Бретарианство/соларно хранене - възможно ли е?

  • 50 965
  • 688
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
Аз рядко влизам в био/еко магазин,но и на мен ми правят впечатление редовните им зомбирани клиенти независимо от пол или възраст,едни изпити,чорлави,нечистоплътни изглеждат...

# 601
  • София
  • Мнения: 62 595
аха, още малко и ще повярвам, че този е веган. Като му гледам мускулите, зобва си някаква синтетика.

# 602
  • Мнения: 19 307
Този наистина изглежда добре.
Повечето вегани мъже, че и някои жени, имат някакво излъчване на Маугли. Малката дъщеря на Ирина също.

# 603
  • Мнения: 6 122
аха, още малко и ще повярвам, че този е веган. Като му гледам мускулите, зобва си някаква синтетика.

Веган е, затова го дадох за пример. Абсолютно възможно е да поддържаш тази мускулатура с вегански продукти. Не знам защо ви е токова отрицателно мнението за веганите. Единственото, което не ми харесва е, че твърдят неистини от рода на това, че човекът не е месояден.

# 604
  • София
  • Мнения: 62 595
На неистините им се казва с простичката дума "лъжа", а такива мускули се правят с допинг, да го кажем така, а не с веганска диета. Дори не с месоядна диета. Този или нещо пие, или се боде. Естествено, никога няма да бъде казано официално.
Кои са тези вегански продукти, с които се правят такива мускули? 

# 605
  • Мнения: 6 122
На неистините им се казва с простичката дума "лъжа", а такива мускули се правят с допинг, да го кажем така, а не с веганска диета. Дори не с месоядна диета. Този или нещо пие, или се боде. Естествено, никога няма да бъде казано официално.
Кои са тези вегански продукти, с които се правят такива мускули? 

Всички, които съдържат много протеин. Протеина е този, който е важен за мускулатурата. На прима виста се сещам веднага за чиа, киноа, амарант.

# 606
  • София
  • Мнения: 62 595
И колко от тях трябва да иззоба, за да направи такива мускули?

# 607
  • Мнения: 6 122
И колко от тях трябва да иззоба, за да направи такива мускули?

Не знам. Но са адски засищащи. Аз например, ако изям 70 грама чия кисната в прясно мляко (по принцип веганите го киснат в оризово), комбинирана със сурови настъргани какаови семена, настъргано сурово кашу, ленено семе, конопено семе и мед мога часове наред да не хапна нищо.

А Джефри Роуз пътува много по света и предполагам, че яде храни, за които дори не сме и чували.

# 608
  • София
  • Мнения: 62 595
Засищане не означава мускули. За тези мускули трябва определено количество белтък, обаче трябват и хормони. Дълбоко се съмнявам бед допълнително внасяне и на двете да се получи показаният ефект.

# 609
  • Мнения: X
Чела съм, че растителният белтък се усвоява много по-малко от животинския. Аз също не вярвам, че такива мускули се правят с чия. Хората поддържат определен имидж, това продава в момента, имат бизнес. Нито ще кажат, ако похапват хамбургери, нито ако зобят.

# 610
  • Мнения: 2 616
Изобщо не изглежда чак толкова мускулест.А между засищащи храни и напомпващи има разлика.  Wink Laughing  Сериозни мускули много трудно се правят само с храна, дори и с животински протеини. Трябват си добавки и хормони, ако човек е решил да става безобразно мускулесто животно.  Grinning Иначе за релеф и стегнато тяло - упражнения и фитнес са ок, дори и с веганска диета.  Sunglasses На когото му понася, разбира се.  Grinning

# 611
  • Мнения: 22 036
Тялото се учи да усвоява каквото му се подава. Друг е въпроса как попълва липсите.

# 612
  • Мнения: 6 122
Засищане не означава мускули. За тези мускули трябва определено количество белтък, обаче трябват и хормони. Дълбоко се съмнявам бед допълнително внасяне и на двете да се получи показаният ефект.

Никакви хормони не ти трябват. Белтък(протеин), да. Затова казах, че чиа, миа, амарант и т.н. имат предостатъчно белтък. Могат да заместят месо и яйца.

 
Скрит текст:
Мъжът ми е бивш професионален спортист, национален състезател. но никога не е консумирал никакви хормони и добавки. Само храна, месо естествено също. И въпреки че вече не тренира тялото му пак е отлично. Много месо и яйца е ял. Но добавки и хормони, не

# 613
  • Мнения: 6 122
Изобщо не изглежда чак толкова мускулест.А между засищащи храни и напомпващи има разлика.  Wink Laughing  Сериозни мускули много трудно се правят само с храна, дори и с животински протеини. Трябват си добавки и хормони, ако човек е решил да става безобразно мускулесто животно.  Grinning Иначе за релеф и стегнато тяло - упражнения и фитнес са ок, дори и с веганска диета.  Sunglasses На когото му понася, разбира се.  Grinning

Мускулест е. В предаванията му се вижда много по-добре, отколкото на снимката. Има супер тяло.

Не ти трябват добавки и хормони, ако се занимаваш сериозно със спорт. Купища спортисти познавам, не само мъжа ми.

# 614
  • София
  • Мнения: 62 595
е, точко пък, професионалните си хапват бонбонки и какво ли не. Нима очакваш да ти каже, а ако ти знаеш сега да си кажеш? Хайде, да не се лъжем, защото ще се хванем, както се казваше в един стар виц.

Общи условия

Активация на акаунт