Раждане в УМБАЛ Медика - Русе

  • 38 271
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 537
Здравейте, каква цена платихте за естествено раждане с епидурална упойка?

# 376
  • Мнения: 620
Малко страничен въпрос от мен, но знаете ли дали д-р Рудницки разполага с колпоскоп и дали извършва колпоскопия? По принцип от повече от 10 години ходя при него, но никога не ме е преглеждал с подобна апаратура, а сега се нуждая точно от такъв преглед. Ако няма, ще си запиша час в Тутракан.

# 377
  • Мнения: 144
Здравейте, а как стои въпроса с припознаването без сключен брак? Някакви документи трябва ли да се носят или да се ходи някъде? Сещам се, че в АГ всичко подготвиха там.

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 21:51 от djaaq1

# 378
  • Мнения: 1 761
Ако имате сключен брак искат да попълните данните на съпруга си от личната му карта, даже не искат и копие.

# 379
  • Мнения: 144
Ако имате сключен брак искат да попълните данните на съпруга си от личната му карта, даже не искат и копие.

Нямаме

# 380
  • Мнения: 5 319
Едно време в АГ бащата влизаше до регистратура и припознаваше детето. Майката даваше името на бащата. Предполагам процедурата е сходна и сега, в Медика. Няма какви документи да носи освен лична карта.

# 381
  • Мнения: 144
Какви превръзки носихте? Първият ден, когато течението е най-силно слагаха ли ви от болницата лигнин или каквото вие сте взели?

# 382
  • Мнения: 1 407
Постелиха леглото и веднага след раждането бях с памперс. Носих го една нощ, на следващия ден бях със следродилни превръзки и гащи.



Какви превръзки носихте? Първият ден, когато течението е най-силно слагаха ли ви от болницата лигнин или каквото вие сте взели?

# 383
  • Мнения: 144
А памперса Вие ли си го носихте?
Превръзкитв на Канпол по-дебели ли са от превръзка?
Благодаря

Постелиха леглото и веднага след раждането бях с памперс. Носих го една нощ, на следващия ден бях със следродилни превръзки и гащи.



Какви превръзки носихте? Първият ден, когато течението е най-силно слагаха ли ви от болницата лигнин или каквото вие сте взели?

# 384
  • Мнения: 1 407
Памперса е от тях и подложката за легло също. Превръзките за родилки бих казала, че са като нощни превръзки, но са още по-широки и дълги. На мен ми бяха удобни.

Ако все пак имате нужда от друг памперс, съм сигурна, че ще ви дадат втори.

# 385
  • Мнения: 6 734
Превръзките за родилки ми бяха ужасни. Те нямат крилца и се местят. Добре, че си бях взела съвсем нормални превръзки. Още на втория ден си слагах тях и ми беше супер.

# 386
  • Мнения: 144
И аз съм си взела само с крилца. - нощни и за родилки. Но не знам дали ще свършат работа за първият ден като е най-силно течението. Но щом слагат от тях памперс, няма смисъл да вземам и без крилца за родилки май 🤔

Превръзките за родилки ми бяха ужасни. Те нямат крилца и се местят. Добре, че си бях взела съвсем нормални превръзки. Още на втория ден си слагах тях и ми беше супер.

# 387
  • Мнения: 144
Здравейте,
Доколкото разбрах при планово секцио се влиза от предният ден. На следващият е секциото и след него те връщат в стаята в гинекология за още една нощувка. После те местят при бебето. Там колко нощи се стои още?

# 388
  • Мнения: 5 319
5 нощи от раждането.

# 389
  • Мнения: 16
Здравейте,
Доколкото разбрах при планово секцио се влиза от предният ден. На следващият е секциото и след него те връщат в стаята в гинекология за още една нощувка. После те местят при бебето. Там колко нощи се стои още?
Ако всичко е наред с вас и бебето пет от раждането

Общи условия

Активация на акаунт