Звездни компромати - 328 част

  • 107 888
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 17 546
Аа, не, Бижу е критична към всички.
Мани... Недоклатен глиган-хейтър  Sick

# 151
  • Мнения: 807
Аз пъй да кажа Честит Рожден Ден на най-великия ПОЛ МАККАРТНИ - да е жив още много години!

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Я да завъртя темата, ако е възможно.....
Какво се случва бивши испански крал Хуан Карлос? Знам, че имаше някакъв скандал за негово сафари с пари на данъкоплатците и той абдикира и набързо сина му коронясаха. Но на  тържествата  за рождения ден на Симеон беше само кралица София. Разведени ли са? Нещо имам спомен, че бяха големи приятели Симеон и Хуан Карлос.

# 153
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Добър въпрос,и на мен ми е интересно,но не попадам на подобно инфо дали са се развели със София newsm78

# 154
  • Мнения: 17 546
Инфо колкото щеш..
http://www.разкритиа.com/476067/драмата-кралицата-испания-семей/
(на мястото на "разкритиа" го напишете на латиница razkritia
http://e-vestnik.bg/17186/kak-kralitsa-sofiya-zasenchi-kral-huan … -sled-skandalite/
Абе изобщо, защо не ползвате Гугъл?!  newsm78

# 155
  • Мнения: 2 592
Николета днес се е барнала като Айшето от маалата  ooooh!

Парис е много хубава, но тези ужасни татуировки дето си е напльокала безразборно по нежното тяло ...

# 156
  • София
  • Мнения: 1 324
Николета днес се е барнала като Айшето от маалата  ooooh!

Парис е много хубава, но тези ужасни татуировки дето си е напльокала безразборно по нежното тяло ...
Много е грозна Николета..

# 157
  • Мнения: 459
Златка да не е с договор към "Папараци" ?   Grinning На Николета хич не й отиват такива прически.А дрехите си бяха в нейн стил.
Галена ми се видя в много добра форма след раждането от показаното в предаването. На някои снимки в темата изглежда доста по-едра.

# 158
  • Мнения: 9 186
 Peace
ми тя  не е ли от маалата Н Confusedайлонката

# 159
# 160
  • Мнения: 6 301
Президентът има рожден ден днес, а Радева е толкоз тиха...
Разочарована съм някак...
Може да са и забранили да ползва фейсбук.

# 161
  • USA
  • Мнения: 7 298
Ако говорим за външен вид,Радева ми харесва и слепец ще види положителната промяна в облеклото й.
1800-1300 лв за Гащеризон на известна марка са жълти стотинки(а и за нея има специални цени,съм сигурна)..не знам защо въобще споменавате цените.Това й е работата все пак,да е представителна,което изисква тоалети,прически,про грим..

Също така намирам за подходяща дреха за градинско парти..а и на фона на останалите,изглежда чудесно(като изключим областа на гърдите - плат ли,кройка ли,сутиен ли..).
Mелания сякаш налага някакъв тренд на стилно обличане...но тя е Кралицата,няма конкуренция.

# 162
  • София
  • Мнения: 3 411
Работата ли й е това? Стига бе!

# 163
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Дейвид с децата по случай денят на бащата :
Скрит текст:

# 164
  • Мнения: 2 114
Хубаво семейство са Бекъмови.

Общи условия

Активация на акаунт