Бретарианство/соларно хранене - възможно ли е?

  • 50 983
  • 688
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 462
https://www.youtube.com/watch?v=driRMSRpClU

За тази къща имам предвид, която казва, че е тяхната и разказва за срещата с мечките и времето в Британска Колумбия, Канада.

Това не е тяхната къща. По-късно във видеото споменава на кого са на гости.
И на мен не ми прилича на нейната къща.Тази е твърде уютна за нейния вкус. hahaha

# 496
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
направих "луканката". мирише вкусно, сега се суши...
опитах суровота смес, но липсва онази нотка на зряло месо.
луканка не съм яла от 20+ години, но този аромат не се забравя....

# 497
  • Мнения: X
Хммм, в градината на майка ми има червено цвекло, а аз утре заминавам за почивните дни при нея. Значи, един заклет мръвкоядец ще докладва след няколко дни отзиви за веган луканката. Wink

# 498
  • Мнения: 6 390
Хммм, в градината на майка ми има червено цвекло, а аз утре заминавам за почивните дни при нея. Значи, един заклет мръвкоядец ще докладва след няколко дни отзиви за веган луканката. Wink

Ще чакаме! За мнение. Grinning

# 499
  • Мнения: 5 462
Ама защо един веган иска да яде подобие на луканка ?Да си ръба цвеклото с разни мерудии и толкоз . Crazy

# 500
  • Мнения: 24 467
Аз ще я правя в неделя, като се върнем от хижата с децата.  Heart Eyes

Ама защо един веган иска да яде подобие на луканка ?Да си ръба цвеклото с разни мерудии и толкоз . Crazy
Аз не знам дали е "всеки", но за тези, които искат - предполагам, че е от желание да пробват интересна рецепта, заради спомени от един харесван вкус, който се докарва основно от ползваните подправки.

# 501
  • Мнения: 12 473
Ама защо един веган иска да яде подобие на луканка ?Да си ръба цвеклото с разни мерудии и толкоз . Crazy
Ми щото това си е веганско гурме. Кеф си е..Wink

# 502
# 503
  • Мнения: 2 617
Ама защо един веган иска да яде подобие на луканка ?Да си ръба цвеклото с разни мерудии и толкоз . Crazy
Същият въпрос зададох и аз преди няколко коментара. След като твърдят, че месото не ги вълнува и интересува, не  би следвало и да търсят "имитационни" продукти.

# 504
  • Мнения: 12 473
Ама вие не четете ли?
Никой нищо не търси - има го в менюто на ресторанта. И ако искам да прилъжа ММ му го препоръчвам.
В къщи - по същия начин - за сина.
Харесва му и когато е на диета ме кара да му правя.

# 505
  • Мнения: 2 617
Ама вие не четете ли?
Никой нищо не търси - има го в менюто на ресторанта. И ако искам да прилъжа ММ му го препоръчвам.
В къщи - по същия начин - за сина.
Харесва му и когато е на диета ме кара да му правя.
Надясм се, разбираш, че всъщност нищо не казваш с това. "Прилъжа" и какво се случва в семейството ти е далеч от коментарите в случая Simple Smile

# 506
  • Мнения: X
Ама вие не четете ли?
Никой нищо не търси - има го в менюто на ресторанта.
Въпреки че лакомата ламя в мен се зариби за тая "луканка", аз точно това искам да попитам- защо в менюто на вегетариански, т.е. анти-месен ресторант, има храни, имитиращи месни продукти? Логиката ми убягва. Иначе, ще пробвам "луканката", а "сиренето" от кашу много харесвам.

# 507
  • Мнения: 12 473
Ми, не не те разбирам..)
Преди няколко страници я задъвката тази луканка - ако си веган, Що я ядеш..
Ми защото е вкусно и прясно и без термоибратка и т.н. Гурме веге..)
А и можеш да го споделяш с месоядните..Wink

# 508
  • Мнения: 12 473
Уиш, веге ресторантите не са за само за вегета. Всеки може да яде там, дори к такива, които са върли месоядни, но искат да опитат нещо различно.

# 509
  • Мнения: X
Ама, истинската луканка също е без термообработка. И е прясна и вкусна, без вредни съставки. Поне тази, която Уишмастъров прави.

 Да поставя въпроса така- защо това нещо от цвекло носи името на месен продукт, както и онова вкусно нещо от кашу носи името на млечен прдукт? Ако ма мръвкоядец сервират цвекло, названието "луканка" не го прави месо. А вегетата нямат нужда от месо. Или не?

Общи условия

Активация на акаунт