След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -226ღღ

  • 51 339
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 482



Диди, как Кака ще го пере, такава велика, талантлива и всепризната сценаристка, артистка и режисьорка в едно  Mr. Green да се занимава с битовизми  #Crazy виж обратното ми е по вероятно Whistling  hahaha

# 31
  • Мнения: 2 494
Благодаря за новата тема  bouquet
Мераба къзларки  Hug

# 32
  • Мнения: 2 539
Сравнете тази снимка:


https://www.instagram.com/p/BVxOSkGAd3q/?tagged=barisarduc


 С тази снимка:


https://www.instagram.com/p/BLGDkDZDSOV/?taken-by=gupseo


Тя тая не готви, не пере, не ще да се жени, само един голям нос и един звучен смях й е останал, видяхме, че и авторският й филм, въпреки суперлативите от Баръш, беше от ден до пладне, явно толкова я бива и като сценаристка и актриса, за какво му е на Баръш, сигурно и той отговор не може да даде, ама стои с тая омайна, очарователна, божествена, ангелска, разкошна, достойна за възхищение крокодилка. Естествено, всички тези прилагателни, не се отнасят за нея, а за една друга жена и личност, на която Гупса не може да стъпи на малкия пръст, въпреки напъните си.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 14:09 от Лудата Меги

# 33
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378



Диди, как Кака ще го пере, такава велика, талантлива и всепризната сценаристка, артистка и режисьорка в едно  Mr. Green да се занимава с битовизми  #Crazy виж обратното ми е по вероятно Whistling  hahaha

представям си го Боре с престилка да снове между печката, хладилника и мивката  ooooh! пък кака му да си почива вирнала крака пред телевизора в някоя всизвестна идиотска поза  doh
ахх, Боре, Боре къде я намери такава перфектна половинка  Sick Sick

# 34
  • Мнения: 8 482



Диди, как Кака ще го пере, такава велика, талантлива и всепризната сценаристка, артистка и режисьорка в едно  Mr. Green да се занимава с битовизми  #Crazy виж обратното ми е по вероятно Whistling  hahaha

представям си го Боре с престилка да снове между печката, хладилника и мивката  ooooh! пък кака му да си почива вирнала крака пред телевизора в някоя всизвестна идиотска поза  doh
ахх, Боре, Боре къде я намери такава перфектна половинка  Sick Sick
Чудна картинка!  Mr. Green
Е, тя никога не е крила, че е уж феминистка, и във всичките ѝ интервюта се усеща мнението ѝ, че на един мъж трябва да му стъпиш на врата Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 14:34 от *Виви*

# 35
  • Мнения: 13 725


представям си го Боре с престилка да снове между печката, хладилника и мивката  ooooh!

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy Това искам да го видя  Tired Иначе Йомко го правеше, толкова време го гледахме да готви, даже и сърмички го научи Дафа да вие. Е, нямаше престилка, ама пък обича фльонгите  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 33 428
Я да пусна баш Патрона да не го забравиме тотално  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 37
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Е, тя никога не е крила, че е уж феминистка, и във всичките ѝ интервюта се усеща мнението ѝ, че на един мъж трябва да му стъпиш на врата Mr. Green

аз искам на нея да й стъпа на врата  smile3534 smile3516



представям си го Боре с престилка да снове между печката, хладилника и мивката  ooooh!

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy Това искам да го видя  Tired Иначе Йомко го правеше, толкова време го гледахме да готви, даже и сърмички го научи Дафа да вие. Е, нямаше престилка, ама пък обича фльонгите  Mr. Green


Диде  Wink опасям се, че такава картинка няма ни се удаде шанса да видим  smile3506

# 38
  • Мнения: 33 428
Керем с Водорасла ли е  newsm78 #Crazy Joy
Какво стана с Шебнем Бозоклу  newsm78 Joy

Значи се е оттеглил от компанията на Гупата и отиде при Елкини  hahaha Joy

# 39
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Керем с Водорасла ли е  newsm78 #Crazy Joy
Какво стана с Шебнем Бозоклу  newsm78 Joy

Значи се е оттеглил от компанията на Гупата и отиде при Елкини  hahaha Joy

така излиза  newsm78
и той нещо напоследък дава отбой  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 33 428
Значи Керо смени 3 гаджета по време на ашка, нашия не можа едно  ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • Мнения: 13 725
Значи Керо смени 3 гаджета по време на ашка, нашия не можа едно  ooooh! ooooh! ooooh!

Е, то щото като Гупа няма втора тъй прекрасна на света  Joy  Joy  Joy



Я да пусна баш Патрона да не го забравиме тотално  hahaha hahaha hahaha hahaha



Ма как ще го забравим, я как се е подострил  hahaha  hahaha  hahaha

# 42
  • Мнения: 2 539
Значи Керо смени 3 гаджета по време на ашка, нашия не можа едно  ooooh! ooooh! ooooh!

Ами то такава жена като Гюпсето изпуска ли се ? Той нали в едно интервю каза, че е благодарен на "Делиха", че го е събрала с нея, какво и ние искаме повече. То чудо ли бе да го опишеш. То поне едно нещо на тая да й е наред, няма толкова да ме е яд, ами то дефект до дефект, за какво може един мъж да обича такива като нея, не знам.  Може и да е била някакъв фактор в артистичните среди по времето на "Делихато", гледам, че и някакви награди е получила тогава, но това е минало - свършено,  сега е в девета глуха, гледам и вестниците нещо напоследък спряха да се занимават с нейната персона, има къде-къде по-атрактивни артисти, които си заслужават внимание. И се е хванала за Баръш като удавник за сламка, че иначе никой няма и да я погледне. То и сега , не знам, след последния ПР, който й направи на "Зълвата" , ако тръгне пак да я рекламира, дали този път няма и той да си го получи още по-категорично от феновете, защото все пак да не забравяме, че все още не е от ранга на големите им артисти.

# 43
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Ами то такава жена като Гюпсето изпуска ли се ? Той нали в едно интервю каза, че е благодарен на "Делиха", че го е събрала с нея, какво и ние искаме повече. То чудо ли бе да го опишеш. То поне едно нещо на тая да й е наред, няма толкова да ме е яд, ами то дефект до дефект, за какво може един мъж да обича такива като нея, не знам.  Може и да е била някакъв фактор в артистичните среди по времето на "Делихато", гледам, че и някакви награди е получила тогава, но това е минало - свършено,  сега е в девета глуха, гледам и вестниците нещо напоследък спряха да се занимават с нейната персона, има къде-къде по-атрактивни артисти, които си заслужават внимание. И се е хванала за Баръш като удавник за сламка, че иначе никой няма и да я погледне. То и сега , не знам, след последния ПР, който й направи на "Зълвата" , ако тръгне пак да я рекламира, дали този път няма и той да си го получи още по-категорично от феновете, защото все пак да не забравяме, че все още не е от ранга на големите им артисти.

Меги   Hug кой знае дали от толкова дефекти, не е станал някой ефект smile3506 дет` да го задържа Боре при нея   newsm62 newsm62

# 44
  • Мнения: 2 539
Ами то такава жена като Гюпсето изпуска ли се ? Той нали в едно интервю каза, че е благодарен на "Делиха", че го е събрала с нея, какво и ние искаме повече. То чудо ли бе да го опишеш. То поне едно нещо на тая да й е наред, няма толкова да ме е яд, ами то дефект до дефект, за какво може един мъж да обича такива като нея, не знам.  Може и да е била някакъв фактор в артистичните среди по времето на "Делихато", гледам, че и някакви награди е получила тогава, но това е минало - свършено,  сега е в девета глуха, гледам и вестниците нещо напоследък спряха да се занимават с нейната персона, има къде-къде по-атрактивни артисти, които си заслужават внимание. И се е хванала за Баръш като удавник за сламка, че иначе никой няма и да я погледне. То и сега , не знам, след последния ПР, който й направи на "Зълвата" , ако тръгне пак да я рекламира, дали този път няма и той да си го получи още по-категорично от феновете, защото все пак да не забравяме, че все още не е от ранга на големите им артисти.

Меги   Hug кой знае дали от толкова дефекти, не е станал някой ефект smile3506 дет` да го задържа Боре при нея   newsm62 newsm62

Ами сещам се само за един ефект, който може да го държи при нея, но той е 18+, иначе друго не ми идва на ум. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт