Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 947
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
И аз се притеснявам за Катенцето.

Деми, къде си?

Четох, четох.. Забравих какво ще пиша.
 Hug на всички
И снимките съм пропуснала..

Жгмъцко, приятна почивка ти желая.
ПП Аз гладя само като ще ходим на сватба. Joy
Мразя да гладя.

Гени, радвам се, че пишеш често вече.

Ир, какъв е този сос Маринара?

Вчера хапнах:
Скрит текст:
милинка за О,
кроасан и сладолед за В
Днес банан, салата и ще си задуша на тигана зеленчуци (гъби, тиквичка, морков, чушка).
Кантара не мърда, сигурно заради МЦ.

Лек ден! bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 11 117
Сиси, благодаря!  Hug
И аз мразя да гладя, но представи си какви дрехи ще извадя там от куфара ако не са гладени ? А там е абсурд да гладя...

Деси, другарката да стяга редиците, че ще ми трябва компания, никакво окапване!  Hug

Ако някой се интересува днес Гришо в 1 и 30 по Евроспорт 2!  bg Давайте енергията пак, че и по мощно!  Hug

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Минавам само да кажа привет и отивам да ви чета, че много изпуснах и имам да наваксвам Simple Smile

# 693
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Но като се върна се залепям за мощната група диетуващи, само да не окапете, като круши дотогава!  Mr. Green
Ааааа, никакво капене, който почнал от 3-ти, дооооо ....там, когато свършват 90 те дни, че не моа го сметна,  Mr. Green  Joy
Както си казала в следващия пост, стягам ги здравУ!  bowuu

Дубрутруууу,  Crazy

Кате, къде си?
Инджи не видях май също,  Flutter
Деминкаа как си?  Heart Eyes

И аз мразя да гладя,  Sick
Малко кат робот стана, ама не съм си изпила кафето още.  newsm03

Хайде, усмихнат ден,  Heart Eyes Heart Eyes на всички!

# 694
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда  bouquet

ИРКА  Hug Hug страхотно кафенце и надпис, а така обичам боровинки мммммммммммм...  Heart Eyes

ЖГМЪЦ  Hug Hug кога тръгваш? Приятна почивка  Heart Eyes

МАМЕКС   Heart Eyes Наслаждавай се на почивката на макс  Hug Hug

други другарки имаше ли по плажовете  newsm78

Снощи "вечерях" твърде рано - преди да се прибера около 17.30 и.... в 18.30 вече бях гладен. Но и много ми се доспа. Така че съм откъртил преди 19.30  Shocked МЖ беше излязла навън да клюкарства с бабите пред блока и ме събуди да се преместя на леглото. Така че убих глада със сън. Но ... файда от глада няма - днес съм плюс 200 гр.  #Cussing out  Май ще дебелея от тази врътка, вместо да отслабвам.  #2gunfire

Днес плодове - моно пъпеши. Снощи си взех три пъпеша от Кауфланд - на прИмоция са по 0.99 за кг.

Имам счетоводен проблем. Моят доктор заяви, че не може да си приключи пътеката ако не ми пусне полагащия се болничен за домашен стационар, който е... 60 дни минимум! А аз не мога да отсъствам от работа. Та сега малко съм инкогнито на работа. Каква е глобата ако ме хванат? И само аз ли ще я плащам или и шефа? Дано не мине проверка Praynig Praynig Praynig

Приятен на всички, мили дами  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и от мен!
Пуши ми тиквата от бач Crazy

Днес съм на плодове. До тук - череши и вода..римата я знаете Joy
После кайсии и праскови.

Ще ви видя довечера Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet bouquet bouquet
Днес бил международния ден на цАлуФката...ми Цалувам ви сичкитииииии Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 696
  • Мнения: 3 347
Бургазлийки вечер на открито хладно ли е при вас или по презрамки става?
  Цалуфффф и от мен  Heart Eyes!

# 697
  • Мнения: 5 370
Банда, не ми говорете за гладене, че точно това ме чака при стягането на багажа Mr. Green Е,няма да си нося целия гардероб за две седмици, но стабилно ще си ползвам ютията. Едни другарки ще са по плажовете, а други по българско. Някоя фиданка да е навита за срещичка на централната автогара или гара? hahaha

# 698
  • Мнения: 487
Здравейте Банда bouquet !
Влизам да ви се оплача,трябваше да съм вече на морето,ноооо съм си в къщи Cry
Тръгнахме сутринта трябваше да сме там на обяд.Колата се счупи на 50 км след София.Прибрахме се с пътна помощ до Перник и сега чакаме майстора да я оправи и да тръгнем пак  ooooh! ooooh!
Отгоре на всичко сутринта след скорбялни +1 кг ooooh! #Cussing out
Стискайте палци да стигнем тоя път!
Целувки на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 11 117
Мамамиа, весело на морето! Стискам палци бързо да оправят колата!  Hug Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 487
Жгмъц,благодаря! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
То започна весело  hahaha,пих си хапчето за нерви и за първи път успявам да не се ядосвам!
Ти днес ли тръгваш? Лек път и приятно изкарване!

# 701
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъц,благодаря! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
То започна весело  hahaha,пих си хапчето за нерви и за първи път успявам да не се ядосвам!
Ти днес ли тръгваш? Лек път и приятно изкарване!

Кои са тези весели хапчета ?  Mr. Green За една приятелка питам.  hahaha
Утре по обед тръгвам.  Hug

Ще ви чета до границата, после четене и случаше на музика.  Sunglasses

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Изчетох ви и забравих какво щях да казвам, снимки не успях да видя, освен на Балкай. Прекрасни си!

МамаМия, стискам палци, вторият път да е благополучен!
жгмъц, с кола или автобус ще пътувате. 2015 ходихме в Анталия и останахме много впечатлени от Турция, но сега малко ме е страх да пътувам натам с децата.

Хич не обичам да гладя и аз, свела съм го до минималното, като рядко купувам дрехи, които изискват гладене.
И се присъединявам към отбора на масажонеобичащите (как я измислих тази дума, не знам), а ММ толкова обича да прави масаж. При мен най-големия проблем е, че имам страшен гъдел.
Друго забравих какво щях да пиша  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 11 117

жгмъц, с кола или автобус ще пътувате. 2015 ходихме в Анталия и останахме много впечатлени от Турция, но сега малко ме е страх да пътувам натам с децата.


Аз не изпитвам страх. Не мисля, че Турция е по опасна от където и да е в Европа. В БГ на море не ми се ходи, много пренаселено и бетонирано, а и алкохолните туристи не ги понасям.  Sick Пътуваме организирано с автобус, пътували сме и с кола, но е по удобно с рейса - спиш, дремеш и пристигаш без да се мОриш.  Mr. Green
Снимките не съм махала.  Wink

Аз пък обичам масаж, даже много.

Приготвих багажа на мъжовете остава моя, най-сложното предстои.  Mr. Green

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Видях ги, ами страхотни сте, толкова лъчезарни. Къде съм гледала не знам.
Ние тази година сме на Арапя, да видим как ще е. Много ми е сложно с малки деца.
В Турция иначе ходихме със самолет и от Анталия до Алания с автобус. Беше кошмарно пътуване, малката на година и половина рева през цялото време в самолета и през почти цялото време в автобуса.

Общи условия

Активация на акаунт