Звездни компромати - 328 част

  • 108 012
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 831
Еди Сибриан и Лиан Раймс - тя ми се вижда поналята май

# 226
  • Мнения: 17 546
Той се разхубавява с годините, особено както се е прошарил. Heart Eyes

# 227
  • София
  • Мнения: 14 827
Аз пък като една клюкарка да поразпитам за Ивана Скендерова. Чета хвалебствени дитирамби на Минч за нея -"наследница на аристократичен род, свързван с благотворителността". Порових нета, но не намирам нищо за произхода й и откъде се пръкна в светското общество. Любопитствам, понеже фамилията й е доста известна в родния ми край, обаче не намирам нищо съществено за бизнесдамата и аристократичното й потекло.

# 228
# 229
  • Мнения: 17 546
Аз пък като една клюкарка да поразпитам за Ивана Скендерова.
Нищо съществено не се знае за нея и така си е най-добре. Откъслечно инфо тук-таме, но няма повод да се гордее с произход, явно и затова гледа да не подклажда интерес към това.
Скрит текст:
Потомка е на стара фамилия, известна в началото на миналия век, но отказва да говори за покойния си баща, чиято история е обвита в мистерия. Единственото, което успявам да разбера за него, е че дълги години е живял в бившата Западна Германия, където е имал собствен бизнес, заради който Ивана и майка й са имали доста проблеми при тогавашния соц режим в България.

Tq e ot Samokov, tam e givqla s majka si do 8 klas, a sled tova zavurshi Nemskata gimnaziq v Montana. Ako ne se luga uspehat j beshe 3,50-4,00. Sled tova zapochna rabota kato model i izvestno vreme beshe v Gurciq.
Prosto bashta i /kojto ima hubav biznes v Germaniq/ vinagi q e izdurgal i se e grigil za neq /pone finansovo/, vupreki che ne sa giveli zaedno. Zatova i tq si beshe larg, imashe mnogo priqteli i ne se zanimavashe mnogo, mnogo s naukite.

# 230
  • Мнения: 8 566
Те не се ли бяха разделили
Иначе ,да напълняла е,но си е Ок
Еди е голям сладур

# 231
# 232
  • Мнения: 2 592
Мислех си че тук си пускаме що-годе актуални неща. Е и това.


Ето коментарите на някоя си Кристина Крънчева - консултант по корпоративен етикет и протокол за облеклото на гостите на рождения ден на Симеон

Кристина Крънчева е един от най-големите експерти по етикет и облекло в България  Peace

# 233
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Баба Макрон, на колело  Crazy
Скрит текст:

# 234
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ох  Joy

Много конспиративни тия бионсини бременности. Някъде не споменават ли, че бащата е Роналдо  Crazy

# 235
  • Мнения: 3 158
Бабетката с къса пола на колело Whistling
Бялата рокля по-горе ми прилича на направена от балончетата,с които опаковам бурканите да не тракат:)

# 236
  • София
  • Мнения: 6 062
Киану Рийвс е засечен от папараци в някаква обикновена квартална пицария.  Sunglasses
Не оставят човека да се нахрани.  Laughing

Скрит текст:

# 237
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Паоло Малдини е получил уайлд-кард за основната схема на турнир от сериите Чалънджър, част от АТР. Турнирът ще се проведе в Милано и започва на 26-и юни. Малдини ще играе на двойки със Стефано Ландонио  Flutter


# 238
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Баба Макрон е пълно перде, в Интернет я разсипаха от подигравки. Тя обаче си държи на късите поли.
Показва, че няма да си промени стила на обличане, за да се хареса на електората.

# 239
  • Мнения: 676
ЛуДната соната, за футболиста Малдини ли става въпрос или за друг? Peace

Общи условия

Активация на акаунт