MUSTELA ползвали ли сте?

  • 2 153
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Не ми харесва.

# 16
  • София
  • Мнения: 408
Ползвах олиото и съм много доволна, освен това е направено много практично.

# 17
  • Мнения: 163
Аз ползвах когато малката се беше подсекла отдолу ама чак на рани беше станало и козметиката на Мустеле ни помогна

# 18
  • Мнения: 35 968
като цяло съм доволна, струва си парите, особено за бебе с проблем

# 19
  • Мнения: 6 039
Дъщеря ми е с атопична кожа и повече от година ползваме Mustela. Страшно съм доволна.

# 20
  • Мнения: 1 555
Страхотна медицинска козметика !!! Използваме всичко от продукти за банята до сланцезащитни кремове  Simple Smile и съм страшно доволна от резултатите !!!

# 21
  • Мнения: 8 917
Нико е с контактен дерматит и ми препоръчаха тази козметика.Проверих в аптеката-скъпичка е, но ако има ефект ще я ползвам.Вашите отзиви за Мustela какви са?Благодаря.
Ползваме шампоан и някакво кремче - доволна съм Peace

# 22
  • Мнения: 106
ползваме няколко продукта и съм страшно доволна
мустела е козметика от по висок клас и ще ти е от полза определено

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ползваме доста продукти на Мустела,много съм доволна.Имахме обрив по тялото,оправихме се със серията Стелатопия-горещо я препоръчвам. Peace

# 24
  • Мнения: 2 849
Ползваме доста продукти на Мустела,много съм доволна.Имахме обрив по тялото,оправихме се със серията Стелатопия-горещо я препоръчвам. Peace
Peaceи ние така и други продукти от серията ползваме и е много добра .

# 25
  • Мнения: 554
Аз също ползвам Мустела от както се роди бебка, много съм доволна.
Скоро смених кремчето за подсичане с друго и веднага й излязоха пъпчици. Просто мустела си струва парите, много качествена козметика е

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 301
И аз съм доволна от Мустела, цялата ни козметика е ...3такава.,но ня3.мам3 впечатление от продуктите им за третиране на определен проблем,а само от тези за ежедневна хигиена.Поискай си тестер!

# 27
  • Мнения: 307
 Аз също съм доволна от продуктите на Мустела. smile3521

# 28
  • Мнения: 1 930
Доволна съм, ползвам шампоана 2 в 1 и е хубав. Стелатопията също е чудесна при проблемна кожа. Мисля обаче следващия месец да пробвам козметиката на  Чико Peace.

# 29
  • Мнения: 22 908
аз пък НЕ съм доволна. и от себа мед не съм, и от бюбхен, и от нивея, и от доктор тайс, и от виши. над 200 кинта сме дали за мазилца, мехлемчета, кремчета и к'вото още се сетиш. нищо не помага. и ние сме с АД, но в начална фаза. положението не се подобрява ни на йота. явно ще си чакаме 3-те години, за да го израсте детето.
Пробвай със серията А Derma.Тя е специална за хора с дерматити.На нас много ни помогна.Купувах олио за вана без изплакване и крем за мазане.За отворени рани/ние имахме такива от излющването/пръсках със спрей,вместо кремчето.Скоро/от поне година и половина/ не сме имали обриви.Аз давах и хипоалергенно мляко/Аптамил НА/,когато не кърмех.

Общи условия

Активация на акаунт