Малки Сладки Лъжкини - You are now leaving Rosewood....

  • 45 172
  • 676
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 13 087
Мен GG не успя да ме грабне като PLL. Даже не си спомням накрая кой се оказа Клюкарката, толкова не съм се впечатлила. Абе като цяло Лъжкините са един от малкото сериали, които изгледах до край с интерес. Другите са Отчаяни съпруги и Ориндж Каунти.

Добре, че когато бях в гимназията нямаше Фейсбук, ча такива интриги и клюки имаше при нас, че ако имахме клюкарска страница щеше да е култова. 😂😂

# 526
  • София
  • Мнения: 23 080
Аз лично не разбрах Grinning Бях 11 клас тогава, историите засягаха по-малките ученици и предполагам е бил някой по-малък набор. Иначе и аз бях в езикова, но бяхме 13 на 13.

# 527
# 528
  • Мнения: 731
На мен първи сезон ми беше най инетресен, втори ми беше скучен, трети нормално положение и от там нататъка така Laughing

# 529
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Е 90210 беше по-голяма боза, Greek беше забавен, но там нямаше мистерия.

# 530
  • Мнения: 288
Greek си беше много хубаво и разпускащо сериалче, мижех още да гледам от него като сезони, ама той колко издържа 3-4 сезона май. Къде, къде ме върнахте назад с тези сериалчета Simple Smile Аз към тези, които харесвам мога да добавя One tree hill и Veronika Mars Heart Eyes

# 531
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
И последните два са супер класика и задължителни!

# 532
  • Мнения: 13 087
О, добре че ме подсетихте за Вероника Марс. Много ми беше любим. Ще го потърся пак да го погледам. 🤗
Редактирам се, защото се сетих за още един много любим- Шепот от отвъдното.

# 533
  • Мнения: 4 690
Трий Хил ми е един от любимите, хвана ме в гимназиалните години точно, музиката, цитатите, с които започваше и свършваше Heart Eyes песента на Gavin Degraw Heart Eyes
Вероника Марс също много ми харесваше и между другото има филм от 2014 като продължение на сериала, ако сте го пропуснали си го пуснете. Simple Smile

# 534
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Вероника съм го гледала 3 или 4 пъти, а Трий Хил 3 до края на 4 сезон, после се сбози. Аз бях първи курс като ги хванах. Много са ми мили и двата Simple Smile

# 535
  • Мнения: 13 087
валия, направо ме зарадва с информацията за филма. 🤗🌺 Най вероятно още довечера ще го изгледам.

# 536
  • Мнения: 4 936
Мен GG не успя да ме грабне като PLL. Даже не си спомням накрая кой се оказа Клюкарката, толкова не съм се впечатлила. Абе като цяло Лъжкините са един от малкото сериали, които изгледах до край с интерес. Другите са Отчаяни съпруги и Ориндж Каунти.

Добре, че когато бях в гимназията нямаше Фейсбук, ча такива интриги и клюки имаше при нас, че ако имахме клюкарска страница щеше да е култова. 😂😂
Ориндж каунти с какво име е качен? Намерих в зам..да само 1 но не е сериал?

# 537
  • Мнения: 2 645
The O.C. - Кварталът на богатите

# 538
  • Мнения: 13 087
The O.C. - Кварталът на богатите
Мисля, че така беше. Преди няколко години свалих накуп всичките 4 сезона.

# 539
  • Мнения: 731
Току що изгледах Imposters. Хареса ми. Очаквам 2-ри сезон.
Grin

Общи условия

Активация на акаунт