Лакове за нокти - 111

  • 82 483
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 578
Червеното си е абсолютно български лак- Искрен на SNB  Grinning Редовната им цена е 12 лв, но си заслужават всяка стотинка. Понякога има промоции и ги намаляват.

В Лили или ДМ има ли ги? Те не са ли точно гел лак, който трябва да се пече или се бъркам  newsm78 Може и да се прежаля 12 лева като взема заплата  Laughing
Обикновен лак е, аз го поръчвам от тук. http://www.starnails.bg/bg-bg/category/filter/283164191643140196/ Влюбена съм в техните лакове- имат хубава четка, страхотна трайност при мен и са огромни като количество. Heart Eyes

# 76
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
...но пък си купих много хубав печат за нокти с малка и голяма гумичка, плюс 5 броя шаблони за 4,50.

Може ли снимка кой от всички е?  Mr. Green Искам да пробвам, но от китайските магазини все попадам на такива, които не вършат работа и мислех, че и в Джъмбо ще са така  Blush

Разбира се, довечера ще снимам и ще ти го покажа. Много съм доволна, наистина е сполучлив  Heart Eyes Даже първо го изпробвах на племенницата ми на нейните мини ноктенца, правих й сърца, листа и звездички, стана си чудесно.

Осмичка, благодаря ти, наистина е прекрасен  Heart Eyes Има и с моето име, пастелно розово  Laughing

# 77
  • Мнения: 17 546
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Стига бе! Лак "Атанас" #Crazy Joy Ще падна от смях! Фен съм им! Crazy bouquet
Един Благой веднага ми взе акъла Joy А тази Велислава става ли за онова с червени лак и да поръчвам?

# 78
  • Мнения: 497
Здравейте! Знаете ли, защо лаковете на ОPI в старнейлс са толкова евтини?

# 79
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Червеното си е абсолютно български лак и си заслужават всяка стотинка.
Като си дойда ще си купя и аз след такава препоръка и от кеф, че са български! Само онлайн, нали?

Не можете да си представите удоволствието да се върна във ваканция и да си купя хубава БГ рокля или костюм и после като почнат масово да охкат и ахкат и американките и цялата международна общност тук аз скромно-скромно да кажа - "Българско от България!"

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 13 606
Чак сега се докопах до форума, относно този лак Петенце Цветенце, Amiamo е Catherine Arley #800  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 23 116
Сега минах през Елитис и си купих Sally Hansen all fired up 550:



Цената е 9.99 лв. Преди това са били 7.99 лв.

В  еmag има намалени лакове на  Sally Hansen.


https://www.emag.bg/manikjur-pedikjur/brand/sally-hansen/p2/c

Десиссслава, благодаря, че отговори на запитването ми.  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 129
Прекрасни нокти момичета..мога само да ви се любуват за сега...продължавайте да ме вдъхновяват 😍😙😚

# 83
  • Мнения: 17 546
Сега минах през Елитис и си купих Sally Hansen all fired up 550:
Цената е 9.99 лв. Преди това са били 7.99 лв.

Ба си ooooh! Tired аз вчера за три лака дадох 49,47 лв ooooh! ooooh! от зор да си купя нещо веднага. Ще се гръмна Confused

# 84
  • София
  • Мнения: 23 116
Бижy, и аз понякога не правя проучване и се нсбутвам много яко. Има хубави цветове. Миналата седмица се оказа, че 3-те лака също съм ги купила по 9.99 лв./бр. Плащам с карта и тогава не обърнах внимание. В emag  има лакове на SH по 7.99 лв.
Мисля повече лакове да не купувам.....на този етап, защото много се увлякох.... Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 23 116
Ползвали ли сте този продукт? Отзиви?


# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте! Знаете ли, защо лаковете на ОPI в старнейлс са толкова евтини?

Декември като ходих в офиса им тук, момичето ми каза че изчистват наличностите. Вече нямало да ги продават или поне за съответното място. Whistling

Amiamo, TheBlackWidow ако не се лъжа го разменяше преди години този балсам. Явно не я е впечатлил.

Днес минах много набързо през Лили, за да проверя за новите лакове на Catrice IcoNails и бяха току що заредени явно. Спретнат и новичък щанд. Взех си топ лака и исках да го тествам, затова се лакирах тази вечер с него. Съхне доста бавно обаче. Поне 30 минути са минали и на някои пръсти се усеща, че се леко меки още. И на 2 пръста успях да направя вдлъбнатини. Дано е от това, че лаковете са на 3 слоя и да не се окаже подходящ само за IcoNails. Ще бъде жалко. На всичкото отгоре, имам зверски много балони на 4 нокътя. Това не ми се е случвало дори в големите жеги. Пише че издържа до 10 дни без печене и се сваля с лакочистител. Цената му е 6,79 лв и никак не е евтин. Купувам си Ейвънския гел топ за половината сума.



Цената им 5,49 лв.
Иначе капачката се сваля също като на лаковете. Плътен е и с широка удобна четка. Peace
Блясъка е като на Ейвънския и стария им гел топ.

# 87
  • Мнения: 7 519
От години ползвам само топ лака на Сеш и нямам никакви проблеми със съхненето дори и на 3 пластта лак.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
При мен се отдръпва много и се сгъстява бързо, затова не го харесвам и отдавна не ползвам.

# 89
  • Мнения: 7 519
В събота отворих шише на Сеш, което бях купила преди поне 2-3 години и нищо му няма на лака. Лакирах си краката и още няма и милиметър олющено.

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 09:23 от kikamora

Общи условия

Активация на акаунт