Правите ли си прочистване на организма,как и колко често?

  • 12 267
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
От години се глася, но пусто не сколасвам. Може покрай вас да се амбицирам...

# 16
  • Мнения: 5 317
До сега не съм правила.Имам мерак,но нямам воля.

# 17
  • Мнения: 35 966
До сега не съм правила.Имам мерак,но нямам воля.

 Peace

# 18
  • Мнения: 14 654
май че под прочистване на организма , всеки разбира различни неща.така че не мога да отговоря дали го правя-прочетох че един ден само на мин.вода не бил прочистване?! пък аз си мислех че е

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
май че под прочистване на организма , всеки разбира различни неща.така че не мога да отговоря дали го правя-прочетох че един ден само на мин.вода не бил прочистване?! пък аз си мислех че е
Не, това е просто разтоварващ ден. Истинското прочистване трае по-дълъг период, правят се разни процедури, при някои системи е чист глад, при други се ядат разни буламачи или плодове... Има най-различни варианти. Аз тия дни прочетох книгата за пречистването на д-р Елисеева, но ми се струва много сложно и трудно. Повече ми допада варианта на д-р Найденов, който е по-смекчен, но пак изисква време и упоритост.

# 20
  • Мнения: 14 654
значи аз не си правя прочистване на организма,ще гласувам с не

# 21
  • Мнения: 2 242
Съпругът ми е фен на лечебното гладуване (по системата на Брег)– преди години се е излекувал с него и сега профилактично си прави по няколко дена пречистване.
Аз съм правила само 3дни, но имаше поразителен ефект Heart Eyes. Много ми се ще пак да опитам, но все не ми се отдава възможност... къде ти 5 дни почивка Twisted Evil?!

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Забравих да напиша още нещо- при всички програми за изчистване от токсини, шлаки и т.н., които съм чела (аз чета много, но си оставам с прочетеното) първото условие е да се прочисти дебелото черво. А за да може да се изчисти добре се започва с поредица от клизми (главно заради това си стоя на ниво четене).

# 23
  • Мнения: 14 654
тази процедура с клизмите и на мен ми се е случвало да я срещна в литературата,а майка ми има една книжка,в която пише че клизмите трябвало да се правят с преварена урина Sick
това за мен е повече от неприемливо

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
тази процедура с клизмите и на мен ми се е случвало да я срещна в литературата,а майка ми има една книжка,в която пише че клизмите трябвало да се правят с преварена урина Sick
това за мен е повече от неприемливо
Чувала съм за уринотерапия (и Елисеева я препоръчва) Sick Но да си я вариш... Crazy Къде- на печката в тенджера? #Crazy

# 25
  • Мнения: 120
Сярата действа пречистващо на организма. Ефекта особено се виждал на кожата-нядявам се да се види и на моята Laughing. Винаги по това време на годината съм имала много проблеми с кожата и разбрах че това е заради увеличеното ниво на токсините в организма ми. Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сярата действа пречистващо на организма. Ефекта особено се виждал на кожата-нядявам се да се види и на моята Laughing. Винаги по това време на годината съм имала много проблеми с кожата и разбрах че това е заради увеличеното ниво на токсините в организма ми. Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
За пречистващия ефект на сярата май не съм чувала newsm78 Сподели после резултата, дано има такъв Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 724
тази процедура с клизмите и на мен ми се е случвало да я срещна в литературата,а майка ми има една книжка,в която пише че клизмите трябвало да се правят с преварена урина Sick
това за мен е повече от неприемливо
Чувала съм за уринотерапия (и Елисеева я препоръчва) Sick Но да си я вариш... Crazy Къде- на печката в тенджера? #Crazy

Пречистване на дебелото черво се прави с клизми- може с вода и суп.л. сол, може и с урина, казва се уринотерапия,има литература по въпроса - Елисеева и Малахов, мисля беше другия автор. Започва се с непреварена урина, после с изпарена. Това е метода за лечение, не само за пречистване.Не е уточнено къде да си я вариш. Joy
Не знам какво значи приемливо. newsm78 Ако се лекуваш приемаш или верианта лекарства , които повреждат други органи или някакъв друг метод.
Слава Богу, не съм се лекувала с пречистване, не се е налагало, но познавам хора, които са го правили. Казват, че нещата, които излизат от тялото не са за описване. Blush

Има книги за пречистване - пречиства се дебелото черво, по друг начин черен дроб, по трети- бъбреци, стави и т.н. За премахване на токсини се прави обикновено само дебело черво и черен дроб.
Това с разтоварващи дни по Емилова, мисля, че е достатъчно. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 56
На съвсем целия организъм още не съм си направила, но карам по органи - по-точно тибетска система. Първо си прочистих кръвта и лимфата - миналата седмица - Оживях!!! People Angel

От другиден почвам черния дроб и ако пак оживея - в сезона на дините - бъбреците! 55

# 29
  • Мнения: 1 202
Не съм правила такова нещо!

Общи условия

Активация на акаунт