Звездни компромати - 329 част

  • 121 585
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 949
До сега не бях гледала предаването на Венета, та сега пуснах няколко епизода.
На гости ѝ е Муки

Изглежда доста зле. Заедно с майка ѝ ходели на подмладяващи процедури  ooooh!

# 316
  • Мнения: 13 311
Никога не е била особено красива, пък и възраст доста над 60 си е прилично, така си е изглеждала май винаги, запомнила съм я с неподходящо доматено червено червило винаги

# 317
  • Мнения: 7 848
Гледах я Муки, когато го излъчваха миналата седмица. Искрено я съжалявам тази жена. Целият си живот го отдаде на майка си. И продължава да и' слугува. Но всъщност като не е намерила сили и характер да се "откъсне". Няма и за какво да я съжалявам, де.
За майка и' ще се въздържа, защото няма да е възпитано. Ама никак!

# 318
  • Мнения: 17 546
Колкото и абсурдно да звучи, Муки освен, че говори доста по-адекватно от други пъти, в които съм я гледала и винаги е изглеждала леко отнесена, изглежда и по-прилично! Друг път е била гримирана толкова абсурдно, че съм се стряскала, а сега цветове ли е уцелила, що ли, но като изключим пластичните намеси, които повече приличат на лицеви малформации, не е като с лице от почващ да се топи восък. И очите ѝ са по-отворени сякаш.

А, и много поздрави имате от Лассе, пита как сте!  Flutter  Crazy

# 319
  • Мнения: 4 864
Гледах я Муки, когато го излъчваха миналата седмица. Искрено я съжалявам тази жена. Целият си живот го отдаде на майка си. И продължава да и' слугува. Но всъщност като не е намерила сили и характер да се "откъсне".
А дали майка й е причината тя да не се откъсне или изборът си е изцяло нейна? Защото от думите ти разбирам, че Стоянка я е заставала да се грижи за нея и тя да не се развива.

# 320
  • Мнения: 6 001
Охоо, Бижу, вече сте на "sweetie Mr. Green"

# 321
  • IT
  • Мнения: 3 704
Последно я гледах в някакво предаване Муки  с майка си, обесняваше как се е загубила на летището, беше много неадекватна, а и преди в София я засичах в квартала, все странна беше.
Много здраве прати на Тор Бижу!
Гло
И пак-ще счупи кръста, тая жена

# 322
  • Мнения: 17 546
А дали майка й е причината тя да не се откъсне или изборът си е изцяло нейна?
В анонса казаха, че не могла без майка си и затова се развела и си тръгнала от Гърция, за да е с нея. Явно така е дресирана...

А не бе! Какво ще се мотаме... Twisted Evil

# 323
  • Мнения: 7 848
KaRoLa, както вече писах ще се въздържа от коментар. Направи си извода сама, доколкото съм те чела си интелигентна и умна жена.  smile3505

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Муки е на 55-56год,като млада е била хубава Rolling Eyes

# 325
  • Мнения: 7 848
Муки е на 55-56год,като млада е била хубава Rolling Eyes
На 66 е. Или поне така пише
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0 … D0%B8%D1%81%D0%B0)

# 326
  • Мнения: 6 417
Гледах я Муки, когато го излъчваха миналата седмица. Искрено я съжалявам тази жена. Целият си живот го отдаде на майка си. И продължава да и' слугува. Но всъщност като не е намерила сили и характер да се "откъсне". Няма и за какво да я съжалявам, де.
За майка и' ще се въздържа, защото няма да е възпитано. Ама никак!
Изобщо не съм съгласна. Мутафова на 94 години вместо да си гледа старините и здравето, търчи като луда по турнета по света, за да изкарва пари за Мукито. Колегите й в Сатирата всеки път са на нокти дали няма да й стане нещо на сцената. Та това е 94-годишна жена! В интервюта Мутафова все се тръшка как като си отиде някой ден нямало да има кой да се грижи за Мукито. А то е пълнолетно, на 66 години е все пак.  Simple Smile

# 327
# 328
  • Мнения: 2 643
Люк Евънс гей ли е  ooooh!

# 329
  • Мнения: 17 546
Shocked
Какво е направила тази жена със себе си?! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт