Лятото още нещо се бави, но мамите от ИБ правим планове за весели летни забави

  • 35 332
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И ние сами се справяме, в месеца дали викам и веднъж майка ми, рядко се налага. В много случаи съм сама и с тримата, а от тях най-нетърпима е Ивайла, но и тя взе да влиза в час. Миналата зима пък бях едновременно с двумесечния Тео и Ивайла в болницата, беше ад, но го изтърпях. Зависи от нагласата, зависи от детето, зависи от много неща. Всеки трябва сам да си го усети.
Зълва ми е на гости в момента, малкият и е на 1 г. и  3мес. и я побърква, не ще да яде, не ще да спи и пр., а аз и моите деца,около нея и на фона на плачещото и дете, сме си супер спокойни. Опитът винаги си казва думата, а и аз често казвам, че първото дете си е супер изпитание.

# 241
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Изобщо не знам дали съм готова. Щом не мога да отговоря категорично, значи по-скоро не съм.
Искам да дам нужното време и внимание на Йоан, но в същевременно ми се иска да има брат или сестра някой ден. Предвид репродуктивните ни проблеми, най-вече моя НЯР, не разполагаме с много време за отлагане.

# 242
  • Мнения: 4 087
Нямахте ли замразени вие  newsm78 newsm78

# 243
  • Мнения: 39 548
Много го мислиш. Обикновено като човек си прави сметки, оня отгоре бая се смее. Каквото и когато стане, стане-

# 244
  • София
  • Мнения: 23 191
и аз правих едни сметки, ама криви излязоха  Rolling Eyes
гледам около мен вторите деца сякаш по-спокойно ги отглеждат, ама пък то отстрани винаги е по-различно.

# 245
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Именно. Сметки и да си прави човек не знае какво ще се случи.
Бамба има нещо такова. С второто човек е по-претръпнал някак и не му се тресе толкова. Но пък има и случаи когато първото е кротко, а второто е страшен бяс.  Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 23 191
имам едни много близки, второто си е бяс отвсякъде, ама те пък хич не му се връзват.
търчи, пада, става, те си седят и си пият бирата  Crazy
с първото майката клечеше в пясъчниците да пълни кофички.

# 247
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Предполагам, че второто не го и влече да пълни кофички  Laughing

# 248
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мецо - демек, ако е достатъчно нисък пролактина може и да си овулирам, но същевременно да е достатъчно висок за кървене, така ли да разбирам?
така ме разбирай да Mr. Green

гледам 26 нови отговора - викам си кой роди без мое позволение, ама не било тва Mr. Green Mr. Green

мразя края на месеца, мразя гоооооо!!! днес имам заявки от клиенти за скромните 24 часа работно време ..  изобщо не знам кога ще ги направя, а трябва да ги направя, щото ако не ги отчета няма да стигнат до счетоводството и после мен ще убият .. а си мислех, че тая седмица ще лежа по гръП и ще симулирам работа .. бедната заблудена душица Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 249
  • Мнения: 39 548

гледам 26 нови отговора - викам си кой роди без мое позволение, ама не било тва Mr. Green Mr. Green



Ся умуваме кога ще го правим. Така де, аз няма да участвувам в правеното, само в даването на акъл  Crazy

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Пънче, ако наистина не е крайно наложително и това не е последната възможност да се сдобиете с второ детенце, не си го причинявай! Организмът още не се е съвзел от първата бременност, а се започва втора, която изпива и малкото сили, които си успяла да възвърнеш. Отиваш в родилното недоспала, едва кретаща, поемаш въздух за 5 дни и се започва двойно по-голямо натоварване. Реално ще гледаш 2 бебета в къщи. Мен гледането на деца с малка разлика ме направи дроб, но пък и аз не съм много за пример, защото Марти е с проблеми. Но като чета Момето и Феичка - и при тях нещата са out of control. Laughing Ако можеш да изчакаш, една разлика от около 4-5 години мисля, че е перфектна.  Hug

# 251
  • Мнения: 11 524
Само майка на породени може да опише раждане на бебе и престой в родилно като "поемаш въздух за 5 дни.."  Joy Joy Joy Яже  Hug

# 252
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Пънче,аз ако имах избор не бих искала две деца с толкова малка разлика.Моето си е бяс сега,а ако има още едно ще ме побъркват със сигурност.
Сигме,и на мен ми хареса къщата на Лия.Ако имах момиченце и аз като Месечинка бих и купила доста момичешки неща.
На нас ни остават още два дни в нашата градина и понеже Юли ще са ваканция ще сме в централната.Да видим там с други госпожи и деца как ще се държи Дени,че тука сега за един месец с големите,в сборна група научи много глупости и простотии.

# 253
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Оффф сецнах се. Както се борех с Бубето да и сваля памперса кръста ме преряза и се свлякох на колене. Скърцах 5 минути и успях да се покатеря поне на леглото. Са вървя като робокоб. Сядам и клякам обаче опит да се наведа ми причинява адски болки. Ко ши правя не знам. ЛЛ я няма, лиглата не ще АМ, а вероятно без сериозни лекарства няма да мине.

# 254
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Поспаланче,ужас.Да ти минава скоро кръста.

Общи условия

Активация на акаунт