Раждане в УМБАЛ Медика - Русе

  • 38 038
  • 435
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 14 133
Stefani., най-добре е да питаш в "Медика" .

# 241
  • Мнения: 20
Здравейте,някой раждал скоро с Медика?Как е ситуацията в момента с тези мерки...карантини....

# 242
  • Мнения: 14 133
Здравейте,някой раждал скоро с Медика?Как е ситуацията в момента с тези мерки...карантини....

Здравей!Най-добре питай в Медика.. Със сигурност е  без свиждания, без присъствие на таткото по време на раждането..  В епидемия сме ... Успех!

# 243
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! Мнения за д-р Стойнев, ако някоя от вас сподели ще съм много доволна, благодаря предварително!

# 244
  • Мнения: 5 273
Много съм доволна, следих при него бременността си, след това и раждането ми беше с него. Много спокоен, професионалист. Не съжалявам за избора си. Ако ви интересува нещо конкретно, питайте.

# 245
  • Мнения: 7
Здравейте,някой раждал скоро с Медика?Как е ситуацията в момента с тези мерки...карантини....

Здравей,
Мен ме следи д-р Рудницки и ще раждам при него питах го и очаквано няма свиждания, таткото ще види бебето на изписването, също при прием за раждане правят бърз тест за корона

# 246
  • Мнения: 158
Здравейте,някой раждал скоро с Медика?Как е ситуацията в момента с тези мерки...карантини....

Здравей!Най-добре питай в Медика.. Със сигурност е  без свиждания, без присъствие на таткото по време на раждането..  В епидемия сме ... Успех!

Къде трябва да се обадим относно въпроси за ПСР тестове преди раждане и как се процедира с момичета вече изкарали Ковид по време на бременност? Аз изкарах Ковид преди две седмици,но се притеснявам,че ПСР понякога доста дълго е положителен? Какво се прави в такива случаи? Пак ли ще сме в Ковид отделение и отделени от бебето?

# 247
  • Мнения: 14 133
За контакги от сайта им:
Адрес:  Русе ул. „Рига" 35

Тел.: 082 830 230 Моб.: 0876 830 230, 0885 816 090

Е- mail: medicaruse@abv.bg, mbal_medica@abv.bg
и
https://www.facebook.com/%D0%A3%D0%9C%D0%91%D0%90%D0%9B-%D0%9C%D … 5-684135848416915

# 248
  • Мнения: 1
Здравейте мами..
Някоя скоро раждала ли е в Медика? Какво трябва да си приготвим за родилното за мама и за бебето?

# 249
  • Мнения: 5 273
Документи и дрехи и превръзки за вас, за бебето нищо. Отпреди година. Не вярвам да са променили нещо.

# 250
  • Мнения: 3
Здравейте, мами ☺ Има ли някоя, която ще ражда в Медика- края на юли началото на август? И при кой доктор сте? 😘🤰🏻

# 251
  • Мнения: 20
Здравейте,искам да попитамна кой ден се изписват мамите родили нормално и тези,които са родили секцио?В сегашната обстановка мисля,че правят бърз тест за Ковид,а не PCR,така ли е,незнам дали правилно съм разбрала?

# 252
  • Мнения: 6 555
Аз раждах миналата година и не мога да кажа да тестовете. Бях секцио, приеха ме в понеделник,а в неделя бее изписването.

# 253
  • Мнения: 5 273
Мен ме приеха в събота срещу неделя, беше вече неделя през нощта, секциото беше неделя в 9 часа сутринта (бях с изтекли води), изписаха ме петък.

# 254
  • Мнения: 20
Здравейте,искам да попитам на всички жени,на които им предстои раждане и ги приемат в болницата ли се прави тест за COVID-19(бърз тест или PCR?) или само на тези жени,които имат симптоми?

Общи условия

Активация на акаунт