iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 87

  • 58 633
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 47 991
Ааа, тва сме го бистрили отдавна, да, по-добро е по принцип.

# 721
  • София
  • Мнения: 35 957
Т.е. масло от Крил е в пъти по-добре от рибено масло Thinking аз рибено давам на детето заради очите и кожа.
Не точно, защото и двете масла са хубави и си имат своите ползи.
Маслото от Крил е скъпо и може да се редува с РМ / при него кол-вата ЕРА и DHA са по-високи и то има по-силно изразено противовъзпалително действие/.
За очи и кожа - трябва да се приема повече DHA, респ. по-добър избор е РМ/Омега 3, с повече DHA.

Масло от Крил може да се приема от деца над 5 год., за по-малки, след консултация с лекар.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Т.е. масло от Крил е в пъти по-добре от рибено масло Thinking аз рибено давам на детето заради очите и кожа.
Не точно, защото и двете масла са хубави и си имат своите ползи.
Маслото от Крил е скъпо и може да се редува с РМ / при него кол-вата ЕРА и DHA са по-високи и то има по-силно изразено противовъзпалително действие/.

Масло от Крил може да се приема от деца над 5 год., за по-малки, след консултация с лекар.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти
bouquet
Благодаря!Моят е на 11г.

# 723
  • Мнения: 19 018
]Моята от месец май не дойде. Сега имам две от 24 юли и гледам, че на 06 август са влезли в София, но и това не е гаранция, защото старата поръчка също влезе в София, а не стигна до мен.

Аз вчера получих поръчка от 23-ти, но на тракинга няма  информация за движение от 26-ти юли.

Код за 5% отстъпка от iherb.com - SDB331

# 724
  • Мнения: 4 042
Дами, обсъждахме Андалу. Пристигна ми днес нощният с Ресвератол и Q10. Харесва ми много като консистенция, чудесно попива на суха кожа, на по-студено време спокойно ще може да се ползва и през деня. Не усещам никакви остатъци, не ми тежи на порите. Добре си чувствам кожата, усещам, че ще си паснем. Има интересен аромат, леко ми бие на подправката карамфил, която по принцип не харесвам, но изобщо не ме дразни в случая, приятен е. За age defying свойствата е рано да се каже. Кремът пристига с подарък - мини джобно огледалце-кутийка с две стъкла, едното увеличително. Поръчах го на седмично намаление на марката и цената се получи малко под 30 лв. И на мен този път поръчката ми дойде по-бързо.

Код за отстъпка в IHerb - PAR2643

# 725
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз още ги чакам моите кремчета. На митница са.
В тази връзка - днес установих как се смята курсът на долара при изчисляването на ДДС, което се дължи при изготвянето на митническата декларация. Понеже ми се стори висок и се разрових в интернет.
Взема се курсът на долара от сайта на БНБ от предпоследната сряда на предходния месец и важи за целия следващ. В случая за целия август важи курс 1.69586 (от 19 юли - това е предпоследната сряда на месеца).
Ето тук има информация:
http://www.customs.bg/bg/page/25
Според мен актуализират всеки месец информацията и може да си проверявате, ако ви интересува.

Код за 5% отстъпка в IHerb - WNH258 (важи и за стари клиенти)

# 726
  • Мнения: 212
Здравейте, отново.
Искам да попитам някой получили си пратката от май месец? Върнаха ми парите от сайта и продължавам да се надявам, че може да я получа.  Flutter
Аз още не съм я получила. Моята е за 33 лв. и я няма все още. Имам пратка от юли, която дойде за 2 седмици.
Моята от месец май не дойде. Сега имам две от 24 юли и гледам, че на 06 август са влезли в София, но и това не е гаранция, защото старата поръчка също влезе в София, а не стигна до мен.

magika-mm Hug,провери ли на митницата. По принцип моите ,когато видя ,че са пристигнали в София и до два дни не ми ги донесе пощальона ,то се отправям към митническия пощенски клон. Винаги са там Peace

действащ код 5 % за стари и нови клиенти  iHerb :  PEP491
Няма я и там. Дано тези пристигнат.

# 727
  • Мнения: 1 174
Какво значи това за смятането на курса по БНБ? Аз от вчера имам поръчка за 29 лв. (един продукт shipping saver с безплатна доставка). В сайта е 18.7$. Но при условие, че имам банково извлечение за 29 лв. тотал, не виждам как ще ме накарат да плащам ДДС по курс на БНБ?

# 728
  • София
  • Мнения: 9 111
Предполагам, че щом си под 30 лв. няма да плащаш ДДС. Нали denis беше написала по-рано в темата, че ако можеш да докажеш с някакво извлечение колко си платила - и е под 30 лв., не би следвало да се дължи ДДС.
Говоря за случай, в който пратката подлежи на облагане с ДДС и се изготвя митническа декларация (като в моя случай), тъй като стойността е над 30 лв.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт