догодина.на опаковката пише от 3 до 6 таблетки дневно .а преди или след хранене се пие?защото сега съм си направила една салата и да знам
пия около половин час след хранене по две (сутрин, обед и вечер =6). Ако пропусна хранене пия по едно, а след следващото хранене 3... Абе гледам да са поне 5 на ден. Кофти ми се струва да се пият в по-голяма количество на гладно, че нали са слабителни и вземе да те заболи корема Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Започнах да пия СИЛ. Вече 14 дена и все още нямам никакъв резултат. Пил ли е някой и кога да очаквам да почне да действа?

Аз пийвам СИЛ отвреме навреме. Ефектът беше само в началото-за шест дена -4кг. Оттогава насам не е помогнал с нищо. Иначе продължавам надолу с по-ограничено хранене, коремни преси, упражнения за крака и дупе, разходки. А и чайче пия-в момента "Пу-ерх", а преди "Регулавит". Според мен обаче, какъвто и чай да пия пак ще има ефект.

# 17
  • Мнения: 522
Ксеникал, ако не бяха тия хапчета направо незнам....щях да съм....ох не ща да се сещам Sick

# 18
  • Мнения: 42
Някой пил ли е зелевата супа на таблетки.От много време я гледам в аптеката,цената и е 25лв.,но незнам дали си заслужава.Макар че ако не опитам няма как да разбера.Но ще се радвам ако някой от вас е чувал някакви отзиви за нея да ги сподели.  bouquet

# 19
Аз смятам,че от супата на хапчета ефект няма да има.Тайната на диетата със супата е в това,че ядейки тази ужасна на вкус,нискокалорична супа си пълниш корема и не усещаш чувство на глад.Проблемът е в това,че блудкажът ти умръзва много бързо...
На тези хапчета не бих им се доверила,защото няма да го има ефектът на пълния,негладен стомах...и от там както сама можеш да се сетиш само ще си дадеш парите.

# 20
  • Мнения: 3 372
Ксеникал, ако не бяха тия хапчета направо незнам....щях да съм....ох не ща да се сещам Sick

Колко струва? Чувала съм, че бил скъпичък newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 498
Ксеникала наистина помага, ама си е скъп..... май около 90 лв newsm78
Аз пих СИЛ 1 мес. - нищо и го зарязах.

# 22
  • Мнения: 3 372
Ксеникала наистина помага, ама си е скъп..... май около 90 лв newsm78
Аз пих СИЛ 1 мес. - нищо и го зарязах.

оооооор много скъпо

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако имаше такива хапчета, досега да са изчезнали затлъстелите хора, ама нямаааааа Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 35 963
В нашата аптека от скоро има нова серия за отслабване.
На Forte Pharna,- Minceur 24 - това са таблетки 2 блистера х 14табл.
Вземат се 1 сутрин( сутрешна табл.) и 1 вечер (вечерна таблетка).
На билкова основа са +OXYLIA  и  CLA.
Към серията има и дренираща напитка.
Някой да ги е пробвал.
Цената е 36лв. и 32 лв.
Във Франция биле хит (това е като клюка Wink ) newsm78

# 25
Някой пил ли е зелевата супа на таблетки.От много време я гледам в аптеката,цената и е 25лв.,но незнам дали си заслужава.Макар че ако не опитам няма как да разбера.Но ще се радвам ако някой от вас е чувал някакви отзиви за нея да ги сподели.  bouquet
Аз ги бях пила за един курс на прилагане като спазвах и схемата на хранене от книжката и малко фитнес. Резултата беше 4 кг. за 8-9 дни.

# 26
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз да похваля Лаксит, на д-р Тошков. За един месец отслабнах 2 кг - бавно, но славно и надявам се, за постоянно, тъй като бързото отслабване води до бързо възвръщане на килограмите. Препоръчват се да се пият поне 6 месеца. Може наистина да има ефект.  newsm12 

# 27
Момичета, аз отслабвам с това
http://starlight.pm-co.net/stars_detail.php?starID=182&catID=add
до сега се чудех дали да ви кажа, защото не е за бременни, но все пак тук има мами, които отдавна са родили
с тях не само че не изпитвам глад, ами и се наспивам по-добре и по-бързо и цял ден съм като с неизтощими батерии, невероятна енергия дават
винаги когато имам пари си ги купувам
днес точно пак си поръчах 3 опаковки, жената скоро ще идва в бургас и ми ги носи и си спестявам разходите за доставка
ако някой е навит, може да се организираме за следващата поръчка да направим повече бройки и да хванем по-голямо намаление

тези таблетки ми ги препоръча позната от пловдив, но от там ми ги носиха по 22 лева и аз после открих сайта и си ги поръчвам на цена от 21 лева + намалението за количество и става съвсем по-евтино

сега бързам за плаж  Mr. Green и не ми се пише повече, но ако имате въпроси питайте и по-късно ще ви отговоря

# 28
Вие ползвали ли сте HERBALIFE ?
Вижте www.vipperson.hit.bg

# 29
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
От момента,в който спрях да се поддавам на рекламирани чудодейни хапчета ,започнах да отслабвам.При мен  успокоението,че всичко ще стане с едно хапче е огромно и ...мнооого лъжовно,естествено.Е,хайде сега,да докажа какво мога с воля.За две седмици са свалени 5 килограма и съм много доволна.По-добре е тези парички да ги дам за плодове,зеленчуци ,качествено месо и риба,отколкото за хапчета.
Успех на всички,заели се с нелеката задача Peace

Общи условия

Активация на акаунт