За трайността на отворените пюрета

  • 1 553
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Доколкото знам и Хип имат големи разфасовки Rolling Eyes

Това с годността "в рамките на следващия ден" е фирмен трик да се купуват нови и нови пюрета - ако седи в хладилник 48 часа му няма нищо.


 Peace

И най важното е да не храниш от бурканчето, ако ще го даваш и следващият ден, понеже от слюнката на детето останала по лъжицата храната се разваля по-бързо, пресипвай в купичка грамажа, който ядете, а другото го съхранявай в хладилника /независимо коя марка пюре даваш/

# 16
  • Мнения: 128
Ами замислих се за това което казва Поларфокс, ама не е тъй пък.. Mr. Green.
Първо че ако искаха да кажат 48 часа щеше да го пише, както на другите марки си пише 2 дни,  а и  ей сега погледнах на етикета на спанака;" да се използва след отварянето в срок от 1 дни"/при съхранение на хладно/ т.е.24 часа

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Днес отворих ориз със броколи на Хип.На превода залепен допълнително пише да се използва 2 дни след отварянето,а при изрязване с ножичката се оказа,че на руския превод срока е 1 ден.Е кое е вярното?Аз сега въвеждам броколито и ме се искаше да го давам 3 дни/48 часа/.

# 18
  • Мнения: 128
Ходих да купувам нови пюрета и една мацка, която продава бебешки храни вече 10 години каза че трайността на всички зеленчукови и месни пюрета е 48 часа, а на плодовите 72 часа.И след това нищо им нямало, но производителите се презастраховат. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 640
Ами замислих се за това което казва Поларфокс, ама не е тъй пък.. Mr. Green.
Първо че ако искаха да кажат 48 часа щеше да го пише, както на другите марки си пише 2 дни,  а и  ей сега погледнах на етикета на спанака;" да се използва след отварянето в срок от 1 дни"/при съхранение на хладно/ т.е.24 часа
ааа, това е друго нещо, щом пише срок.
Ама сметката ми е вярна, пък  Grinning

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз съм оставяла някои пюрета по 3-4 дни. Дори плодовите - много еднообразно ми се виждаше да давам няколко пъти подред едно и също пюре (когато ядеше по 50гр, сега по-често изяжда 200гр наведнъж), така че отварях 2-3 и ги редувах. Нищо му няма на детето, живо и здраво си е  Heart Eyes А да давам по половин пюре от 2лв и остатъка да изхвърлям - няма начин! Naughty

# 21
  • Мнения: 57
Аз давам Ганчевите пюрета така през ден и на Марината нищо и няма - плющи си ги като за последно

Общи условия

Активация на акаунт