Малки Сладки Лъжкини - You are now leaving Rosewood....

  • 45 023
  • 675
  •   1
Отговори
# 60
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
В сряда очакваме дългоочакваната развръзка, нали?

# 61
  • Мнения: 1 437
В сряда очакваме дългоочакваната развръзка, нали?
Би трябвало, ама Мара какво ни е приготвила не се знае  Joy

# 62
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, това ми е пределно ясно, първо ще ви прочета и след това ще гледам и аз.

# 63
  • Мнения: 1 437
Аз докато не го изгледам, няма да влизам тук  Mr. Green

# 64
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
На мен не ми пречи, даже предпочитам този вариант.

# 65
  • Мнения: 731
О, аз даже във Фейсбук, Инстаграм, Ю туб няма да влизам hahaha

# 66
  • Мнения: 1 437
О, аз даже във Фейсбук, Инстаграм, Ю туб няма да влизам hahaha
Joy Joy

# 67
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да имаше за какво и аз нямаше да влизам, хич нямам желание да ги гледам тези, много се радвам, че приключва тази мъка, въпреки че не съм гледала последните епизоди, но не съм изпуснала и нещо кой знае какво.

# 68
  • Мнения: 381
Harleen,  bouquet

Хайде, последна тема! Освен ако не сме толкова възмутени от финала, че да изпишем още 3-4... Laughing

# 69
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Harleen,  bouquet

Хайде, последна тема! Освен ако не сме толкова възмутени от финала, че да изпишем още 3-4... Laughing

Напълно го очаквам Whistling

# 70
  • Мнения: 3 298
О, аз даже във Фейсбук, Инстаграм, Ю туб няма да влизам hahaha
И аз така. Предпочитам да го гледам, и от там да разбера кой е А.Д, вместо да науча от мрежите (понеже ще е пълно) . Не искам като започна да гледам епизода и като се стигне до разкритието, предварително да знам кой е. Confused

П.С
Кой имаше такава кристална топка? Тоби, Алисън? Не помня, но знам че в един епизод го даваха като флашбек, или аз се бъркам. Дали е някаква улика? newsm78

# 71
  • Мнения: 79
О, аз даже във Фейсбук, Инстаграм, Ю туб няма да влизам hahaha
И аз така. Предпочитам да го гледам, и от там да разбера кой е А.Д, вместо да науча от мрежите (понеже ще е пълно) . Не искам като започна да гледам епизода и като се стигне до разкритието, предварително да знам кой е. Confused

П.С
Кой имаше такава кристална топка? Тоби, Алисън? Не помня, но знам че в един епизод го даваха като флашбек, или аз се бъркам. Дали е някаква улика? newsm78

Алисън беше подарила подобна кристална топка на Емили и вътре имаше някакъв ключ

# 72
  • Мнения: 381
В стаята на Тоби също имаше, в един флашбек, когато Алисън беше отишла да го види и майка му се появи, ако се сещате.

# 73
  • Мнения: 3 298
В стаята на Тоби също имаше, в един флашбек, когато Алисън беше отишла да го види и майка му се появи, ако се сещате.
Да, аз точно за това се сетих, но не бях сигурна на кой е.
За другата топка с ключа за Емили не се сещам.

# 74
  • Мнения: 381
Уж четох какво изписахте дотук, ако някой вече го е написал - извинявам се, ама сега чета в Тъмблр някакви откъси от интервю с Кийгън Алън (Тоби),  в което казва, че
Скрит текст:
в последния епизод Тоби има сцена с А.Д., което ме навежда на мисълта, че това с близначката на Спенсър е много възможно. Също четох някаква теория за откъса от трейлъра, в който Рен стреля по някого - че стреля по близначката, която го е накарала да го направи, за да има същата огнестрелна рана в рамото като Спенсър, и именно за това са се карали на летището - защото той не е искал да го направи.

Общи условия

Активация на акаунт