Магията на изтока - тема 50

  • 36 975
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • MJF
  • Мнения: 8 652
Ок, ей така като знам предварително,  че ще се забави съм в мир. Ще изчакам, не е животозастрашаващо. Мерси за инфото  Hug
Те тези двете сцени на пейка дъълго ще ги помня- мило-смешни-човешки.

нощен гост , от кога чакам фигуристи да правят по тез предавания. Колко му е, елементарно!  Wink
Да питат Ю-на. Корейците така и не откриха друга "звезда" за "тяхната" олимпиада. Всичко се "потрошава" преди да стигне въобще до добро ниво.

# 691
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
гост, пропуснах да ти покажа твоя любим танцуващ феникс (както го наричаш).
Днес беше представянето на Andante. Най-после сериала ще стартира тази неделя. Беше обявен за 10 септември, но го отложиха с две седмици.
В неделя сме на линия за първи епизод.



Скрит текст:
И двамата в краката са... нямам думи. Как е могъл да обуе такива обувки и то с този панталон.



Момичето е много красиво, дано да са си паснали двамата.


Изгледах сутринта и трети епизод на Girls Generation 1979.
Сериалът продължава да ми харесва, но е мъка да се гледа Корея преди 40 години.
Мъжете ядат отделно от жените, на отделна маса, а жената е второ качество човек - тя само трябва да прислугва на мъжа си. Баща, който се държи с дъщеря си все едно е нищо (обича само сина си), а се убедих, че корейската аджума (като развитие за тези 40 години), ама хич не е мръднала.
Майката е ужасна, притежава всички отвратителни качества (добре, че поне обича дъщеря си, макар че с тези налагания ми е...), които и сега виждаме в много корейски сериали.

Не се учудвам, че и до ден днешен са си такива консерви корейците. Народопсихология (заложено от векове), както и при българина за много неща, но да не изреждам, че е дълга тема.
Тъжна картинка.

# 692
  • BG
  • Мнения: 4 459
Супер, ще го гледаме феникса, дано се е справил, че малко е срамежливичък  Grinning



шоши, аз си чакам аеробиката Mr. Green

# 693
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
Шошко, твоите любимки Кахоко и Анемия днес са били заедно.
В Япония им традиция - сериалът, който завършва да предава щафетата на следващия, който ще го замести в същият часови пояс, по същата телевизия. За твое щастие сега Кахоко предава на Анемия, която ще готви и ще спасява жени (от домашно насилие), както тя си знае.
Колко си приличат, нали? Хаха, уникални и двете.



The King Loves - Финал



Скрит текст:
Малко объркан финал, но поне оставиха ХДХ жив.
Корейска приказка, за моя радост, любимецът ми остана жив.
Утре ще го изгледам и с превод на английски, но какви бяха тия сцени с убийство на ХДХ, а на финал пак оживя...?!?! Абе, корейска му работа.

Сега ще прехвърля и 3 и 4-ти епизод на Любовната температура.
Там пък се оказа, че се върнахме 5 години назад, а главните герои имат общо минало... И сега сме в миналото...
Охх, тия корейци.

# 694
  • MJF
  • Мнения: 8 652
 Coffee Simple Smile ама баш по поръчка са се събрали Кахоко и Анемия така. Чули са че ги споменавам в едно изречение/категория и хайде на снимка  Laughing. Ама какви късмитлийки са  тези актриси  с тези им  роли!
Мерси  Hug. Гледам и се  Laughing

4 Lies- 3 централни дамски образа- на никой не съм фен но определено са интересни типажи. Има от всичко покрай тях. Зрител.

# 695
  • Мнения: 59
Момичета, къде мога да гледам преведен  Overprotected Кахоко newsm78

# 696
  • Мнения: 6 888
beba73, ето линк към темата в Спирита. Там има линкове за гледане и сваляне на английски и руски. Български буквички няма за сега.

# 697
  • BG
  • Мнения: 4 459
Тайна, как си с Unknown woman, аз съм вече на 19 еп., но знам какво ще правят до 100, струва ми се, че нещата бързо се развиват и отмъщението наближава все повече, та се чудих какво толкова остава да се случва.

# 698
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
Шошулчо, тъй като новият есенен сезон при японците ще започне скоро - ще ти пускам през няколко дни интересните заглавия, които аз съм си набелязала, а ти сама ще си прецениш.
Анемия ти е представих, така че за нея знаеш. Тя е задължителна за нас, ще я гледаме.
Заглавието, което искам сега да ти представя е с участието на един твой японски любимец - Рюноске Камики, който скоро май не си гледала.
Този път Рюноске ще си партнира с големия японски актьор Таданобу Асано (актьор, който обожавам!), и който ти сигурно си гледала в не един или два японски филма.
В Keiji Yugami (превежда се като "Детектив Югами"), Асано и Камики-сан ще са в ролята на старши и младши-детектив, които ще разследват заедно криминални случаи. Нещо като Bitter Blood, само че сега с други японски актьори.



И да ти кажа за превода на английски на Кахоко. 9-ти епизод е готов, но преводачката няма да го пусне (ще го забави), защото 10-ти все още се бави с raw-версията. Изчезна нанякъде човекът, който качва епизодите и чакаме. Всички чакаме.

А този нов японски филм го придвижи скоро за гледане. Преведоха го на английски.
Гледах го преди няколко дни - наш Сатоши и Хикари Мацушима.
Интересен е. Гледай и се наслаждавай на прекрасната игра на Сатоши Цумабуки.

# 699
  • MJF
  • Мнения: 8 652
Ще си прочета вниматено горното   Hug но сега само набързо. Тези дни съм на лед много тепърва  и току що се  Laughing. Ама щото се смеем в сериалите - има няма му потече на някой носа по фронта . Та излиза сега на леда Sihyeong LEE на леда за кратката програма в Минск така- https://www.youtube.com/watch?v=AOYV2o-Ge1k   Whistling

# 700
  • Toronto
  • Мнения: 683
Здравейте, здравейте!
Аз да метна набързо ей това:
https://www.facebook.com/TheNorthFaceKR/videos/1648569365216503/
Не знам откога е, ама не е ли прекрасен? Heart Eyes Blush Heart Eyes
Някой гледа ли вече The Battleship Island?

# 701
  • Мнения: 9 253
Аз гледах трейлърът Blush Още щом му чух гласчето на Джи и изприпадах,после го видях Heart Eyes
Много ще е тежък и с отвратителни сцени.След него ще ми трябват поне 5 или 6 комедии.

# 702
  • Мнения: 6 888
Аз си казах и преди, че мисля да го пропусна този филм.
Нищо азиатско не съм гледала. Малко почивка съм си дала.

Поздрав за Рос и freedoms.



Петъчно за всички Wink.
Скрит текст:










Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 21:57 от 2в1

# 703
  • София
  • Мнения: 15 486
Тайна, как си с Unknown woman, аз съм вече на 19 еп., но знам какво ще правят до 100, струва ми се, че нещата бързо се развиват и отмъщението наближава все повече, та се чудих какво толкова остава да се случва.
Изгледах го геройски, три денонощия, с прескачане на няколко серии.Чакам днес финалната 102-ра серия.Вчера изгледах 101-ва.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLMf7VY8La5REE78dAL0jvZzGV-ri-UW2P

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 13:11 от Тайна

# 704
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря за поздрава, но клипа не е наличен вече и не знам какъв е Hug Hug Hug

Петъчно ви поздравявам с една от най-любимите ми песни от новия албум на моите любимци txtloves Two Hearts Two Hearts  Всички песни от албума ми харесват много, но си имам 3 най-любими.Тази е една от тях.



Аз гледам няколко корейски текущи, единият от които е Girl Generacion 1979 и трябва да каже, че изгледах на един дъх първите 4 серии, харесвам такива филми за живота на Корея от по старото време, доста тежко  се е живяло при такива деспотични мъже, където жените не са се смятали за хора. То и сега до някаква степен сега там е така. Cry Sad

Общи условия

Активация на акаунт