Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 952
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
mamaMiq,къде ще ходиш на море? Сигурно си писала, на аз нали снова насам-натам, пък и да не пропускаме факта, че помня за кратко hahaha hahaha hahaha hahaha

пример: виждам, че Ади честити нова придобивка на Мамекс и изпадам в умопомрачение #Crazy ..ко ли беши? Е, сетих се, че са тесни гащи, които ако сложа аз, паласките ми ще изплуват като детски пояс hahaha


Мър моме,твоя бански с широки гащи лий  Flutter?

Слушай ся, да ти обЯсни кака ти Тудора: Naughty
Моите бански са почти без гащи, за да не ми се впиват.... hahaha
Навремето бях доста  стегната, но пусти мързел.  #Cussing out
Сега комар да ми кацне на г.за и краката му потъват hahaha hahaha hahaha
Eдиният ми бански е:
https://shop.bordelle.co.uk/collections/swimwear/products/bond-age-bikini-top-2

# 676
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Мър Пеноууу, жИстоккк баМски, особено горнището!  Crazy  Heart Eyes

Миимс, пращай баката към Руси,  Whistling

# 677
  • Мнения: 28 795

Миимс, пращай баката към Руси,  Whistling
Ама цялата ли? newsm78

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мър Пеноууу, жИстоккк баМски, особено горнището!  Crazy  Heart Eyes

smile3521
Туй ми е подарък от голямото Чаве. Нъл се труди в тази фирма Whistling
Металните джаджи са със златно покритие newsm47


Миимс, пращай баката към Руси,  Whistling
Ама цялата ли? newsm78

Не, в торбичка сложи Joy Joy smile3534 smile3534

# 679
  • Русе
  • Мнения: 8 802

Миимс, пращай баката към Руси,  Whistling
Ама цялата ли? newsm78
Joy  Joy
Мчи да, дан та изкушава,  Whistling

Не, в торбичка сложи Joy Joy smile3534 smile3534
Joy  Joy
 

Браво на чавето!  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 28 795
Ми то и аз искам да яяяям! Cry Cry Може би след един ден, в ден Б!  Tired
Най ми липсват белтъците в таз диета....и вече завинаги намразих шопска без сирене Sad

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 22:30 от mimi.7299

# 681
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748

Миимс, пращай баката към Руси,  Whistling
Ама цялата ли? newsm78

   А, не  Naughty Naughty Naughty, тук го прати, Миме, ний ще си го Апнем с кеф  Heart Eyes.

З - диня.
О - голяма порция пълнозърнести фусили със сос "Маринара", карфиол, броколети и лъжичка песто за разкош + лъжичка масло от слънчогледови семки.
В -  Blush Blush Blush Blush Blush 4 броя обикновени вафли "Боровец" - знам, знам, не ми се карайте  Blush Blush Blush.

                                        

              


  За утре съм си подготвила диня, мноооого боровинки и салата или гуакамоле за вечеря.


  Хубав ден!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,  Hug
Ир, bouquet да можех бих ти отмъкнала боровинките и няма да ти се караме Heart Eyes
ИриниткоHeart Eyes Joy добре ти се отразява София _ Бургас като се прибереш си във вихъра си Hug
МамаМия, Hug bouquet весело изкарване на моренцето и добре да си починеш Hug bouquet
Гени,  Hug мен ме беше срам, ми бях стигнала до 72 - 74, а сега стартирах 81 Embarassed Embarassed Embarassed, помниш ли,,че гонех 6 на кантара, а сега  #Cussing out ме е  яд на мен #Cussing out нищо от миналогодишните полички и рокли не мога да сложа Embarassed Embarassed
Джулка, Мамекс,  Hug Heart Eyes Heart Eyes благодаря ви, по - добре съм вече Heart Eyes
Стреличке, Вики, Деми,  :love: Hug Heart Eyes къде сте момичета newsm78
За отчета: вечерята я смених с 4 еклера и един сладолед, пак забравих за черния шоколад. От ВГХ съм -300.
За днес диня и пъпеш ще мушна и някой орех в случай, че преритам chef
Прекрасен ден на всички Hug и голямо  Hug

# 683
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
   Вангобче, лек първи работен ден!  Hug Hug Hug  И само за тебе:

            


                     Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 684
  • София
  • Мнения: 4 142
Ир, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes спокойна нощ на вас и да нацелуваш адашчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 685
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Ир, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes спокойна нощ на вас и да нацелуваш адашчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

   Непременно, само да се наиграе и да му се доспи, че днес отнесе два часа следобеден сън (нали му го спирам уж  Party Party Party).

# 686
  • София
  • Мнения: 4 142
Ир, Heart Eyes нека спи детенце, после иска не иска не може.  Heart Eyes Hug bouquet

# 687
  • Мнения: 2 087
Ир чашата с кафето е с прекрасен надпис. Благодаря !
Вангобче[/b ] тук съм, хвърлям по едно око, но снощи бях толкова уморена, че ми беше трудно да съставя смислено изречение. Ще е малко зор докато се вкарам нещата в обичайното русло,  дала съм си срок до края на седмицата. Мисля, че ще успея и другата седмица вече ще имам обичайното свободно време за кафе  теб.Yellow Heart
Жгмъци багаж ли приготвяш ?    Blue Heart
Иринитка това с катастрофата на Тракия е ужасно. Колко време пътувахте по обходния маршрут ? Гледам сутрешния блок по Нова телевизия и се оказва, че за пореден път никой от онези тиквеници, които ни управляват не е виновен. Дима и мъглата са причината. Както винаги в България всичко е дим и мъгла.Green Heart
Миме докъде стигна с плановете за ремонта ? Телчо, че е съгласен ясно, но ти се подмотаваш май.Flushed
Наборче къде си ? Драсни някой ред. Дано причината не е отново здравословен проблем, а да сте отишли на почивка например.Heartpulse
         Днес менюто ми ще бъде следното :
Скрит текст:
З - Активия ягода
О - пържена рибка и салата /домати, краставица, лук и сирене
В - на рожден ден на една приятелка съм - може би заведението ще предложи нещо белтъчно и салата
Режима ми е нещо средно м/у 90-дневна и Южния бряг/плаж. Плодови нямам нерви да правя. Сутринта се премерих и резултата е 65,3. Доволна съм. Отлитам на козметик, после служебни ангажименти, прибиране в къщи и след това отивам на рожден ден.
Много целувки на всички. Да е лек и ползотворен денят ви.Blue HeartYellow HeartPurple Heart
ПП : нещо явно не съм се доразсънила извинете ме за болднатия текст. Нямам нерви да го оправям.

# 688
  • София
  • Мнения: 11 122
Добрутро!  Hug


Жгмъци багаж ли приготвяш ?    Blue Heart


Започвам след малко с голямото гладене, ако не друго сауна ефект ще има.  Mr. Green
А на маникюр съм довечера в 18 и 30 чак.  ooooh!
А ти не знам защо се мъчиш с режим, определено нямаш нужда! И не, не те четкам!  Hug Heart Eyes

За катастрофата не ми се говори, все хората не са съобразили скоростта, но така е, като сме толкова търпеливо племе...  #Cussing out

Иринита, добре, че ти си добре!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Вангоби, и аз се оказа, че не влизам в някои летни дрехи и съм шок.  Shocked
Така и така дебела ще си ходя на море последните дни ям каквото зърна.
Но като се върна се залепям за мощната група диетуващи, само да не окапете, като круши дотогава!  Mr. Green

Хайде допивам си кафето и влизам в пещта.  Hug

# 689
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Добро утро, бандичка любима  Hug
Ирка  Hug и аз щях да ти казвам да оставиш русокоско да спи, докато може, после ще свикне сам. Моят "малък" младеж онзи ден ме пита "Е, как може да не съм искал да спя в детската градина..."  Joy Joy Joy Нагушкай го и го нацелувай и от мен  Hug
Вангоби, мисля си тъкмо за нещо като твоята закуска за довечера  Flutter
Добре де, и аз ще си призная ... стартирах от 77,9, а бях стигнала до 68  Embarassed Опитвах се да правя нещо като Стреличката, но на мен не ми се отразява добре, че стигам до смесвания  Embarassed и затова сега пак...
Много се притеснявам за Катето, дано да е добре  Praynig
Жгмъцка, ако много се забавиш на морето, може и да окапем, знаеш ли  Joy Joy Joy и я да не говориш за дебели, че ще отида да търся сопата  Hug
Хубав и усмихнат ден момичета и Курдов Hug

Общи условия

Активация на акаунт