Целувате ли децата си?

  • 13 381
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Целувам ги, да. По много. Това е най-нормалното и най-красивото нещо за мен - майка да целува децата си.

# 16
  • Мнения: 683
И аз така - целувам непрекъснато, че като порасне... не се знае.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
  love001Да целувам ги и двамата по много и навсякъде. А по въпроса с бактериите, мисля, че малкото е свикнало с тези на майка си и няма проблем, освен ако не сме вирусоносители, де.

# 18
  • Мнения: 423
Гушкаме си я и си я целуваме навсякъде, и аз и баща й. Че как иначе ще разбере колко много я обичаме.

# 19
  • Мнения: 3 760
Хм,  newsm78 и двамата с татито целуваме по косата. Понякога по ръчичките. До навършване на месец два не я целувахме (май). Сигурно подсъзнателно сме я пазели  newsm78 Обаче като попорасне ще я скъсаме от целувки  Laughing
Недоносените бебчета имат нужда от повече пазене. Вероятно приятелкатати така е свикнала (докато бебето е било малко) и сега кара по навик...

# 20
  • Мнения: 195
Разбира се ,че ще я целувам.Кога да го правя,като порасне и тръгне да се целува момчета ли?!

# 21
  • Мнения: 379
Раздавам му целувси нонстоп   love001  love001  love001

# 22
  • Мнения: 2 956
Разбира се ,че ще я целувам.Кога да го правя,като порасне и тръгне да се целува момчета ли?!

 Peace

# 23
  • Мнения: 1 999
Да, много обичам да целувам бебка. Heart Eyes

# 24
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
пръска ме я от целувки.особено баща й.даже той сега е в болница и като му я закарам я побърква от мляскане.тя е толкова мекичка и пухеста та как да й устой човек

# 25
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
спуквам го от целувки - където и когато го хвана  lovekiss

# 26
  • Мнения: 364
и гушкам и целувам, и таткото, а и тя не ни прощава  Laughing

# 27
  • Мнения: 919
Е как няма да си целувам детето Shocked Правим го денонощно, и като е будна, и като спинка  remybussi  remybussi  remybussi  remybussi  remybussi  remybussi

# 28
  • Мнения: 670
Не мога да се спра... целувам, целувам.. Татко й и той като я вземе, основно това прави.. гушка, гали, целува.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Постоянно го целувам,навсякъде по всяко време.Докато имам възможност ще се възползвам,като ги знам какви са момчетата скоро ще почне да бяга и да се срамува ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт