Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #12

  • 70 538
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 12 837
Да сложа нещо красиво !



Хелънче Hug

И Салих се обозначи от Барселона.
Преди време Онур/ Корай в интервю каза,че Салих бил най зле обличащ се мъж  Grinning  
Сега се е спретнал в кафяво и черно , дори аксесоарите му са в тон с дрехите.
bowuu
Пуснал е голяма брада  newsm78



Ени, Hug специално за теб.
Не мога да кажа нищо за Светулката щото не го гледам,но снимките зад камера на Сечо и режисьора БЙ са доста. Йош обича да се снима и непрекъснато пуска нещо ново.


Скрит текст:

И естествено започват слуховете по повод предстоящи проект.Така обаче както са ги представили ми харесват като екип.Бих искала да се потвърдят предположенията.


По слухам, Бурчин Терзиоглу , Ахмет Мюмтаз Тайлан и Деврим Якут сыграют вместе в новом сериале, который будет транслироваться на канале D.




Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 10:29 от eliNIM

# 166
  • Мнения: 8 470
Здравейте  wavey wavey wavey
Ели HugХелънче HugЗарани HugРади Hug благодаря ви за всичко споделено  bouquet bouquet bouquet bouquetс удоволствие  ви изчетох  smile3521
Ели мерси за спойлера  Hug smile3521Аз останах до първи епизод на Светулката -сериалчето ми харесва ,но с този руски превод направо ми се убива желанието да гледам .Все се надявам ,че някой ще вземе да превежда на български и затова за сега си трая ,нооо ако не се намерят преводачи на есен ще си го изгледам ,че сега и времето нещо ми е кът  smile3521Ето малко светулки в спойлер и от мен  smile3521
Скрит текст:












Ели този новия докторския сериал съм си го свалила ,като имам време ще го изгледам ,но засега това което прегледат на бързичко много ми хареса.Чак не очаквах  толкова много да ми хареса главната героиня ,а главния гврой ми хареса мноооого и деаамата имат страхотна химия  smile3521А главната героиня как ги млати всички не е истина  Joy Joy Joy Joy Joy Joyмного бойна мацка  smile3521харесва ми  newsm10
Охооо и за Бубето и за Илкер много хубава информация има за бъдещите им творчески планове  smile3521Много го харесвам Ахмет Мюмтаз Тайлан ,а Елчинката си ми е много на сърце в последно  време  smile3521Аз и преди я харесвах ,но сега с ЛН окончателно ме плени  smile3521
На Бурчин и харесвам всичките роли в които съм я гледала ,но Дениз от мерхамет ми е фаворитката  за сега smile3521
Лелеееее трея на филма на Озджан ,Аслъ и Мери много страшен бе  newsm78 определено не ми се вярва да го гледам ако по някое време дойде и до нас .



Мурат Б да не би да е приключил вече снимките на "Братко мой " или просто е решил да си почине в добра компания  newsm78ееее и аз не бих отказала от такава компания  smile3503  Joy Joy Joy Joy Joy Joy smile3521


Скрит текст:


В последно време шефа ми така ме ядосва ,че ми се иска ей така да постъпя с него  smile3521

Скрит текст:







Скрит текст:

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 19:45 от Eny87

# 167
  • Мнения: 12 837
Ени Hug Hug мерси за светулките и плажните момчета Peace

Определено  без превод не ми се гледа Сечо  Peaceа е толкова е лъчезарен, позитивен и вечно усмихнат. Сладурче

Скрит текст:

След седмица е август  и обикновено  месеца за началото на снимките за втори сезон.  
Аслъ и останалите  продължават с релакса





И едно малко сладко танцуващо момче


https://www.youtube.com/watch?v=07E-2FXUWo4







Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 21:28 от eliNIM

# 168
  • София
  • Мнения: 6 287
За Мурат Боз е ясно, но какво търси Баръш Ардуч с един от най-големите привърженици на Ердоган?!  ooooh!  Да не би и той да е...  Rolling Eyes

Мамата не ще да ми цитира нормално, та затова така:
Цитат
И Енгин А ли започва нов сериал? Сигурно са има свършили лирите с Еркан П. и за това толкова бързат  Simple Smile.
А може и да ги е страх, че ще ги забравят. Не е шега работа, младото поколение напира.  Joy

Всъщност на Енгин може и да не му пука много, но за Еркан съм сигурна, че не е така.
Дано имат късмет Сонгюл и Долунай.

# 169
  • Мнения: 12 837
За Мурат Боз е ясно, но какво търси Баръш Ардуч с един от най-големите привърженици на Ердоган?!  ooooh!  Да не би и той да е...  Rolling Eyes


А той Баръш е с поредната група артисти в Чешме от близо месец. Не е само с Мурат Боз, доста идваха и си заминаха. Баръш е част от инвентара на някакъв  ресторант  и прави снимки с летуващите,  Grinning а кака му Делиха твори сценарий на поредния шедьовър Laughing  Малко се пораздвижи тези дни на спортната площадка, че се срасна с масата- ядене,пиене, табла.... все сериозни неща hahaha

Гледам Мете в Кьосем , ама много е принципен Simple Smile няма това и онова.... бързо ги връща в харема,не търпи възражения hahaha hahaha

Зарани
ти с новата версия ли публикуваш


Кой Енгин коментирате- черния или русия
  newsm78

# 170
  • Мнения: 4 602
Аз все още не мога да се впечатля от образа на Мете, някак страхлив ми се вижда. Сега видях в инстаграм негови снимки с Дениз Чакър от някаква пиеса 😍

# 171
  • Мнения: 12 837
Аз все още не мога да се впечатля от образа на Мете, някак страхлив ми се вижда. Сега видях в инстаграм негови снимки с Дениз Чакър от някаква пиеса 😍
Ох,  Хелънче Hug какъв страх Laughing при това рязане на глави е много последователен, принципен и верен на Султана. Peace
В онова време няма право на разногласия. Наказвани са жестоко. Няма много голям избор или е със Султана или .....
Мечовете дето ги размятат при най-малкото несъгласие или разминаване с мнението на Падишаха  влизат често в употреба
.

# 172
  • Мнения: 3 748
Здравейте и мерси за споделеното от всички Hug

Зарани, като изброи сериалите на Канал Д и аз се зачудих не са ли малко множко  Thinking Имаше и един обявен с Баръш Фалай, Атаберк Мутлу и Екин Мерт Даймаз.

Скрит текст:

Дано им стигнат дните от седмицата Laughing
За героините на Бурчин, и на мен почти всички ми харесват, но Дениз, Айшегюл и Азад са в топ три. В този ред Laughing Не всъщност Дениз и Айшето си делят първото място, на второ Азад, а на трето героинята ѝ в "Леля ми дойде"- уникална игра направи в този филм.
Ели, мисля че коментират сериал с Енгин Акюрек. Т.е за него четох, че ще се завърне със сериал през новия сезон.

Илкер самичък в Анталия, довършва почивката без Бурчин

# 173
  • Мнения: 12 837

Илкер самичък в Анталия, довършва почивката без Бурчин


Peace жив да го ожалиш сам ...в Анталия  Joy Joy Joy
Ради   Hug

# 174
  • София
  • Мнения: 6 287
Илкер почива, за да се завърне в перфектна форма за филма им с Елчин.  Heart Eyes
Те май скоро трябва да започнат да снимат, че Елчинката и сериал я чака.

Не, Ели, още пиша от старата версия. Ще се възползвам докато я има.  Simple Smile

Зюлфикяр на Мете си е воин по душа. До гроб верен на династията и Султан Ахмед.

Аз Енгин Аккюрек имам предвид. За русия, откакто се "заби" в този Ертуурул, почти не се и сещам.  Mr. Green

Сега видях в инстаграм негови снимки с Дениз Чакър от някаква пиеса 😍
И Долунай участва заедно с тях в същата пиеса.

# 175
  • Мнения: 12 837
Така съм зациклила с Кьосем, та чак се замислям какво е било още от древни времена.
Султанът спи всяка вечер с различно момиче.Няма брак, няма къна вечер Grinning  има го пътя по златния рог и леглото на един мъж.И целия сарай ги пази, до като ,,рисуват,, бъдещия принц   Mr. Green
  Днешните турци преди  брак пазят честа на жената.
И какви ли не истории продължават да се случват за едната  чест на момичето.
А преди 3-4 века Султанът е имал деца от жени  с които не е встъпил в брак, и не е единствен. Харем пълен с момичета и която си пожелае няма брак,няма  чест...... в леглото една по една, все избраници и фаворитки  по ред на номерата hahaha hahaha Раждат се  деца, като в стадото - много майки един велик осименител. Убиват момчетата , нрави и морал. Преди него са го правили и след него пак. Сигурно защото е властимащ та е недосегаем,единствен спуснат от  Аллах  Grinning Каква ирония за обикновения човек от вечни времена.
Нещо като днешните политици- не ме гледай какво правя , а  какво  ти говоря.

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 01:12 от eliNIM

# 176
  • Мнения: 4 602
Да, и аз се замисилх къде изчезна Енгин А.Д.

Зюлфикяр /Мете/ в снощния епизод много плахо гледаше Кьосем и не можа да я спре да нахлуе при султана. За това казах, че ми е страхлив някак.
Не знам дали съм казвала преди, но аз не харесвам Берен. Нито като Фатмагюл, нито тук, не съм гледала сериала с Къванч, ама и там нямаше да я харесвам. Само в един игрален с Еркан П ми хареса  Laughing, но то сигурно на принципа: по-малкото зло  Joy

# 177
  • Мнения: 8 470
 wavey wavey wavey
Зярани HugЕли HugХелънче HugРади Hug
Зюлфикяр ага в чудо се видя с тоя харем -не може завалията да спре Къосемката да влезе  в султанските покои  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyама султана му го рекна ,че трябва да си върши работата ккато трябва и да не пуска никой без разрешение .
Ели султана си е султан ,за него няма ограничения ,той е всевластен и може да си прави каквото  иска и никой копче не може да му каже.За мен например е голяма мистерия защо му е бил нужен такъв голям харем и съответно и толкова много деца които ще се родят в този харем като на края ще трябва следващия султан да избие всичките си братя  newsm78Не може ли да има няколко жени и децата които ще има от тях да им се намерят някакви служби и да няма такава касапница  newsm78Изобщо няма да споменавам пък и начина по който са идвали наложниците в харема и колко от тях не са стигали до султана  smile3521И всичко това за да се начеше егото на един самовлюбен глупак който си мисли ,че е господар на света  smile3511

# 178
  • София
  • Мнения: 6 287
Само в един игрален с Еркан П ми хареса  Laughing, но то сигурно на принципа: по-малкото зло  Joy

 Joy Joy

Аз я харесах като Фатмагюл. Добра беше наистина. Във втори сезон малко бледнееше, но там наблягаха повече на Керимовоте терзания.
Но ми е много далеч от определението "най-добрата".


Долунай с Айше Баръм




И с домашния си любимец





# 179

Общи условия

Активация на акаунт