СЕДМИ клас - 1 - Началото

  • 83 845
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 160
zizzy_bizzy  Peace много мило!
Ще удряте по едно рамо, нали Simple Smile
Успешна и на вас първа гимназиална година! Много нови знания и нови приятели!

# 271
  • София
  • Мнения: 18 679
Благодарим! Успех и на вас в новото училище! Наминавайте да давате акъл чат-пат и да ни вкарвате в правия път, ако тотално изтрещим Joy

# 272
  • Варна
  • Мнения: 2 442
zizzy_bizzy, благодаря за хубавите пожелания! Успешна нова учебна година и на вас!

Мимичета, също искам да пожелая на децата ни една ползотворна и колкото се може спокойна година! Дано след година всички ние си спомняме този прословут 7 клас с умиление и хубави чувства. Аз вече се запасих с розмарин Simple Smile - няма шест пет, директно купих ултразвуков дифузер за етерични масла и шишенце с масло от розмарин. Направо трябва да ме очаква дзен спокойствие :--). Не знам защо, но всичките ми познати щом чуят, че ще имаме седмокласник, съвсем гласно започват да ни съжалят. А всъщност, в момента съм щастлива - успях да си взема ден отпуск и утре с мъжа ми ще бъдем с набора на новия 15 септември. Дано децата да продължават да ходят с удоволствие на училище, да бъдат уверени в себе си и да искат да бъдат жадни за знания!

# 273
  • Мнения: 5 160
И от мен:)
Стабилно и смело да вървят децата във вярната посока, да не се страхуват от трудностите!
Пожелавам им късметът да е с тях.
На нас - търпение, спокойствие, вяра в тях и пълна подкрепа.
Напролет - доволни и усмихнати младежи и девойки!

# 274
  • Мнения: 2 909
Благодаря zizzy_bizzy, успешна година и на вас в новото училище.       И ние трябва да се запасиме с розмарина 😂

# 275
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз розмарина го обичам с пиле, но подозирам, че за друго говорите😆

# 276
  • Мнения: 21 455
Култово заглавие на седмокласна тема от 2013.
СЕДМИ КЛАС - 16 тема - Акула с розмарин хапни, шестица чакай после ти Smile

Цитат
Има ли изискване за часовника,т.е. може ли електронен/цифров или трябва да е стрелкови/механичен?"

"исках да кажа - просто часовник - какъвто и да е ! М.г едно дете в последния момент баба му беше донесла будилника - да си го гледа детето - като се ошашкали и забравили за часовника, та й звъняли да му донесе един и то, детето катало с него - нямало проблем!"

"Т.е, ако се изтичам с една саксия розмарин, може и да не направя впечатление."

"Само не разбрах: розмарина показва колко е часа или ще го хапва за тонус?
Ако е билка за подпомагане на умствената дейност да го накича и моя с няколко китки?!"

"Розмаринът засилва паметта със 75 %"

"bRE! От къде да намеря розмарин? В кауфланд дали има пресен ? Някакви дъвки с него или др. продукти?
Предполагам, че сухия няма да върши работа - да го мирише ли само или да го пасе?"

"Да го мирише, действа през носа.
Ако не намериш капки - тикаш две клонки да поседят малко пред изпита."

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 21:59 от министър Дидева

# 277
  • София
  • Мнения: 6 559
Хаха, и аз съм с тройка кебапчета, в също толкова яка конфигурация-третият е бебе😂 Но съм твърдо решена да оцелея! Да видим...
Сега пък аз се изненадах и се чудя забравила ли съм или съм пропуснала N 3.😂
Живи и здрави да са и децата, и ние !

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Успешна година за седмокласниците ..... и спокойна за нас  Grinning

тя не е майка на седмокласник  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 886
Искам да е 15 септември.............2018............ Whistling

# 280
  • София
  • Мнения: 18 679
Сега пък аз се изненадах и се чудя забравила ли съм или съм пропуснала N 3.😂
Не си, не си, тазгодишна реколта е той!
В този ред на мисли - стига сте рИвали! А със седмокласник и бебе, а, А?! И една шматка между тях за разкош Scream Не розмарин, ами поле с лавандула да си засея пред блока, пак ще изтрещя!

Ох, тази старата тема ме умори от смях!!

# 281
  • Мнения: 6
Успешна учебна година!

# 282
  • Мнения: 9 903
И от мен успешна учебна година и по-малко зор и повече розмарин и йога 😀 дано обсъждате и други неща, освен школи, че да мога  и тази година да се разписвам чат-пат. Пишèте за новите учители и пуберските изпълнения, за предмети, различни от БЕЛ и мат, за съучениците и израстването. Пожелавам чудесен първи ден на всички!

# 283
  • София
  • Мнения: 18 679
На добър час на дечицата ни, успех и нека всеки намери своето място под слънцето Hug

# 284
  • Мнения: 2 909
Успешна учебна година на всички Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт